reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia ..zdrowka ..zdrowka i jeszcze raz zdrowka
AsienkaM..akwarium peikne..a Wylupek sliczny..ja tez mam teleskopa ale jest czalusi czarny i taiego bialego z pomaranczowa plamka na glowie...plus..2 kiryski i glonojad \


a Wy tutaj tak o serniczku piszecie ..a ja dzisiaj pierwsyz razpieklam ciasto marchewkowe... jeszcze nie wiem jak smakuje bo czekamy na gosci...ale pokaze wam moje dzielo :)
SDC18254.jpgSDC18260.jpg


Dziewwczynki- dzieki za podtrzymanie na duchu i ja z pytaniem. Potrzebuje pilnie sciagnac film Akedemia Pana Kleksa. Nie wiecie gdzie moge? Moze macie jakas stronke? A moze ktoras ma na dysku film?

sluze pomoca

http://darmowefilmy.eu/szukaj.html?search_text=Akademia+Pana+Kleksa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelcia-najlepszego dla małżonka:)
AsienkoM+przepiękne to akwarium...Nasze jest tak samo duże,ale "wolnostojące".:(Naprawdę przepiękne:)
Renni.Tichonek-Wam sięserniczka zachciewa a ja pożarłam dziś rano dwa ostatnie kawałki:)))Były pyyycha;)
Pauletta-bidulko moja:(Mam nadzieję,że przemoczenie się nie skończy zle:(
Didi-no piękne ciacho-pewnie w smaku jeszcze smaczniejsze:)))
Misia-szkoda,że antybiotyk musiał być wprowadzony,aler mam nadzieję,że szybciutko pomoże
Madbebe-Anineczka i spółka szczęśliwie dojechała-doleciała:)))Tyle tylko co wiem:)
A mnie Bazyl ichni ukąsił w palucha:/Mila za to jest przemilusia:)))
 
Hello
A my dopiero niedawno zladowalismy w domku.
A. dzisiaj ma wolne i chcielismy sobie gdzies w fajne miejsce skoczyc ale zrezygnowalismy z naszych planow mniej wiecej w Oranmore. Skonczylo sie na Busy Bees kozystajac z okazji.
Ale z Was wstretne babsztyle:-p:-D Wez tu czlowieku probuj sie "odchudzac" jak co druga na forum takie pysznosci piecze:baffled::laugh2: I jeszcze tak glosno i donosnie o tym... pisze:-D
Madbebe, iiiiihhhaaaaaa:-) Slodka ta Twoja ujezdzaczka bydla:-D:-D:-D
Ide lyknac herbatke z cytrynka
 
Didi ale Ci piękne ciacho wyszło;-)
Ewelcia wszystkiego najlepszego dla męża

Ja szukam fajnego przepisu na torcik bo w poniedziałek moja malutka już dwa latka kończy i na niedzielę spodziewamy się gości:tak:

Nie odpiszę więcej bo dawno mnie tu nie było i nie czytałam Was, ostatnio mieliśmy trochę załatwień urzędowych, M pracuje, a ja jestem z dziewczynkami, a jeszcze w ostatnich tygodniach był duży ruch w moim interesie więc miałam dużo pracy i czasu na komputer brak...
Idę poczytać, do pózniej:tak:
 
Renni a będe kusić będę :-D:-D:-D jak dla mnie to nawet teraz możecie pakować się do samochodu specjalnie zrobię jeszcze jedną blaszkę :-D:-D
Madbebe,Lubiczanko po zmoknięciu się zagrzałam rosołkiem z tortellini :-) także mam nadzieję że nic się nie rozwinie ;-)

Kurde pisałam tego posta pół godziny bo co próbowałam napisać słowo Wiktor mnie odciągał od klawiatury :confused2::sorry:
 
misia wspolczuje z choroba. Ja na zatoki choruje raz do roku, ale to poteznie.Czuje sie wtedy jakbym umierala. Dobrze,ze poszlas do lekarza po antybiotyk. Ja raz za dlugo zwlekalam z wizyta i skonczylo sie to tym, ze nawet autem dojechac sama nie moglam do lekarza, takie zawroty mialam plus w nocy dostalam drgawek, bo organizm byl juz zbyt oslabiony, a tu nagle mocny antybiotyk, ale juz po drugiej dawce bylo ok. Wiec nie ma co czekac za dlugo!DObrze zrobilas!A dzidzius jest bezpieczny,nie martw sie.Zdrowka!

pauletta Zeby przez to zmokniecie, nie wzielo Cie czasem jakies chorobsko!Wygrzewaj sie teraz!
 
reklama
didi chcialam sie zapytac czy moge kupic sobie glonojada, pytam bo na forach to niektorzy mowia ze nie mozna glonojada do welonow, a inni ze mozna i k wkoncu nie wiem
pewnie ze mozesz...on im krzywdy nie zrobi ani one jemu moj ma ulubione miejsce i przesiaduje tam cale dnie.. co do temp..wody to maja podobny zakres ..wiec spokojnie mozesz kupic..
 
Do góry