reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Madbebe-no tośmy się dogadały:))))))))))))))))))))))))))))
Drozusia-przepraszam,że nie odpisałam-właśnie mi się coś myślało,że jeszcze coś do Ciebie miałam rzec...no więc-za dwa tygodnie w niedzielę...w następną jedzie Marta:)))
 
Hey mamuski
Witam po weekendzie
Madbebe Wiktoria jest taka śliczna!!!! i ma super kucyczka, słodziutka jest, a krówka tez bardzo fajna i widze ze nie poczekaliscie do urodzin tylko wczesniej daliscie ;-)

Ja zaraz jade Eryka odebrac
Kasiun, tez wczoraj szwędalismy sie po shopp street, szkoda ze nie wpadłysmy na siebie

Karolinanicola, tak jak pisze Tichonek, antybiotykow sie nei daje na jelitowke, kup priobiotyli, dobry jest dikoflor30 czy jakos tak, mi go w szpitalu polecili, poza tym trzeba pilnowac zeby dziecko sie nie odwodniło i czekac az samo przejdzie
ale co ty sie martwisz na zapas, moze wcale nic nie złapie ;-)

oki teraz juz pedze paa
 
No i jestem:-D
pewnie zaraz mlody wstanie.
Lubiczanko staram sie byc na biezaca ale czasami nie moge...nie mam po prostu czasu....jak mlody lata po chcacie to ja moge zapomniec o kompie:nerd:
Tichonku alez mialas nocke....miejmy nadzieje ze dzisiejsza bedzie lepsza;-)
Madbebe ale super jest ta krowa....a Wikta jaka juz duza i sliczna.....
Asienko suepr ze Ani juz lepiej.
Renni Asienko milego odruzowywania mieszkania:-D
Pauletta :-D:-D:-Dno tak chlopa zajezdzic...:szok::szok::szok:

Szym spi ponad godzine:szok:niech juz wstaje bo ja juz do lidla zwarta i gotowa;-)
Zrobilam juz rano kruche ciasto na sernik(spod) a sera nie mam i brzoskwin bo chce zrobic sernik z brzoskwiniami.....
Moj m ma dzis urodziny i z tego co sie orjetuje maja znajomi na kawke wpasc;-).....
 
Ufff juz dom wyglada much better!:tak::happy:
Ewelcia-w takim razie zycze wszystkiego naj dla Twojego M:tak::tak::tak:
Smaka na serniczek mi zrobilas,niu, niu, niu niedobra TY!!!!:-D:-D:-D:-D
 
Na dworze szaro i deszczowo, ale jakos pol dnia Nam zlecialo, nie narzekam. Czasem dobrze jest tak posiedziec sobie w domu z herbatka i poprostu sie polenic. Rosolek jest z wczoraj, a na przekaske robie smazone kopytka z sosem czosnkowym :-)
 
reklama
Ciao

Chcialam tylko pwiedziec ze wyladowalam na antybiotyku. Czuje sie fatalnie, nie moge glowa ruszac tak mnie zatoki bola....ehhh...nie truje.....

wspolczuje bolu zatok i rozumiem Cie doskonale bo od 7 roku zycia conajmniej 1 w roku mam chore zatoki i antybiotyk to koniecznosc. chociaz ostatnio, nie zapeszajac, juz dawno chorowalam na zatoki. Zycze zdrowka.
 
Do góry