reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Zgaga coś się tak pospieszyła, jeszcze północ nie minęła :-p
Niemniejednak dziekujemy bardzo

Zmykam spac, w tv nic nie ma ciekawego
M znow pracuje na kompie w kuchni
Ide wycałowac mojego solenizanta i połozyc mu urodzinowa kartke na póleczce, jak jutro otworzy oczy to sie z niej ucieszy
Good night
 
Hejka
Madbebe - śliczna kruszynka na tej krówce ;-)
Misia - zdrówka!
Asienko - śliczne akwarium a rybki oryginalne :biggrin2: tam obok też jakieś zwierzaki w akwarium czy mnie oczy mylą? A dlaczego nie można glonojada do welonów? Co tam na forach wyczytałaś..:confused:
Ewelcia - wszystkiego naj dla m.
Didi - ciasto wygląda apetycznie <mniam>
Malaulka - najlepsze torty z bitej śmietany bo można ją barwnikami barwić i tworzysz dzieło sztuki ;-)
Wisienka - śliczna jest Twoja niunia :happy2: i piękny tort! Sto latek dla mojej imienniczki :rolleyes:
AgaNatalia - zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka! A o co chodzi w kuracji przeciwciał?
Moniadan - ale w PL minęła :-p więc ja też życzę: Sto latek dla Eryka :rofl2:
 
No ja dzisiaj chyba do tego lozka nie dojde:-D
Malaulka - najlepsze torty z bitej śmietany bo można ją barwnikami barwić i tworzysz dzieło sztuki ;-)
:rofl2:
Tiaaaaa, jak sie potrafi. Bo ja piec moge, barwic tez ale, zeby jakies kompozycje wymyslac i tort zdobic, to niekoniecznie. Ja niestety nie mam talentu w tym kierunku:zawstydzona/y:

No wlasnie Monia:-) Polnoc w PL minela a Eryk sie w PL urodzil:-p:-D

Ewelcia, zapomnialam. Dla Twojego M. twz wszystkiego naj naj naj:-) Zdazylam jeszcze przed polnoca:-D:-D

Ok, teraz juz naprawde spadam
Dobrej nocki
 
Tak dawno mnie tu nie bylo,ze nawet nikt niezauwazyl mojego ostatniego posta..
Wpadłam Wam polecić(dla dzieci od 9do36m)właśnie kupiliśmy w Tesco

41lqd0N1G3L._SS400_.jpg

Didi-wow...Troszkę kasiorki...
AsienkaM-rybki fajna sprawa:)
Alex-czuj się jak u siebie:)
Mam ta zabawke,Max dostal ja jak mial roczek.Super sie sprawdzila wiec godna polecenia.
Witajcie!!!

Ja wciąż chora, nic lepiej,chyba gorzej, na 18stą idę do lekarza, bo nie wyrabiam, szczególnie ból głowy mnie dobija.
Wiesienka zapomniałam Ci napisać, że w piątek wysłałam.
Bidulko ty moja,strasznie ci wspolczuje.,w dodatku znikad pomocy..a wiem jak ci ciezko.
AsienkoM- piekne akwarium. Ja tez bym chciala :) U Andzuliny Alutek uwielbia na rybki patrzec :) A zatoki to moje przeklenstwo. Przynajmniej 3 razy w roku choruje odkad bylam dzieckiem. Bylam tez juz raz w szpitalu....ehh....Irlandzka pogoda nie sprzyja zatokowcom!

Madbebe- Wikta jest piekna! Taka juz duza dziewczynka!!!

Pauletta- wspolczuje i znam ten bol.....
Ja zaczelam chorowac nazatokipo przyjezdzie do IRL.Zdrowka zyce Misiaku.
U mnie ostre zapalenie zatok i antybiotyk. Mam nadzieję, że szybko zacznie działać, bo jestem wykończona.
Dziewczyny zaszczepione, trochę płakały, a Natalia tak się przejęła, że najpierw się popłakała, potem zrobiła się blada jak ściana, mokra jak szczur i prawie zemdlała. Jacek złapał ją w ostatniej chwili. Mój wrażliwiec.

Od przyszłego tygodnia zaczynamy kurację przeciwciał dla bliźniaków, dla ich płucek.

Aga o co chodzi z ta kuracja?Rozumiem ze dlatego ja macie bo to wczesniaczki?Ja ide na szczepienie jakosw przyszlym tyg,az sie boje..wdodatku czek Maxa denysta,to dopiero bedzie jazda bez trzymanki!

No a tak poza tym to chlopaki spia,Zosia tez a ja czekam bo Hancia cos niespokojna,najadla sie le strasznie sie rzuca,nie wiem o co kaman.a tak poza tym moje gwiazdeczki skonczyly 2 miesiace,jak ten czas leci...
 
witam z rana, chyba o tej porze to nigdy tu nie pisalam, ale moja kruszynka spi, a rok temu o tej godzinie przyszla na swiat, nie wiem kiedy ten rok zlecial. Nie wyobrazam sobie zeby nie bylo mojego Aniolka, Kocham ja bardzo i wiem ze te nie przespane noce, zamartwianie sie czy wszystko dobrze - to naprawde warto. Macierzyństwo to cos pieknego czego moze doswiadczyc kazda kobieta.Kiedy zaczela mowic mama - plakalam, kiedy zaczela sama stawiac pierwsze kroki tez ryczalam, wiem ze jeszcze duzo lez, ale tylko tych ze szczescia.
Moniadan - wszystkiego najlepszego dla Eryczka- 100 lat:-D:-D:-D:-D
 
siemanko

sto lat sto lat dla Eryka i Joasi :)

Zobacz załącznik 289281

Didi[/B] - i jak to marchewkowe ciasto??? strasznie mnie ciekawi jego smak:tak:
:

ciacho wyszlo mniam i smakuje mniam.. duzo go zostalo...:)
zaporosilaby, chetne ale nie wiem jak moja podopieczna Zuzia..wczoraj miala wysoka temp. i nie chcialabym aby sprzedala zaraze innym dziecia...mam nadzieje zemoim nei sprzeda..

ale jak do jutra ciacho dotrwa to zabieram je do Kamci.. hehe...


jeeennnyyy alemnie ten tatooo swedzi...podrapalabym sie ale nie wolnoo..wrrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Monidan-100lat dla Eryczka.Niech Ci zdrowo rośnie przepełniony szczęściem i radością:)
Wiesieńko-Dla Twojej Asieńki również samych kolorowych dni!!!
Nic więcej nie piszę-choć nie,nie popwstrzymam się
Pauletta-Ty zwierzaku;)))Zajedziesz tego swojego ogierka;)))
No i uciekam-po cyrku wczorajszym mnie chyba wzięło,bo gardło łaskocze i piecze:(((Ale była bomba-nawet mnie do show wciągnął klaun-niby sobie zrobił "kuku"i go musiałam w paluszek całować,potem w nose,potem ledwo się uratował od upadku na pupkę...a na koniec szpagat walnął,który też mu"ból"przysporzył;)))Więc się już kryłam:)))
Miłego dnia
 
Do góry