reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam

widze limeryczanki sie przyłączyły:-) także witam:-D

madbebe świetna fotka!!!

u mnie jeszcze troche kataru zostało i chrypki a poza tym to sie wczoraj u sąsiadki na roczku odstresowałam:-) teraz gorzej z samopoczuciem:-D

ostatnio mam mało czasu na neta bo u mnie remonty przed roczkiem Szymcia
 
reklama
Szlag:wściekła/y:
Po pierwsze co za licho mnie podkusiło żeby dzisiaj się wybierać na piechotę do miasta:confused2: wiem że obiecałam sobie że nie zależnie od pogody będę odprowadzać W do przedszkola pieszo no ale po jaki gwint poszłam jeszcze na miasto sprawy załatwiać no co mnie podkusił się pytam:crazy: od kolan w dół calusieńka mokra wróciłam ...padało ..zacinało a nie wspomne o wietrze:confused2: nie pamiętam czy kiedykolwiek w życiu miałam problem aby zejść z górki :eek: gdybym była lżejsza to chyba bym frunęła za tym wózkiem:baffled:
Po drugie co za licho mnie podkusiło aby się z rana pomalować:eek: dzięki temu i teamu super spacerkowi wyglądam jak jakiś niedorobiony KLAUN :szok::eek: poliki i nos czerwoniutkie od wiatru i deszczu no i już nie wspomnę jak zachował się mój tusz do rzęs w spotkaniu z żywiołem :eek::eek::eek::nerd::-D
Ide coś zjeść bo mnie ssie :-p noi się ogarnąć troszku :-D:sorry:
Tichonek,Renni ja mam serniczek już gotowy zapraszam :-)
Ewelcia najlepszego dla M :tak:
Misia tulaski dla Ciebie i szybkiego powrotu do zdrówka i pełni sił życzę :tak:
AsienkaM wow super akwarium :-)

Edit: oczywiście wróciłam do domu i cooo...Piękne słoneczko wyszło i niebo się niebieskie zrobiło :eek::angry:
 
AsienkoM- piekne akwarium. Ja tez bym chciala :) U Andzuliny Alutek uwielbia na rybki patrzec :) A zatoki to moje przeklenstwo. Przynajmniej 3 razy w roku choruje odkad bylam dzieckiem. Bylam tez juz raz w szpitalu....ehh....Irlandzka pogoda nie sprzyja zatokowcom!

Madbebe- Wikta jest piekna! Taka juz duza dziewczynka!!!

Pauletta- wspolczuje i znam ten bol.....
 
AsienkoM- piekne akwarium. Ja tez bym chciala :) U Andzuliny Alutek uwielbia na rybki patrzec :) A zatoki to moje przeklenstwo. Przynajmniej 3 razy w roku choruje odkad bylam dzieckiem. Bylam tez juz raz w szpitalu....ehh....Irlandzka pogoda nie sprzyja zatokowcom!

Madbebe- Wikta jest piekna! Taka juz duza dziewczynka!!!

Pauletta- wspolczuje i znam ten bol.....

tak te zatoki to przeklenstwo, bywalo tak ze przez 3 miesiace z malymi przerwami ciagle na antybiotyku. raz milam lezec w szpitalu bo mialam zagrozone oko ale bogu dzieki nie bylo miejsc i wysuszylam je polem magnetycznym i laserem. uwazam ze najgorsze to jest sciaganie tej ropy w szpitalu. potem szybko znowu powraca. ja mam od babci taka specjalna lampe ktora wygrzewa mi zatoki jak mam chore. Ale od kiedy jestem w irlandii to u mnie jest lepiej, mieszkam nad morzem i to dobrze robi na nie, ale to nie ma reguly na to.

Madbebe - sliczna ta twoja coreczka.
 
Ja też chcę sernika:tak::-pAle bym wszamała:sorry:
Wszystkiego najlepszego dla M:tak:
A mnie dziś naszło na zapiekankę ziemniaczaną:-pIdę kroić:tak:

A jak robisz??? Zapodaj przepis

AsienkoM zazdroszczę litrażu akwa. My z moim M gustujemy bardziej w roślinnych, czuy. musi być zielono

Ewelcia najlepszego dla M
 
Tichonku- fajnie, ze masz apetyt,:tak: fasolka pewnie tez sie cieszy!:-D
pauletta- wspolczuje, ja kilka razy tez tak zmoklam i teraz bez parasola ani rusz! Choc czasem jak tak wieje to parasol sie wygina w druga strone :confused2:
A sernikiem TY nas tu nie kus, bo jak kiedys sie zapakujemy z Tichonkowa to w trymiga bedziemy u Ciebie i wciagniemy cala blaszke.:-D:-D:-D:-D
asienkaM-fajne akwarium!
misia-bidulko, trzymaj sie jakos,oby Ci szybko przeszlo.
 
moniadan-:no:krowke A. kupil bez okazji,a prezent urodzinowy czeka..;-):tak:
misia-a moze inhalacje?ponoc swietnie dzialaja na zatoki.Pamietam ze kamcia
zawsze robi jak ma zawalone..Zdrowka!
asienkaM-b.ladne to akwarium!jak tez rybki;-)
dzizas jakies serniki tu..
:rofl2:Ja to nie pieklam nic nie pamietam kiedy:eek:musze sie poprawic tym bardziej ze ja pies na slodycze:-DCiekawe jak w tej mojej gazowce ciasta wychodza..Pieklam only tort na brata urodziny,w sensie biszkopty i wyszedl mi srednio,jak zwykle z reszta;-)
pauletta-sie zagrzej dobrze po tym zmoknieciu, coby Cie nic nie wzielo!;-)

ewelcia-najlepsze zyczenia da M.!
Ciekawe jak tam anineczka i spolka..:-p
 
AsienkaM piękne akwarium:tak:I ma bardzo ładną zabudowę oraz mieszkańców:-D
Asienk_r przepis wrzucę na odpowiedni wątek:tak:
Tichonku- fajnie, ze masz apetyt,:tak: fasolka pewnie tez sie cieszy!:-D
Fasolka pewnie tak,ja już trochę mniej:confused2::nerd:No bo ileż można jeść?!:-D
Misia jeszcze raz zdrówka życzę,zobaczysz antybiotyk raz,dwa Cię na nogi postawi:tak:
A u mnie się ciemno zrobiło,wieje masakrycznie,jakby jakiś huragan sie zbliżał:baffled:
Margaritta gdzieś Ty?
 
Dziewwczynki- dzieki za podtrzymanie na duchu i ja z pytaniem. Potrzebuje pilnie sciagnac film Akedemia Pana Kleksa. Nie wiecie gdzie moge? Moze macie jakas stronke? A moze ktoras ma na dysku film?
 
reklama
Witam sie po pracy
Ja tez chate odgraciłam, obiad sie robi i teraz odpoczywam:) L w pracy wiec siedzimy w domku.
Madbebe fajna krowa.
Lubiczanko no kilka godzin snu po imprezie ale dałam rade bo nie piłam wiele:)
Ładne akwarium:)
Misia i inne chorowitki dużo zdrówka!!
Pauletta ty ogierze!!!:))
 
Do góry