reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hej dziewuszki.
andziula wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, duzo, duzo milosci, cierpliwosci i zrozumienia.

wczoraj wieczorem myslalam ze wyjde z siebie. nie dosc ze mialam beznadziejny humor, to jeszcze landlord napisal mi sms po ktorym myslalam ze eksploduje.:szok::baffled:
dobra lazienke naprawili 2 dni temu, jak juz wczesniej pisalam, i cisza, wiec pisze do wlasciciela ze jeszcze sypialnia i ktos mial zajrzec do pralki:eek:.
a on po 1.5 dnia odpisuje mi ze fajnie ze lazienka gotowa, dywan bedzie ok jak wyschnie a pralka zrobila sie glosna z wiekiem:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:. myslam ze mnie krew zaleje. tlumaczylam facetowi jak naprawial lazienke ze pokoj wietrzy sie juz prawie tydzien i trzeba cos zrobic z ta wykladzina bo ona juz jest sucha a plamy zostaly, a oni mi beda wmawiac ze jak wyschnie to bedzie dobrze:angry::angry::angry:.
a pralka ma dopiero 3 lata, wszyscy w apartamentowcu maja takie same i zadna tak nie dudni jak moja, czy to ciezko odkrecic tyl i sprawdzic sprezyny:crazy:.

tak sie wscieklam ze powiedzialam ze ma do w d...e i moj P odkreci tyl i sprawdzi te sprezyny (to nie problem sprawdzic, a z reszta w polsce zawsze reperowal pralke jak sie cos stalo:tak:) a do wykladziny zamowie sobie specjalny pioracy odkurzacz, zaplace 20 euro i caly pokoj mi wypiora:tak::tak:. obejdzie sie bez laski landlorda:crazy:.

Zycze milego dnia.
 
Aniaa83 jak tam dzisiaj sie czujesz??

na mdlosci jest dobry imbir, mozna dwa plasterki zalac wrzatkiem lub dodac do ulubionej herbaty i wypic, lub zetrzec troche, dodac miod i sok z cytryny, ponoc pomaga
ja nie probowalam bo nie mialam mdlosci.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.Wlasnie moj byl w aptece zeby mi cos kupic na te mdlosci i w aptece dali mu daviscon :szok:z tego to wiem to ten syrop jest na zgage:crazy:
Tichonek tak skusilam sie dzieki Twojemu linkowi i szczerze Ci powiem ze poki co narazie nie zaluje :-)
w 100 % tak
GAVISCON jest na zgagę , bo piłam w poprzedniej ciąży, a czy na mdłości pomaga to nie wiem... może ten anyżowy?! ale nie mam pewności wiem że jak ja piłam anyżowy to od razu mnie na nogi stawiał:sorry: lepszy był miętowy:-D

andziulina wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu

didi fajny piesio:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej
:)
Luiczano wiem ze moj pieso to chodzacy dynamit..haha...ale dam rade i mam nadzieje ze bedzie slchal paniusi...
ale jak narazie biega jak mala torpeda i jest szalony na maxa... teraz spi ..i Ewucha tez wiec mam spokoj
Al w szkole a tatusiek rowerkiem pojechal sobie na spacerek..
ale mam cisze mowie wam tylko pralke slychac haha

a ja padnieta bo najmlodsze dziecie 10 tygodniowe 3 razy w nocy mamusie budzilo i szczekalo na mnie bo chcial sie bawic ..ale dzielnie wymeczyl maskotke ktora dostal pogryzl kosc dla szczeniakow i poszedl spac..haha...

zaopatrzylam go w smycz i obroze wiec dzisiaj spacerek .. a za 2 tygodnie czeka go szczepienie..

wiec Anineczko...Lubiczanko co jeszcze musze z nim zrobic bo teraz bedzie mial 2 szczepienie a nie wiem jak z odrobaczaniem bo juz raz byl..
i co jeszcze oprocz chipa..i ile taki czipek i szczepienie kosztuje
 
Hej!
Zimno na dworze ale widze ze slonko sie przebilo:-):tak:
Mlody kima....a ja mialam umyc podlogi,ale nie mam weny...nic mi sie nie chce...moze pozniej to zrobie????:-p:sorry:
 
reklama
Asieńko-nie ma takiej opcji:-(Ale postanowiłam się rozruszać"robotą"i wycięłam dyńkę-jak zrobi fotkę to MOŻE wkleję:tak:A teraz od prawie dwóch godzin wypacam się nad obiadkiem-ambitnym;-)
Didi-u mnie to pokręcone,bo ciut za pózno pierwsze szczepienie zrobiliśmy.Pierwsze co to czy masz książeczkę pieska.Jeśli nie,to możesz być pewna,że ani szczepiony,ani odrobaczony nie został(tu autopsja):no:.A jak tak,to następne w wieku 12 czy 13tu tygodni.Chip drogi nie jest-25,30e.I niepamiętam co tam jeszcze:zawstydzona/y:
Kasiuleczka-taaa,mhmmm-jakoś ciężko mi sobie wyobrazić kobitkę,która przy silniejszych wiatrach kotwice musi w kieszeniach nosić jako tzw.grubszą:eek:
Oż ugotuje mi się ten obiad wreszcie czy nie:angry::confused2:
Pauletta-wracaj szybko do formy-zdecydowanie weselej jak jesteś napaloną kotką niż walniętą obuchem;-):tak::-D:rofl2:
 
Do góry