reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

dzień doberek:-)
Wisienka sto lat dla ślicznej solenizantki:-) czytałam jak piszesz o macierzyństwie i się zryczałam. ostatnio tak mam-ciągle się wzruszam:sorry2:
Aga_ Natalia dużo zdrówka:tak:
Moniadan sto lat dla Eryka;-) kartka się podobała?
zmykam na śniadanko i kawusię,miłego dzionka
 
reklama
Hejka
Asienko - śliczne akwarium a rybki oryginalne :biggrin2: tam obok też jakieś zwierzaki w akwarium czy mnie oczy mylą? A dlaczego nie można glonojada do welonów? Co tam na forach wyczytałaś..:confused:

tam plywa jeszcze 10 kardynalkow chinskich oj sorry juz 9. jeden byl troche mniejsdzy od innych i zginal w paszczy u Teleskopka. A co do glonojada to niektorzy pisali ze glonojad lubi ciepla wode a ja nie uzywam grzalki wiec sie bedzie meczyc.
 
Asiu i Eryku wszystkiego najpiekniejszego, spelnienia marzen, oby wasze buziulki zawsze byly usmiechniete, bo to dla nas rodzicow najwazniejsze:-) STO LAT!!!

Chorowitkom zycze duzo zdrowka :)

Pozdrawiam wszystkie i uciekam szykowac sie do pracki :blink:
 
Andziulina aj tam od razu codziennie :-p taki weekend mi się napalony trafił że latałam za tym moim z jęzorem przy ziemi :-D:-D:-D jakaś taka horny jestem ostatnio że hej a doprosić się tego mojego to graniczy z cudem więc skoro się dawał to korzystałam :-D:-D:-D z tym że przestał się już dawać a ja dalej napalona jak szczerbaty na suchary :eek::-D
larcia właśnie czekam aż W pójdzie spać i będę się wygrzewać jak mój P się da :-p:-p:-p:zawstydzona/y:;-)


Boszzz, mój M byłby wniebowzięty jakby miał taką żonę, ale że nie ma to nie jest wniebowzięty


Sto lat dla Eryczka i Asieńki
 
Wiesienka w takim razie wszystkiego najlepszego dla Asi
Aby lzy ktore wylewasz byly tylko z radosci

Uwierzycie ze moja Emcia jeszcze spi od wczoraj od 20 no ale tatus tez spi wiec jak on spi to ona tez bo to corusia tatusia :-) o wlasnie sie budzi

Kartka sie ppdobala zwlaszcza waz w ksztalcie cyferki 5

Zgaga to sie zdecyduj zdazylas przed polnoca czy juz po polnocy wedlug ktorego czasu zyjesz :-p :-)

Oki ide budzic M bo jak go nie obudze to sam nie wstanie no mozr tak okolo 12
 
100 lat dla Eryczka!!!!!!!

100 lat dla Asi!!!!!!!!!!

Amanda gardlo wciaz ma chore, podaje jej od wczoraj flegamine, na noc dostaje paracetamol w syropku, mam nadzieje, ze pomoze. Monia, wiec jednak sie dzis nie zjawimy, mam nadzieje, ze w niedziele juz tak :-)

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry