reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam o poranku

nie spimy juz z Ewula od 5:20 to chyba rekord w budzeniu sie mlodej... ale okichala sie po pachy takie ma rozwolnienie...i od tego czasu juz 4 pielucha...a zapaszek taki ze w promieniu 2 km wszystko pada..haha.. cos czuje ze jelitowka ..ale zobacze co bedzie pozniej..


lece poczytac coscie napisaly
 
reklama
I ja witam,ale nie naprodukczę
Pauletta-no Kochana-misja na dziś wyznaczona;)
Kasiuleczka,Andzulina-dobrze,że sobie milusio tak cfzas spędzacie-zazdroszczę:)
Misia-niech moc będzi z Tobą!!!A co do brzuszka-choć w żadnej ciąży nie wyglądałam tak wielorybowato jak w pierwszej,ale faktycznie każdynastępny był szybciej widoczny:)
Cosik jeszcze chciałam,ale dziś mnie Młody normalnie tak swoim spanie dobił,że samopoczucie jakby mnie ktoś obuchem walnął:(((
renni-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
Wow-niesamowite-cóż za precyzja-nie było zadnych przypadkowych ruchów...Ja tak nawet na kartce ołówkiem nie potrafię,a co dopiero piaskiem(?)
 
Ostatnia edycja:
Bry:-)
Renni widziałam już ten filmik jakiś czas temu,ma kobieta na prawdę talent:tak:
Misia to prawda,że kolejne ciąże szybciej widać bo ponoć mięśnie brzucha nie są już tak mocne jak przed pierwszą:tak:Gdyby nie moje brzuszysko otłuszczone to też może mogłabym się pokusić o stwierdzenie,że rośnie szybciej,ale raczej nie prędko to zauważę:-DBo już jest duży:eek::-D:-D
Lecę do szkoły..
 
Bry,
godzinę zajęło mi nadrobienie Was. Wczoraj miałyśmy busy, wyszłyśmy z domu przed 10 a o 16 wróciłyśmy:no::confused2::eek:, obie zmęczone. I nie miałam siły na czytanie.

Wilwia najważniejsze, że już po, pewnie też bym płakała przy tym wkłuwaniu
Evelina witaj
Zdrowka dla wszystkich chorowitków małych i dużych
Lubiczanko ale ładny suwaczek
Tichonku kolosika nosisz nie ma co. Z Anią też mnie od mięcha odrzuciło na początku
 
Witam
Mam dwa pytania dziewczyny z Galway czy ktoras z was ma pozyczyc czopki viburcol???
I dziewczyny z knocknacarry jedzuecie moze do polskiego ja nie moge wyjsc z domu a potrzebuje kilka rzeczy
Mojej Emmie wychodA trojki caly czas gryzie palce placze strasznie co chwile nie chce nic jesc ani pic :-( :-( :-(
 
Witam
Mam dwa pytania dziewczyny z Galway czy ktoras z was ma pozyczyc czopki viburcol???
I dziewczyny z knocknacarry jedzuecie moze do polskiego ja nie moge wyjsc z domu a potrzebuje kilka rzeczy
Mojej Emmie wychodA trojki caly czas gryzie palce placze strasznie co chwile nie chce nic jesc ani pic :-( :-( :-(
ja mam czopki ..2 moze Ewa pozyczyc ..hehe ..mam tez kropeki vibrucol i te moge dac Emmie..
 
Monidan-bidulka biedna się nacierpi...OBY SZYBKO ODPUŚCIŁO:)
Tichonek-Ty się chociaż ciążą możesz zasłaniać,a ja???I nie gadaj tyle,bo wyglądasz rewelacyjnie:p
Asieńko-a cóż to za maraton wczoraj miałyście???
 
reklama
Didi to moze podjade jutro jak zawioze E do szkoly
Ja nie bralam ichbz pl bo jakos wydawalo mibsie ze jie dzialaja na Emcie ale teraz nie wyrabiam wudac ze tak bardzo ja boli ze chce sprobowac wszystkiego
Zaraz napisze do mamy zeby mi paczke przeslala