reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam mamusie:-)
Moniadan ten Twoj eko krupnik to pierwsza klasa.Tobis byl zachwycony-jakos ostatnio nie mial apetytu na zupki a tu prosze Twoj krupniczek pochlonal.:tak:
Anineczko komodka super.Tez bym chetnie wybrala sie do Ikei.Mysle,zeby niedlugo przeniesc Tobiego do lozka i jakies chcialabym zakupic.Mysle,ze te barierki w lozeczku go ograniczaja,on sie strasznie wierci w nocy i jak uderzy gdzies w barierke to sie budzi.
Kasiun80 bytalas o Tobisia,czuje sie dobrze-dziekuje.Troszke stracil apetyt,ale juz powoli wracamy do normy.
a ja mam w domu przedszkole.Oprocz mojego dziecka i tych co mam pod opieka wlasnie doszlo jeszcze dwoch chlopcow sasiadow-ale przynajmniej jedno zajmuje sie drugim:tak:
 
reklama
helloł

ze jakie chmury i jaki deszcz:confused: otóz w stolycy od rana słonko jest i wcale nie tak zimno.
No ale jak nie o tym...

dziewczynki anineczko Tichonku cała przyjemnośc po mojej stronie ;-) i nie przesadzaj anineczka bo normalnie az mnie purpura zzarła.
Ale...pytanie mam- czy z waszymi dzieciaczkami tzn, Matkiem, Antkiem i Radkiem wsio ok?:sorry2: bo moja Niki od 1:30 w nocy taki mi koncert urzadziła ze... do 6 rano nie spałyśmy- wszystko zazygała:baffled: a goraczka jej sięgnęła zenitu normlanie mi dziecko majaczyło:sad: przezyałm horror normalnie. Po czym o tej 6-stej zasnełysmy i spalyśmy do 12:sorry2: teraz Niki sama zasneła na kanapie bo znow goraczka idzie- co za cholerstwo:wściekła/y: i skąd? i od czego/ i w ogóle ŁAJ???? :hmm:

Mam nadzieję ze Wasi chłopcy mają się dobrze...


Tymaczasem ide jakies cos na okna ponawieszac coby jak najmiej dzieci w Halloween do drzwi podeszlo - ze strachu ofqrs;-)
 
Margaritta mój Radek dobrze,a nawet bardzo dobrze.Padł wczoraj zaraz po kąpieli,na kanapie i spał jak aniołek do 9:50:szok::tak:Lepiej być nie może:tak:
Tak więc na pewno to nie po parówkach bo tych się u Was objadł za wszystkie czasy:-DMoże Nikusię jakieś grypsko łapie?Zdrówka dla bidulki:sorry2:
 
anineczko-sliczna komodka:tak:
ewelcia86-dzieki ci za menu;-):tak::-)Wszystko co wymienilas Wikta zajada,nie jadla jeszcze tylko budyniu,kisielu i galaretki,aaa i tego ryzu;-)Chodzi o to ze..mi sie wydaje ze ona ciagle je to samo:dry::sorry2:bo pewnie tak jest..Generalnie kawalki je juz od dawna,z tym ze lwasnie takie parowki czy cos bardziej zbitego..no coz-po prostu przez nia przelatuje:sorry2:;-)
Widze ze nie tylko charakterem sie nasze dzieci dobraly;-)A kiedy Szymowi zaczely sie kolejne zeby wyżynać?Bo ja juz nogami zaczynam przebierac..-strasznie to dlugo trwa:baffled:
zdrowka chorowitkom!

aaaaaa..:sorry2:Margaritta-teraz mi sie przypomnialo ze Ci nie odpisalam odnosnie mego 'wyjscia':sorry2:i cobys nie myslala ze Cie olalam:sorry2:(jakos mialam pisac i cos mi przeszkodzilo:sorry2:).Otoz-maz moj sie sprawil,owszem:tak:Wikty nie polozyl na drzemke,tzn.Wikta nie chciala sie zdrzemnac;-),a co do zakupow-przywloklam 4 siaty produktow spozywczych..;-):happy2:Zaszalalam,co?:cool2:

Ide bo dziecie juz kapiel konczy..trza ululac;-)Milego wieczoru i spokojnej nocki Wam!
 
Ciao!

A ja mily dzien spedzilam z nasza Mama Ady, Ada i Juliankiem....boziu jaki on cudny....i jaki juz duzy!!!

Moniadan- no! Widzisz jakie pyszne przepisy Misia zapodaje??U mnie tez eko krupnik zszedl az milo....ale to jeszcze nic!! Eko krem z brokulow i eko krem z marchewki to jest dopiero!! Czizas....juz nie wiem co lepsze.....Alexowi az sie uszy trzesa....przede mna jeszcze krem z migdalow,zupa z soczewicy....of cours...EKO! hahahahahaha

Ide wycinac dynie...dzis moja kolej!
 
reklama
Do góry