reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!

Cos malo produkujecie dziewczeta! Ja wlasnie robie farsz do pierogow,ktore zamierzam lepic jutro :) Dzis byl piekny dzien wiec poszlismy rodzinnie (WOW) na plac zabaw. Alencjusz sie wyszalal...zjezdzal 100000 razy na slizgawce glowa w dol....:/.....
Obejrzalam wyniki XFactora i jestem troche rozczarowana. Bylismy tez na zakupach i w Foodlandzie Pani mi nie wydala reszty....w sensie zapytalam ja,czy mi dala, ona ze tak, a potem sie okazalo juz w domu,ze dopaa....nie ma! ehhh....
PS! Ha...moja fasola od dzis jest juz plodem!
 
reklama
ello wieczorkiem
Faktycznie dzis slicznie bylo,bo wybralysmy sie na spacer z Olivá w bluzach w sklepie kupilysmy buleczke i mloda karmila kaczuszki i labedzie. O 19 wpadli goscie z córami, dziewczynki sie wybawily.... a moja ma jeszcze malo bo jeszcze nie spi ehhh... zaraz koncze i ide já polozyc i sie chyba poloze razem z niá i ustawie zegarek na 8!!! nie bedzie spania juz do 9 ehhhh.Dla niej 12 godzin biegania to chyba juz za malo!!!
Andziulino nooo jak tak dalej pójdzie z tym zasypianiem to sie do ciebie usmiechne po te ziólka...
Pauletoo moja Oliva juz praktycznie od drugiego roku nie spi popoludniu, zazwyczaj bylo tak ze godzina 20, 21 szla spac tylko wtedy to palucha ssala i sie w ten sposób wyciszala. A teraz já oduczam tego nawyku nooo i lezy mi w tym lozku i non stop gada, i caly dzien opowiada.tak sobie mysle o czytaniu bajki przed snem, moze to já wyciszy... no wiec trzeba jutro babci napisac zeby jakoms gruuuubá ksiege z bajkami przyslala.
 
Dobry wieczor.
Ja na chwilke zajrzalam przywitac sie:)MY dzis w oceanarium na Dinglach bylismy:)I ocean tez zaliczylismy,bo szkoda bylo zmarnowac tak piekna pogode:)JUtro tez aktywny dzien planujemy:)
Pozdrawiam
Dobranoc
 
Witam Kochane:)
Pauletta-wczoraj zbyt zalatani byliśmy i ze stawiania"żaglu na maszt"mowy nie było:(Cieszę sie,że widoczne poprawy są...Ale wyobrażam sobie ten ból po kaskaderskim skoku...Aż mnie zatkało:/
No wczoraj po szkole(Dawid wreszcie pięknie powiedział swój wierszyk na pasowanie-pani była meeega zadowolona z niego)pojechaliśmy migiem do Gastone po odbiór ciuszków-Kochana dochodz do siebie z rodzinką,bo straaasznie chciałabym zobaczyć Was wszystkich.I dzięki raz jeszcze:)Potem zakupki i w domku byliśmy ok.14tej.Zaraz po rozładowaniu naszego autka myk -na obiadek do Clonmel.Potem odwiedziliśmy otwarty we środę pl sklep-tylko tam będę robić zakupki;)A potem jak już dojeżdżaliśmy do domku zadzwonił kumpel z Thurles z zaproszeniem na kawkę.No to myk.I do domu koniec końców dotarliśmy przed 20tą:)Fantastyczny,ale jakże męczący dzień:)
Misia-no jaka dojżała istotka w Tobie już jest-piękna:)))
Aga-Natalia-zdrówka córeczkom.
Madbebe-ło matko-gdzie ten przepis-tożto ja nawiększy fan knoppersów-aż mi ślinka leci:)
Misia-a to oszuści no!
Monidan-pewnie,że się Emma wyszaleć musiała-jak się zacznie prawdziwa zima irlandzka(deszcze i wichury)o żadnej plaży mowy nie będzie:(
Jeszcze coś chciałam-wybaczcie,nie pamiętam...A teraz muszę brykać-głodomory z góry zlazły i trzeba się zająć towarzystwem;)Miłego wolnego poniedziałku:)
 
Dziendoberek w ten zimny poniedzialek:(
Misia a co ciebie tak wzielo za kucharzenie,caly czas cos pichcisz dobrego:)

Dzis powrot do pracy niewiem jak to przezyje,niewiem tylko kiedy szefowej powiedziec ze jestem w ciazy,boje sie ze przypadkiem puszcze gdzies pa..a i bedzie klops;))))
 
dziendobry wszystkim

chorowitkom zycze powrotu do zdrowia:tak::tak:

ja z pytankiem moze pomozecie :-):-) kolezanka poszukuje kogos kto wykonuje profrsjonalnie makijaz permanentny Slyszalyscie moze gdzie robia cos takiego??

milego poniedzialku wszystkim zycze
 
Dzindusia-mało kobieco bladego pojęcia nie mam o czym mowa...Natomiast wiem,że jedna znajoma zajmuje się modelowaniem brwi-tak na 5 lat-tzn.jakąś tam ma maszynkę i jak sobie takie brewki zrobisz,to nie musisz skubać przez 5 lat...o to chodzi???
 
Hejoo:dry: jakby mi było mało przeziębienia od kataru mi syf pod nosem wyrósł ogromniastyyyy i strasznie bolący :baffled::dry: jeszcze dzisiaj musze do Galway myknąć i nawet nikogo nie odwiedzę co by nie zarazić :no:
Lubiczanko czy to co piszesz oznacza że nie długo wybieracie się w te strony na odwiedzinki????:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) micha się cieszy :tak::-):-):-):-):-):-)
Madbebe ja bym chciała aby to oznaczało koniec :sorry2: ale u mnie tak dziwnie z rana jak się obudzę wszystko się odrywa ajak poodkaszluję później cały dzień suchy kaszel mam :dry:
 
Dzindusia-mało kobieco bladego pojęcia nie mam o czym mowa...Natomiast wiem,że jedna znajoma zajmuje się modelowaniem brwi-tak na 5 lat-tzn.jakąś tam ma maszynkę i jak sobie takie brewki zrobisz,to nie musisz skubać przez 5 lat...o to chodzi???

Makijaż permanentny to makijaż trwały i bezpieczny. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika w głębsze warstwy naskórka. Głównym celem nie jest stworzenie całego makijażu, ale poprawienie wyglądu twarzy poprzez podkreślenie oczu, brwi lub ust. Codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu i utrzymuje się 4-5 lat.

;-);-);-);-);-)

pauletta zdroweczka zycze:-)
 
reklama
0872651917-Dzindusia to jest numer do mojej koleżanki Agaty.jest kosmetyczką i robi zarówno makijaż permanentny jak i mnóstwo innych zabiegów,m.in mikrodermabrazję.możesz zadzwonić,wypytać i ewentualnie się umówić:-)
tak właściwie to dzień dobry
 
Do góry