reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Madbebe-nie wiem coś z filtrem paliwa,albo sondą lambdą...nie znam sę-lampka miga i się krztusi jak jadę...Tzn wiesz-tak rwie-zupełnie jak niedoświadczony kierowca...
 
Hejoo lasencje :-) coś chyba nie które nie potrafią otrząsnąć się po długim weekendzie :sorry: normalnie o tej porze to ze trzy strony do przeczytania a tu zonk :confused2: ale najważniejsze że i tak ruch jest minimalny ale jest :-):-):-) ja mam mieszane uczucia bo Zuza ma dzisiaj kończyć antybiotyk a ona dalej smarcze i kaszle :sorry: ja gdyby nie to cholerne zimno które ciągnie mi się od ust po sam czubek nosa to bym się w miarę dobrze czuła :eek::confused2::sorry: Wiktor lata już jak przecinak ale to dobrze chociaż jeden się porządnie kuruje z ust też już zaczyna ta obwódka czerwona schodzić już trochę mniejsza jak wczoraj jest :tak: no i do tego jutro mamy z młodym wizytę u psychologa no i fajnie wszyscy tacy chorzy pojedziemy no ale nie chcę przekładać bo znowu będę czekała bóg wie ile :sorry::confused2:
Madbebe a ja czekam aż mała się obudzi żeby posprzątać i zrobić resztę :-D bo nie chcę jej hałasować wystarczy że Wiktor drze japę :eek:;-)
Lubiczanko mam nadzieję że samochodzik szybko i sprawnie zostanie naprawiony no i oczywiście po jak najmniejszych kosztach ;-)
Ehh lecę choć kurze pościerać chyba tym jej nie obudzę cio???:sorry::-D
 
Hej!
Lubiczanko ale pech,ale mam nadzieje ze szybko sie uporacie z naprawa auta:tak:
Tichonku Vikamcia tpo zescie pospaly dzis.....ja tylko do 7:eek::baffled:

dol posprzatalm ,mlody spi...teraz gore musze ogarnac...alez mi sie che:sorry:
 
lubiczanka-mam nadzieje ze to tylko filter..:baffled:powodzenia!
a ja nic nie zrobilam.Mala nie chce zasnac,marudzi,lazi za mna krok w krok..Raczej slabo widze sprzatanie lazienki np. z nia przy boku..:eek:
pranie tez sie kisi w pralce i tak o!:baffled:
 
Witam na irlandzkiej ziemi!:-)
Wyjazd sie udal, az zal bylo sie ze wszystkimi rostawac.W Pl zimno jak cholera:szok:, ale na szczescie wrocilysmy zdrowe.Lot byl spokojny, Natalka jak zwykle spala, wiec mialam luzik.

Niestety czasu brak na nadrobienie, z ostatnich stron widze, ze pojawila sie nowa foremka Bozena-Witam Cie !!!!
Sandrulinska-jestem, jestem ;-)
Lubiczanka-zdaje sie imieniny obchodzila-All the best kochana!!!
Wiesienko-przykro mi, ze wrocilas chora, trzymaj sie dzielnie!

No nic ide rosol grzac bo Nati pewnie glodna jest.
A i chyba jeszcze jakas dekoracje halowenowa musze zrobic, bo az wstyd,:zawstydzona/y: na osiedlu tylko moj dom jest nie przystrojony.:szok:
 
reklama
Kurczaku-myślałam,że jak mnie 8godzin nie będzie to będzie kilka ładnych stronek do czytania,a tu nic z tgo:/Szok
Renni-witamy spowrotem:)))
Madbebe-ja też mam taką nadzieję:)
LadyZgaga-cmokas Małemu Wielkiemu Człowieczkowi-matko-już 3miesiące????
nic mi się nie chce-posprzątałam hasjendę,upiekłam sernik,odwiedzliśmy bibliotekę i 40minut poskakałam w takich specjalnych butach-paaaadam;)
 
Do góry