reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

czesc dziewczyny:-).
chcialam sie zapytac czy ktoras z was ma polaczone rachunki za prad i za gaz w jeden:eek:.
dostaalm dzisiaj taka oferte z firmy Airtricity. Proponuja polaczenie rachunku w jeden, a przy tym ponoc moge zaoszczedzic na rachunku do 20% na gazie i do 6% na pradzie:baffled:.
Bede wdzieczna za jakies informacje.
 
reklama
zgagus-cmokas Julkowi!ale ten czas zaiwania..
lubiczanko-:sorry:tyyyle zrobilas wiec chyba ma prawo Ci sie nie chciec:-Da z reszta cos jeszcze zostalo do zrobienia?:szok:;-):-)
Wikte mi ktos podmienil:confused2:Zasnela o 4tej-niezla pora na drzemke;do tego u mnie na rekach.Po pol godzinie w ryk i znowu na rece i spi dalej..Fajna noc mnie czeka pewnie jak teraz sie wyspi..:baffled:
 
Asienko moja znajoma ma w tym prad i rachunki takie same dostaje -wczesniej miala w ESB.
Slyszalam kiedys od kogos ze wcale tak nie jest...jak przychodzi wszystko na jednym rachunku to nie wiadomo za co ile...tzn ile za prad a ile za gaz......i w sumie to samo wychodzi jak sie ma prad w ESB i gaz tak normalnie....chyba namieszalam ,ale mam nadzieje ze wiesz oco kaman????
Lubiczanko ach narobilas mi ochoty na serniczek....
Aco TY masz za specjalne buty????
 
A ja mam z Airtricity i faktycznie jest trochę taniej:tak:A z rachunkami to jest tak,że 2 miesiące temu dostałam najpierw rachunek za prąd,a za kilka dni przyszedł rachunek wspólny za prąd i gaz,ale było wyszczególnione ile za co:tak:No i ściągnęli Direct Debit jednorazowo.A w tym miesiącu dostałam tylko za prąd a za gaz nie było wcale i nie wiem czemu:baffled:
No właśnie,Lubiczanko co to za buty?
 
Ewelcia-takie...nie sprężyny,ale takie na takich"płozach"do skakania-można się wypocić:)))
Madbebe-do jutra pewnie mam spokój,ale znając umiejętności moich arcyzdolnych szkrabów jutro zacznie się od nowa...A jak nie,to pewnie pościele wszędzie pozmieniam i poprasuję stertę dosychającego prania z garażu...I nie mam pojęcia co jeszcze,a szczerze mówiąc wolałabym mieć co robić-jak J tak do 20tej haruje to mnie roznosi
 
a ja z prosba do WAS:-)
Szukalam na watku z przepisami,przepisu na kaczke w pomaranczach,ale nie znalazlam.....hmmma moze zle szukalam:sorry::eek:,ma ktoras z Was jais fajny,szybki i sprawdzony przepis an kaczuszke??;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Ciao!

Anineczka- super sprawa....ale boj sie Boga kochana....do takiej eko mamy to mi jeszcze daleko....Ja bym bardzo chciala! BARDZO! Bardzo mnie kreci i jara takie eko-macierzynstwo ale kurteczka....to trzeba miec to samozaparacie...jak naprzyklad do pieluch wielorazowego uzytku. Ja jestem troche, przyznam sie bez bicia, LENIWA!Narazie skupiam sie wiec na eko-gotowaniu....dzies znow wydalam majatek w Ever Greenie na moje super extra mieszanki i przegryzki dla Aliego...;)

A tak wogole to witam dziewczeta!
Mialam dzis byssyyyy dzien! Wybralam sie na miacho....Sterczalam w desczu 40 minut, czekajac na autobus....przyjechal....ale....mnie nie zabral bo sie nie zmiescilam...bynajmniej nie przez moja doope ale dlatego,ze juz byl jeden wozek i drugi by nie wlazl....Och jaka ja bylam wsciekla! Powiedzialam sobie,ze kij im w oczodol i pognalam z buta...zmoczylo mnie, zbesztalo wiatrem....
ale ZEM doszla! Zakupy, ozdobniki na hallowen..dont ask jak wyglada moj dom....jak wytwornia kiczu! No i wrocilam kolo 16. Takze dzien pyknal!
A jutro przyjezdza siora Aarona wiec tez busy i biado jakis trzeba zapodac sensowny...chyba salomona uparuje :)
A teraz ide oddac sie lekturze...Paulettko- ja jeszcze mecze ksiazki od Ciebie...mam nadzieje,ze juz mnie nie wyklinasz w myslach,ze tak dlugo przetrzymuje!?
 
reklama
Do góry