reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam sie w dzisiejszy dzien!Amanda juz duzo lepiej, wiec ciesze sie,ze obylo sie bez lekarza.Czasem cos zakaszle, ale to juz resztki, a kaszel bardziej zrobil sie suchy niz flegmatyczny. Ostatni dzien dam jej flegamine, a od jutra juz tylko miodowy syropek,zeby nawilzac gardelko.

monia ja sie nie wybieram do polskiego sklepu, wiec nie pomoge. Czopkow tez nie mam. Na zabkowanie zawsze panadol w syropku jej pomagal. Trzymaj sie!
 
reklama
hi!;-)
renni widziałam ją już kiedyś i byłam pod ogromnym wrażeniem:tak:
lubiczanko marta siły Wam babeczki życze:sorry:
moniadan ja mam pełno tych czokpów i jeszcze przeciwbólowoprzeciwgorączkowych też mam dużo:sorry: szkoda , że tak daleko mieszkam:sorry:
wilwia jestem w szoku:szok: dopeiro pisałaś o tym , a tu już szczesliwe zakonczenie:tak: och cale szczescie:tak::tak: jestescie bardzo dzielna rodzinka:tak:
margaritto hania jest przeszczęsliwa kiedy idzie do przedszkola:-) bardzo sie ciesze z tego bo nie chcialam zeby chodzila tam smutna , ze nikt jej nie kuma:sorry: ma jakąś najlepsza kolezanke melyyyyyyyse i opierza nas jak powiemy melisa:-):-):-):-):-D:-D:-D musi byc widoczny akcent na yyyyyyyy:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
gastone wszystkiego najpiękniejszego!:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tichonek-Ty się chociaż ciążą możesz zasłaniać,a ja???I nie gadaj tyle,bo wyglądasz rewelacyjnie:p
:eek::eek::eek:Czy Ty nie masz przypadkiem skierowania do okulisty?:eek:Jak nie to zaraz poproś GP bo źle z Twoim wzrokiem:-D:-D:-DAle dziękuję tak czy siak,pomimo jakiejś wady zwężającej Twoje pole widzenia:-D:-D
Czekam aż będę mogła wywalać ten bęcol z całą dumą a nie chować go choć i tak się nie da:-D
Drugie śniadanie czas zacząć:-DI wstawię przy okazji warzywka na sałatkę:tak:
MartaF,Lubiczanko,Moniadan szybkiego powrotu do formy Waszych szkrabów życzę:tak:

Gastone Wszystkiego najpiękniejszego w życiu (choć to Ci się już przytrafiło:-)) dużo siły,wytrwałości,pociechy z męża i dzieciaczków:tak:
birthday_090.gif
 
Larcia Emma bardzo nie lubi pic syropow musze jej dawac na sile i strasznie prY tymnplacze az sie zanosi i zaczyna kaszlec wiec wole czopki
Teraz doatala paracetamol i sie uspokoila

Sandrulinska no szkoda..

Gastone Wszystkiego najlepszego a przede wszystki zdrowka dla ciebie i calej twojej rodziny oraz aby twoje szkraby szybko daly ci pospac!!! :-)
 
Tichonek-nie,nie mam najmniejszych problemów ze wzrokiem:))))móię co widzę i już:p
Gastone-najlepsze życzenia
2.gif

Asieńko-no szkoda wielka:(
A moje chłopaki mają ospę...no i cyrk w domu:/
 
hejka
A my sobie pospalysmy dzis do 9!!
Renii lalllll dziewczyna ma talent, i ta babka z naszej edycji co malowala piskiem moze sie schowac ;-). Nooo i widzialam juz cos podobnego na You Tubie chyba gdzie w Australi facet specjalnie brudzi samochody polewa je woda i piachem i tak wkólko az powstanie warstwa kurzu , i na takim brudnym aucie maluje takie cuda ze szczeka mi opadla do ziemi.
Lubiczanko ospa!! no to bedziesz miec wesolo albo i nie............no to Dadzi pewnie nie ominie.
 
reklama
hejoo:-) młoda właśnie ucina sobie poranną drzemkę to zajrzałam ;-) ja się nawet wyspałam dziś Zuza przed 6 się przebudziła ale wciągnęła całą butlę i poszła dalej spać i tak do 8 :-)
Moniadan kurcze ja ostatnio właśnie pół opakowania wysłałam pocztą koleżance z Galway a nie chcę się pozbywać reszty bo się boją że młoda może w każdej chwili chwycić:sorry::sorry::sorry: Sandrulińska to może wyślij je pocztą :tak:
Gastone wszystkiego najlepszego siły wytrwałości i cierpliwości życzę :-)
 
Do góry