reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hej dziendoberek pobudka standardowo o 7 jejku jak ja nie lubie zimy tak ciemno jest o 7 :(ja bbb powoli wracam do zdrowka za to powrocily calodniowe mdlosci bleeeeeeeeeeeeee,i moj R chory te choobska nas nie opuszcza,dobrze ze kacper ma tydz wolnego to chociaz on dobrze sie wykuruje.Rany al e mnie mdli;(((((((((((((((
 
andzulina fakt- zapomnialam, ze bank holiday jest. We wtorek jak najbardziej jestem za :-)

Boshee jak zimno na dworze, a ja musze na zakupy i to w dodatku z Amanda, bo jej obiecalam. A zdjecie jakies zrobilam wczoraj, ale aparat mi sie rozladowal i jeszcze nie naladowalam :-) Pozniej kamerka zrobie, ale teraz musze uciekac.
 
Hejoo ;-)ja dziś chyba troszkę lepiej ufo straszliwe mi się z gardła odrywa :confused2: dzieciaki też już lepiej w szczególności Wiktor który w domu dostaje amby wręcz i mi ją roznosi :confused2::sorry: wczoraj wdrapał się na kanapę i skoczył mi na plecy ale z taką siłą mi sie wpasował kolanami pod łopatki że nie mogłam oddechu złapać :eek:
Andzulina jejku ale gapa ze mnie :zawstydzona/y: spóźnione ale szczere życzenia z okazji rocznicy ślubu oby jak najwięcej takich :tak::tak::tak:
Lubiczanka,Ewelcia jak też wolę być horni bicz niż jak flaki z olejem :sorry: ale już nie długo :tak: Lubiczanko odstaw dzieci do szkoły inne podrzuć na chwilę do sąsiadki i wtedy stawiaj do pionu właściwy sprzęt :-D
Aga_Natalia zdrówka dla dzieciaczków oby to nie było nic poważnego :tak:
Larcia aż jestem ciekawa jak wyglądasz w tych rudych wstawaij fotkę szybciutko :tak:
Kasiuleczka a Olivcia śpi ci jeszcze w dzień????
Dobra zmykam się wygrzewać czy cuś później zajrzę ;-)
 
Witam!!!

Moje dziewczynki właściwie bez zmian.
Na razie czekam ze szpitalem,boję się, że je zostawią :(
Jednak obserwuję je i jakby było trochę gorzej to zaraz jedziemy.
Na razie mają dobry apetyt, są radosne.
Tylko ten katar.
Normalnie to bym nie panikowała,
ale dla wcześniaków nawet katar może być groźny.
 
Witam!
Aga_Natalia zdrówka dla was!

Andziulinka, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY
(wczoraj nie miałam czasu na forum)

Larcia, wrzucaj fotke, zanim kolor sie zmieni!!!!

Wilwia, ja ci dam przeprowadzke, juz Ci mówiłam co mysle o tym :-p
ja już nawet koszmary mam, ze wszystkie z Knocknacarry sie przeprowadzaja i zostaje tu sama, powazniem ostatni miałam taki realny sen ze Misia, sie przeprowadza, ale mi było smutno

My dzis bylismy na plazy w Barnie, jak tam jest suuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emma jak zaczęla biegac, to nie umiała sie zatrzymac, była cała mokra, brudna z piechu, bo łaziła wszedzie nawet na czworakach, ale jaka szczęśliwa

M pojechał teraz z Erykiem do sklepu, Emcia śpi, a ja pilnuje aby bitki się nie przypaliły ;-)
 
hej Wam!
ladny dzionek,co?;-)My tez mielismy w planie wypad,ale nie wyszlo,moze jutro:tak:Mala jak padla tak spi i spi i spi;-):-)
Aga_natalia-zdrowka dzieciaczkom!
pauletta-ooo,to juz koncowka u Ciebie.Ja jeszcze sie smarkam troche i pokaszluje,ale w sumie juz jest OK
sie objadamy ciastem z przepisu Larci z tymi serkami mascarpone czy jakos tak.Smakuje jak knockersy(nie wiem czy dobrze napisalam-te ciasteczka z masa oddzielnie pakowane)mniaaaaam:happy:

milego popoludnia!
 
ehhh
witam wieczornie....
coś moja mała nie chce spać...
ząb mnie zaczął boleć :sorry:

brzuch też...
i jeszcze noga nie wiem skąd , ale lekko kleję nie mogę postawić normalnie
mam pechowy dzień:confused2::laugh2:

zagłosujecie jeszcze na Vi??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry