reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia - dobrze, że poszłaś do GP - teraz będzię już tylko lepiej :tak:
Madbebe - ale Wikcia już duża i śliczna - a ten kucyk jest rozbrajający ;-) aaa no krówka też fajna :laugh2:
Didi - i jak to marchewkowe ciasto??? strasznie mnie ciekawi jego smak:tak:
Pauletta - a ty to w "woltyżerkę" się bawisz? :-D codziennie tego biednego chłopa ujeżdżasz... :-p
AsieńkaM - fajne akwarium - mi się marzy takie wielkie, ale to zrealizuję dopiero w PL... na razie zadowalam się malutkim ;-)
coś chciałam jeszcze, ale już nie wiem...
no nic - trzeba jakąś kawkę wypić, bo o 23 jadę na lotnisko :tak:
 
reklama
Andziulina aj tam od razu codziennie :-p taki weekend mi się napalony trafił że latałam za tym moim z jęzorem przy ziemi :-D:-D:-D jakaś taka horny jestem ostatnio że hej a doprosić się tego mojego to graniczy z cudem więc skoro się dawał to korzystałam :-D:-D:-D z tym że przestał się już dawać a ja dalej napalona jak szczerbaty na suchary :eek::-D
larcia właśnie czekam aż W pójdzie spać i będę się wygrzewać jak mój P się da :-p:-p:-p:zawstydzona/y:;-)
 
witam, ja przez weekend busy, ale juz po urodzinkach a tu kilka fotek, postaram sie jutro nadrobic was i popisac,
zdrowka zycze dla chorowitkow, Asia tez jakis katar ma a w czwartek mamy szczepienie no nic zobaczymy
 

Załączniki

  • DSCF4915.jpg
    DSCF4915.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 44
  • DSCF4948.jpg
    DSCF4948.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 41
  • DSCF4954.jpg
    DSCF4954.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 38
  • DSCF4986.jpg
    DSCF4986.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 41
  • Picture 192.jpg
    Picture 192.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 44
U mnie ostre zapalenie zatok i antybiotyk. Mam nadzieję, że szybko zacznie działać, bo jestem wykończona.
Dziewczyny zaszczepione, trochę płakały, a Natalia tak się przejęła, że najpierw się popłakała, potem zrobiła się blada jak ściana, mokra jak szczur i prawie zemdlała. Jacek złapał ją w ostatniej chwili. Mój wrażliwiec.

Od przyszłego tygodnia zaczynamy kurację przeciwciał dla bliźniaków, dla ich płucek.
 
reklama
Wiesienka, śliczna solenizantka!!!

Andzia a ty widze na kompie tak jak ja, a kiedy ta kawka powitalna po Twoim powrocie z PL :-) w koncu tak dawno se nie widziałsymy :tak:

Ja równo 5 lat temu męczyłam sie na porodówce, o 4:23 Eryk sie urodził wiec jeszcze 5 godzin
 
Do góry