reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam:-)
Andzulinko wszystkiego najlepszego z okazji Waszej rocznicy.
Aga_Natalia zdrowka dla Twoich kruszynek.
A ja w pracy i jak zwykle nie chce mi sie tu siedziec.Jutro tez nocka:-(Wlasnie sie dowiedzialam,ze za tydzien przylatuje moja siostra-wiec sie ciesze-Ona jeszcze bardziej,nadal jeszcze nie odnalazla sie w Pl.
U nas nasi lokatorzy coraz bardziej dzialaja nam na nerwy.Moj K namietnie szuka nowego lokum na dafcie,a mi jakos nie usmiecha sie przeprowadzac.Chcialabym tu zostac(tylko bez lokatorow)bo i dom mi pasuje i okolica no i najwazniejsze wspaniale knocnakarowskie sasiadki:tak::-)
 
reklama
Didi-u mnie to pokręcone,bo ciut za pózno pierwsze szczepienie zrobiliśmy.Pierwsze co to czy masz książeczkę pieska.Jeśli nie,to możesz być pewna,że ani szczepiony,ani odrobaczony nie został(tu autopsja):no:.A jak tak,to następne w wieku 12 czy 13tu tygodni.Chip drogi nie jest-25,30e.I niepamiętam co tam jeszcze

dzieki za info ...a ksiazeczke to chlopczyk ma i sa tam wklejone 2 naklejeczki wiec musial juz 2 razy byc szczepiony albo szczepiony i odrobaczony tak jakbylo napisane w ogloszeniu no i teraz ma byc szczepiony na 12 tyg..wiec jak pojdziemy do veta to sie dowiemy co dalej :) i napewno zaczipujemy go
 
witam wieczorowo
ehhhhhh ale mam paskudny humor, mloda mi godzine usypiala:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:myslalam ze po kilku dniach bez palucha zasypianie pójdzie szybciej a tu d,,,a
szkoda ze meliski nie mam bo bym wypila chyba z trzech torebek teraz:crazy: taka jest rozdrazniona ehhhhh jutro chyba bedzie trzeba wybyc na jakis dlugiii i meczacy spacer z niá zeby sie fest wymeczyla przed spaniem.
 
Ja tak tylko w biegu w przerwie reklamy Xfactor :-) Bylam u fryca i zrobilam sie na carmelowy blondzik, wiec troche sie stonowalam. Tylko, ze przez pare dni bede jeszcze miala rudawy odcien, bo szamponetka koloryzujaca musi mi sie zmyc(fryzjerka musiala wyrownac tym kolorem).I powiem...ze tak sie sobie spodobalam w tych rudych(jak aktorka julianne moore ma),ze zastanawiam sie, zeby sobie na stale nie zafarbowac na taki :-) Az szkoda mi, ze sie zmyje po 2 myciach. Wtedy odkryje sie moj nowy blondzik. No zobaczymy :-) Ok koncze, ilez mozna o wlosach pisac! :-) Dzien busy busy, a jutro trzeba lodowke zapelnic, bo juz pustki.

andzulina WSZYSTKIEGO NAJ z OKAZJI ROCZNICY!DDUUUUUUUUUUUZZZZOO milosci!

Ok uciekam!
 
Wilwia - dawaj na drugą stronę - tu też będziesz miała fajne sąsiadeczki i okolice... a przy okazji - mam buciki dla Tobisia:)
Larcia - hmmmm ruda mówisz? muszę to zobaczyć;)
Kasiuleczka - ja mam jakieś tabsy ziołowe na uspokojenie;P jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale jak chciałabyś, to wiesz... ;)
Aga Natalia - zdrówka dla dziewczynek
 
Andzia wiec wpadaj w poniedzialek na kawke :-) Bo potem rudawy sie juz zmyje i bede znowu blondyna. Teraz sie juz nie wymigasz :-D Bo inaczej ja nawiedze Ciebie w poniedzialek, co calkiem jest mozliwe, bo Amandzie nocny kaszel nie przechodzi, a to juz prawie miesiac. Zastanawiam sie wiec nad wizyta u Gp. Zobacze jak bedzie ta nocka i nastepna. Wydaje mi sie, ze to moze byc od powietrza, bo grzeje sie i to powietrze wilgotne sie zrobilo, moze dlatego mi prycha w nocy.
 
Ostatnia edycja:
Wpadam w biegu-zaraz do pl szkoły:sorry:Tzn za 40 min,ale towarzystwo do pionu trzeba postawić(i nie mam na myśli zawartości gatek J;-):-D)
Tak więc-dzień dobry:rofl2:
Margaritta,Ewelcia-jakie złośliwe bestyjki,no;-):-DZawsze wiedziałam gdzie są emotki-z racji swojego lenistwa nie wchodziłam w tę edycję zaawansowaną:-p
Margaritta-a co się obawiasz-i tak są smakowite,więc nie ważne w jakim stanie zakończysz pieczenie-zjecie raz dwa:tak::laugh2:
Didi-że też do głowy mi nie przyszło zerknąć do książeczki mili:confused2::sorry:
No nic to-uciekam,bo czas to....czas;-)Mam nadzieję,że się potem pojawię i miłej niedzielki Wam życzę
 
siemanko panienki:-)
lubiczanko a to pojechalas z tymi gatkami:-p
larcia wez no jakies zdjątka zapodaj:-)
aga natalia kurcze to nie za dobrze sie dzieje z tym Twoimi dziewczynkami:-( ja bym jechala do szpitala tak jak mowisz:sorry:
kurde mam nadzieje ze jak przestawimy godzine w przyszlym tygodniu to juz nie bede wstawala jak bedzie ciemno jak w dupie:sorry:
 
reklama
jejjjjj jak ciemno na dworze :( moje dziecię wstało i myślałam, że jeszcze uda mi się go położyć, a tu zonk - 7.15 :szok: a ja dałabym sobie rękę uciąć, że może 5? ehhhh modlę się, żeby i on przestawił się na czas zimowy...
idę jakąś kawę zaparzyć, coby się obudzić...
 
Do góry