reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzięki wielkie Dziewczyny!!! ja szczerze to nawet nie wiedziałam dopiero kolezanka mi powiedziala ze cos tam słyszała wiec ja zaczęłam sie nakrecac,czytająć w necie o tej szczepionce. Pauletta82 masz racje nie mozna wszystkiego brac do siebie bo by człek zwariował. Choc tak sobie mysle ze przeciez wczesniej ludzie sie nie szczepili i jakos przechodzili choroby,ja np nie byłam szzepiona na swinke jedynie na rózyczke. Więc pewnie bede sie teraz zastanawiac czy wogole zaszczepie a jezeli zaszczepie to moze tylko na swinke bo jest troche niebezpieczna dla chłopców....ale to jeszcze mam 2 miesiace czasu. w kazdym badz razie dziękuje Wam za wasze spostrzezenia i opinie:))))
 
reklama
hejo

Lubiczanka spoznione ale szczere zyczonka imieninowe
14_1414_156.jpg

Bożena..ja zczepilam mojego Alberta ..niedawno mial 2 raz szczepienie i nic mu nie jest hmm....chyba ze wplynelo to ja jego sile i energie bo jest niezmordowany i gada jak najety od rana..hahah...

Pauletta...zdrowka zdrowka i jeszcze raz zdrowka niech choroby paskudne juz da od Was


Anineczko..komoda jest sliczna


no a ja dzisiaj na zakupach ..musialam kupic sobie i P stroje na Halloween...wiec ja bede soba czyli czarownica ..hahaha..a P bedzie mnichem..nawet fryz ma odpowiedni i gdzie trzeba lyse :)
 
Witam!
Kurcze pisałam z telefonu i Eryk wywalił serek na podłoge, zanim posprzątałam to post zniknął :sorry2:
Pisałam, ze zrobiłam dzis eko krupnik
Zjadł Eryk, Emcia i nawet Tobi się załapał :tak:
bardzo fajna, lekka zupka

Na drugie robię makaron, wczoraj oglądałam "Wiem co jem" i najlepszy jest z maki z pszenicy durum czyli semoliny oraz wody, zadnych innych dodatkow czy jajek
Akurat mam taki wiec zrobie dzieciakom smaczne i zdrowe ;-)

ale wiatrzysko brrr
Co do szczepien to wklejałam linka, ale sama szczepionka nie spowoduje autyzmu, moze jednak wywołac (podobno bo to nc nie jest pewne na 100%) autyzm u dzieci które mają jakies predyspozycje, ale tego nikt nie jest w stanie zbadac
W USA czekaja tysiące wnioskow o odszkodowanie, ale wiadomo ze oni tam procesuja sie o wszystko i chca kase wyciągnac gdzie sie da

Ja tez szczepiłam mojego Eryka, nic mu nie było, a Emmy nie szczepiłam ale dlatego, ze rózyczka nie jest groźna (jedynie dla ciężarnych) świnka tez nie jest groźna.. wiec na razie odpuscilismy...
 
Jestem mokra jak szczur:)Właśnie skończyam kuchnię ogarniać,pranie zrobiłam,pozbierałam ,poskłdałam wcześiejsze,pierożki zrobiłam,spaghetti dla J też,zaraz na odkurzacz wsiądę i podłogi w salonie i kuchni muszę zmyć i będze oki...
Anineczko-faaaajniutka komódka:)niedługo porwnam kolor na żywo
Didi-może zlot zrobimy;))))
Tichonek-ostatnio na gazecie.ie widziałam ogłoszenie-babka sprzedawała łóżeczko i komodę za 150e(mothercare-czy jak to się pisze)
Pauletta-rzeczewiście nie chce Wam odpuścić to cholerstwo jakieś:/
Larcia-ciesz się mężowskim:)
 
siemanko panienki!:-)
anineczko komódka sliczna i pod tv w sam raz:tak:
ja to choruje na ikee:zawstydzona/y::zawstydzona/y: w przyszly wtorek tez sie wybieram po pare pierdół oczywiscie:-) bo Ci nasi przyjaciele przylatuja w koncu 5 listopada i musze uprzytulnic tu troszke :tak:
pauletta zdrówka!
larcia enjoy!:-)
szaro buro i ponura , ale przynajmniej cieplo;-)
renni wiesienko jesteście już ? jak tam wyjazdy sie udaly?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moniadan i tu się z Tobą zgodzę wg mnie z autyzmem człowiek się rodzi z tym że może to się ukazać od razu lub może później zostać powiedzmy uaktywniony przez jakiś bodziec i nie wykluczone że takim bodźcem może być szczepionka a może nie tyle co szczepionka tylko zatrucie rtęcią :sorry2: ale to organizm musi być podatny na to :sorry2: I jak teraz sięgam pamięcią i to Wiktorek właściwie od niemowlęcia wykazywał pewne cechy autystyczne:sorry2: Według ostatnich badań wszystkie geny odpowiedzialne za autyzm(te które znamy) są w chromosomach płci. To stąd częściej chorują chłopcy niż dziewczynki.U dziewczynek za sprawą konfiguracji XX wadliwy gen zostaje uśpiony(posiadacz jest nosicielem mutacji-nie choruje,ale dziedziczy). I dziewczynka aby zachorować potrzebuje,aby oboje rodziców było nosicielami. A i co do szczepień rzeczywiście świnka jest groźna dla chłopców dla dziewczynek niekoniecznie z tym że właśnie różyczka może być bardzo niebezpieczna w ciąży i ja nie widzę powodu aby czekać z tym szczepieniem. Ale i tak wg mnie najważniejsze jest szczepienie na odrę która jest najbardziej niebezpieczna z tych trzech. właściwie jest to temat rzeka i pewnie można by było dłuugo nad tym rozprawiać:sorry2::sorry2:
 
wpadam wam coś powiedzieć...yhhh aż mi żal że nie gram w tą irlandzką loterię....:sorry2:dziś mój kumpel polak wygrał10,600 euro w loterii....farciarz jeden....
chyba zaczynam grać:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry