reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
dziendobry
u mnie piekne slonce choc z rana padalo - zapowiada sie ladny dzien ale zobaczymy bo tu sie pogoda zmienia co 5min:confused2:
Dziewczyny powiedzcie mi co ciekawego mozna w galway zobaczyc bo w tamtych rejonach zadko bywam a jakas wycieczke bym chciala sobie zaplanowac bede wdzieczna za wskazowki:tak::tak:
no nic kawke pije i mysle co by tu na obiad zrobic - weny brak:sorry::sorry:
 
Bry:-)
My z synem dziś znów pospaliśmy,do 9:30:-)A tak mi się dobrze spało bo mnie mąż wczoraj wieczorem pokołysał:zawstydzona/y::-D
Idę wyczarować jakiś obiad bo P kuzyn z dziewczyną z Polski dziś wracają,przylatują do Dublina,zabierają swoje auto i do Cork jadą...Pewno głodni będą:sorry:Trza ich napchać przed drogą:tak:
 
reklama
bry!
lubiczanko-taa,fryzjera nawiedzilam:tak:;-)-tyle mojego;-)Co z autem?:eek:mam nadzieje ze nic powaznego..
ewelcia-mam nadzieje ze i u nas sie w koncu cos ruszy z tymi zebami:baffled:
ja tez mam sporo do zrobienia a tak mi sie nie chce..Czekam az mala sie zmeczy i usnie i trza bedzie sie ruszyc..
Niebo bezchmurne za oknem.Mam nadzieje ze nie tylko za tym jednym;-)
Milego dnia!
 
Do góry