reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

helloł

My juz po polskiej szkole i nawet po obiadku . Niki jeszcze śpi to ja se legne troche- bom sie najadła.

lubiczanko znalazłas emotki :-p:-D super. A cóz to za ambitny obiadzio,ze az tyle Ci pochłonął:eek: i w ogóle wstałas dziś w środku nocy normalnie:confused2:

ewelcia jasne- podłogi nie zając :-D

no to ide zalegnąc troche na kanapie


Miłego popołudnia:happy:
 
reklama
Witam laseczki
JA busy jak zwykle.
Wczoraj pojechałysmy z Didi po pieska i mały jest słodki:)))
Wczoraj byłam wieczorem na imprezie i popiłam troche ojj fajnie sie bawiłam, i dzis mega kac spałam do 13 i nadal jestem śnięta:/
Ja tez upiekłam wczoraj te ciasta palce i fajne wyszły:)
Chorowitkom duzo zdrowia życzę.
 
Pauletto zgadzam sie z Lubiczanka:tak:;-)
Margaritta masz racje Lubiczanka odnalazla emotki:-p:confused2::-D:szok::szok::szok::szok::szok:.

Podlogi jednak pomylam zanim mlody wstal:tak::tak::-):-)

my tez po obiadku obrzarci ze hej...teraz czas dooope ruszyc i pozmywac
 
Witajcie!!!

U mnie Nati wciąż chora, ale na szczęście tylko katar.
Mąż też podziębiony,
jednak najgorsze, że Zosieńka też nie wyraźna.
Mam nadzieję, że nic jej nie będzie.
tak bardzo się boję, aby dziewczynki nic nie załapały.

Ja czekam na nowego mopa i też biorę się za podłogi.

A tutaj patrycjabaczkowska zamieściła ogłoszenie:
https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-irlandii-f142/cos-dla-waszych-pociech-45131/
Tak w ogóle to bardzo kochana i ciepła osoba
i super fotograf.
 
Witam :tak:

Ania83 mi na mdłości pomagały migdały,chyba nic nie kupisz w aptece na tą przypadłośc.

Didi Lubiczanka ma książeczkę Mili to nie powiem co dokładnie jest w niej.:-D
Ale Mila była szczepiona jak miała 8-10-12 tygodni,tego chyba nie ma w książeczce bo nie dostałam książeczki tylko sama założyłam.
W trakcie szczepień miała kwarantannę i do 2 tygodni po szczepieniu siedziała w domu.Można psa na swój własny ogródek wyprowadzac,ale nie na teren gdzie są siuśki i kupki innych psów.
Małe szczeniaczki odrobacza się co miesiąc a nawet częściej do 6 mż a później co 3 miesiące do końca życia,zwłaszcza jak są małe dzieci w domu.
Mikrochip młoda miała.Zresztą pójdziesz do weta to on wszystko powie ;-)
 
lubiczanko droga doczytalam tez o tym "ściąganiu" skórki ... w tym jestem "miszczem":-D:rolleyes2: jednak kazda wiedza w tym tamacie jest ceniona:tak:;-):-D:-D

i tak jakoś się ich obawiam :baffled: tym paluchów znaczy:sorry:

Aga_Natalia oj... zdrówka dla maluszków Twych. Moj duzy chłopczyk (czyt, mąż) tez jakiś niewyrazny- chyba gorsze to niz chore dziewczynki;-)
 
sie witam na wieczor bo dopiero usiadlam;-)tzn. wczesniej nieco ale troche mi zajelo coby was nadrobic.
Mialam dzis wychodne ze tak powiem..fryzjer,zakupy i takie tam,ale ze spalam jakos nie bardzo to wybylam z bolem glowy i tak mi towarzyszyl:eek:

andzulina-wszystkiego najpiekniejszego Wam i cale mnostwo rownie szczesliwych rocznic!

ide ciasto przelozyc i do wyra bo padam na pysk!
Spokojnej nocki Wam!
:-)
 
jak mogłam :zawstydzona/y:

andzulino wszystkiego co sie szczęściem zwie na "nowej drodze zycia":-D mnóstwa takich szczęśliwych rocznic:tak:

madbebe co ześ nakupila se ?:-p i jak małż podołał jako niania- Wikta zaliczyła drzemke? pewna jestem ,ze dał rade;-)
 
reklama
Do góry