reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam i ja!
ale pospalismy:szok:obudzilismy sie o 8.45:cool2:nie pamietam juz kiedy spalismy taaak dlugo:happy2:
kasiuleczka-bo dziecie musialo przetrwaic przed spaniem caly dzionek-tyyyle sie dzialo wiec i gadac bylo o czym:tak:;-)
lubiczanko-przepisik na odpowiednim watku juz od jakiegos czasu drzemie.Bodajże andzulina go zamiescila:tak:a widzisz wiec to knoppersy a nie inaczej;-):-D
Cos produktywnego trzeba by dzis porobic.Tylko mala jaka maruda od rana.Moze za dlugo spala:dry:Myslelismy o farmie wczesniej,ale troche zimnawo.Moze jakis play centre..:hmm::unsure:Pomyslimy;-)
biola-moze powiesz jak Ci juz karte ciazowa zaloza? powodzenia w pracy!
pauletta-wazne ze odkrztuszasz:tak:ja tez jeszcze i pokaszluje i smarkam:sorry2:
Na permamentny to i ja bym sie skusila..Drozdzusia nie wiesz ile sobie liczy kolezanka, tak pi razy drzwi?;-)
milego dzionka Wam!
 
reklama
Hej kobietki:-)
Jakoś mało się wczoraj naprodukowałyście, dzisiaj zresztą też nie szalejecie jak na razie;-):cool2:. Wczoraj dzionek był ładny, rodzinny spacerek zaliczony, dziecko się wyszalało i szybko padło. Ale dzisiaj jeż o 7.30 wstała, więc padła pół godziny temu, ale zupa ugotowana, na drugie wszystko gotowe. M w pracy, ale liczymy na wspólny spacerek po południe. U nas tak zimno było rano, że:szok:. Teraz niby troszkę cieplej się zaczyna, pranko na dworze, bo szkoda w domu kisić.

Miłego dzionka
 
madbebe nie mam pojęcia.nigdy jej nie pytałam ile sobie liczy za poszczególne usługi bo nie korzystam i nigdy nie korzystałam z usług kosmetyczek.nie mam problemów z cerą a makijaż permanentny jakoś mnie nie grzeje.ale zostawiłam numer więc zawsze można zadzwonić i spytać:tak:
 
Bry:-)
Wpadam tylko z jedną sprawą bo mam męża w domu i nie będę na kompie siedzieć:tak:
A oto ta sprawa:

Lubiczanko Wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń z okazji imieninek:happy2:(przyjechać nie przyjechałam,ale zapamiętałam:-D)

A tu coś jeszcze na osłodę:-D:-D:-D

knoppers.jpg
 
Witam!!!

U nas kolejna nieciekawa nocka.
Tym razem Zosiulek.
Przepłakała prawie całą noc.
Obstawiam, że po jabłuszku - dostały wczoraj pierwszy raz.
Jednak mleczko piła ładnie.
Uspokajała się na rękach, albo wtulona we mnie.
Katarku już nie ma, przeszedł na Nadusię.
Męczyła się bidulka strasznie w nocy, ale ani nie pisnęła.
Dziś już lepiej.
Obie spały ze mną na poduszkach.
Natusia o wiele lepiej, gorączki brak, kaszel właściwie już nie ma, tylko lekki katar.

Lubiczanko najlepsze życzenia imieninowe!!!!!
 
reklama
hej laski wpadam na chwile powiedziec ze moze mnie nie byc przez jakis czas, ale jak co to bede zagladac....
D popsul mi przypadkowo kompa... tzn upuscil go i nie chce sie juz wlacczyć , a ego nie jest w najlepszym stanie,... anwet nie widzę kto co pisał bo mi się nie wyśiwtlają ani nicki ani sygnaturki:baffled:
także nie mam co pisać nawet...

lubiczanko wszystkoego naj :*


aha no i ja w środę do szpitala jadę..


także do następnego
 
Do góry