reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

DUZO ZDROWKA DLA WSZYSTKICH CHORYCH MAMUSIEK I DZIECIACZKOW. Trzymajcie sie cieplo.

wspominalam wczesniej, ze mysle z mezem nad akwarium i zdecydowalismy sie i zalozylismy je. mamy 125 litrowe akwarium w nim 10 kardynalkow chinskich i 2 welony teleskopy. fajnie to wyglada. jeszcze nigdy wczesniej nie mialam akwarium i zobaczymy jak to bedzie ale moj P. powiedzial ze bedzie zajmowal sie czyszczeniem wiec to mam z glowy.
ide cosik zjesc.
 
reklama
Madbebe-???;)...Śliczna ta krówka-oczywiście jezdziec dużo ładniejszy,ale sprzęt do ujeżdżania też jak "ta lala"
AsienkoM-zazdroszczę takich rybek-śliczne są pewnie
Tichonek-no już mnie język swierzbił jak sobie pomyślałam o tym,że rowerku Ci się zachciało;)
łoo-Młody wstał...Do potem
 
lubiczanko-a te znaki zapytania to co/ze Ci nie odpisalam?:sorry:nie obudzili Wikara na szczescie,jesli o to chodzi;-)
asienkaM-pochwal sie akwarium..;-):happy:
 
Madbebe no to macie teraz niezłe rodeo w domu:-DFajna zabawka a Wikcia jeszcze fajniejsza:tak:
A w ogóle to krówka kolorystycznie pasuje jak znalazł do wykładziny:-D
Lubiczanko nie bój nic,ja nawet nie mam rowera:-D
A jutro mam zawalony dzień:sorry:Rano do szkoły i od razu proszą,żeby zostać na kawce,herbatce,czort wie czego chcą:sorry:Potem szybko jakiś obiad gwizdany trza zrobić bo prosto ze szkoły na basen z Radkiem.Wrócimy do domu i szybko coś na ruszt wrzucimy bo do GP na 16:15:sorry:Tam się pewnie nasiedzę...Do domu i już praktycznie koniec dnia:sorry:
 
Madbebe-mje znaki ?były odpowiedzią na Twoje...Bo to ja nie wiem o co kaman:(((ALE cieszę się,że niunia spała bez przeszkód:)))
uuuu-Tichonek-faktycznie jutro szalony dzień;)
 
Hej!:-)

Tichonku acha to juz chyba wiem o jakie nalesniki chodzi.(te meksykanskie)mniam, mniam.:-p:-p:-p
madbebe-fajna ta krowka!!!:tak:

U nas tez jest niezly sajgon w domu,:rofl2: zaraz zabieram sie za odkurzanie tylko najpierw musze zrobic porzadek z Natalki zabawkami bo fruwaja po calym livingu.
Dobrze, ze pogoda jest ladna to moze jeszcze pranie zrobie.
 
reklama
Hejoo:-) ale naprodukowałyście z rana :sorry: ale ni co przeczytałam z wielką ochotą ;-) a ja chyba zajechałam męża:eek::-p od wczoraj ucieka mi noooo:zawstydzona/y: Dzisiaj na obiadek kopytka bo wczoraj jednak nei zrobiłam bo się rosołem najedliśmy a tak mi się dziś ich nie chce robić :confused2: a wczoraj jeszcze serniczek upiekłam tylko jakoś tak strasznie słodki mi wyszedł a robiłam jak zawsze :sorry: a może to ja się odsłodziłam :confused: bo od kiedy Wiktorek ma odwyk słodyczowy mało ich u nas w domku właściwie w ogole ich nie ma więc ewentualnie sobie skonsumuję batonika jak zakupy sama robię :sorry: Zmykam dalej sprzątać ;-)
Madbebe fajna krowa ale zgadzam sie z dziewczynami jeździec duuuuużo fajniejszy :-)
Zdrówka chorowitkom życzę :tak:
 
Do góry