reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ale tu cisza!
Dzien Dobry!

Kasiun super, ze mialas fajny dzien,pogoda wczoraj nie byla najgorsza.Zawsze to lepiej ruszyc sie i przyjechac do tego Galway, niz siedziec w domu. A corcia napewno miala wiele radosci. Jak dziecko zadowolone, to i mama zadowolona.

madbebe
prezenciki super,corcia napewno bedzie miala wiele radosci z zabawy.

A u Nas...wlasciwie nic, bo przeziebienie Amandy uwiezilo Nas wczoraj w domu. Ja tylko rano wypuscilam sie do sklepu na chwilke. Niestety gardelko ma zawalone, wiec podaje syropki.Narazie o lekarzu nie mysle, bo to poprostu przeziebienie. Wczoraj na chwile wyszla na spacer na slonce,zeby sie przewietrzyc, ale dzis na to szans nie widze. Wiec czeka mnie dzien w czterech scianach.
 
reklama
Witam:)))
Wilwia-jeszcze niejedna okazja się nadarzy:))))
MADBEBE-NIE obudzili Wiktorki???:)
Kasiun-no to faktycznie busy dzień wczoraj był
Andzulina-ja miałam podobne wrażenia pogodowe i od razu powiesiłam pranie na suszarce w garażu:)
Kamcia-jak tam imprezka?Wyspałaś się do pracy?
Ewelcia-no to proszę nie robić więcej takich zaległości;)))
Asienko-no zdrówka dla Kruszynki:)))Och ci lokatorzy:/
Dzindusia-no mam nadzieję,że znajdzie się czas żeby do nas zaglądać tu:)))
Tichonek-z kurczakiem?Ja znalazłam z wieprzowinką:/Ale jeśli sama miałabym robić to raczej też z koko:)))
Misia-Tobie również zdrówka
LadyZgaga-ahaaaaaa...No zrozumiałam pewnie tak,bo sama jadam wyłącznie farsz...ale dobrze,że tym razem Ci wyszedł tak bombowy,że się nie oparłaś:)))
Właśnie skończyłam oglądać"mój brat niedzwiedz2"-jakaś deprecha czy co???
 
I ja się witam
Wekand zleciał nie wiadomo kiedy jeszcze 2 tyg i powrót jak sobie pomyśle to brrrr
Na dworku ładnie słoneczko ale zimno, kórcze nosem pociągam wczoraj to sobie zapodałam gripexa tak mna telepało.:baffled:
Zaraz się ubieram i mykam po drzewko mąż w prezencie zaległym urodzinowym obiecał mi kupić róże więc wybrałam sobie działkową niech sobie rośnie nie jedna a kilka.

Po mału zakupy też trzeba robić powrotne powiedzcie mi kochane co byście mi polecały bym kupiła na jelitówke w razie co ostatnio agatka często ją przechodziła a ten nasz gp tylko antybiotyk i antybiotyk?
Plisss polskie nazwy
 
Hej kobietki
Dzisiaj nocka zdecydowanie lepsza, dziecko ładnie spało, dopiero nad ranem miałam pobudkę, bo pielucha mokra:-D i zgłodniała. Na razie katarek jest, chyba troszkę lżejszy, oby. Pranie rozwiesiłyśmy, zupkę nastawiłyśmy:-D, ziemniaczki do obiadku obrane, Ania się bawi.

Miłego dzionka
 
Asienko-cieszę się-oby faktycznie katar odpuszczał:)))
Karolinanicola-ło matko-jeszcze 2 tygodnie?Tożto cały nasz pobyt a Wy już chyba z miesiąc jesteście w Pl???Ale fajnie-korzystaj,korzystaj:)
A mi dziś jedziemy do cyrku:))))))
 
witam sie slonecznie :-):-)
lubiczanko nio mam mocne postanowienie ze bede tu czestrzym gosciem:tak::tak:
misia zdroweczka zycze

i wszystkim chorym rowniez powrotu do zdrowia

no i milego dnia:-)
 
hej kobietki:-) u nas na szczęście bez kataru ale zastanawiam się jak długo:confused2:
Tichonek no to miałaś nockę.moja Lola ostatnio też miała tak ze dwa tygodnie-w nocy po kilka razy płakała,najczęściej przez sen i mnie wołała.czasami się obudziła i wtedy to już meksyk bo jak się nakręciła to nie mogła zasnąć.teraz na szczęście jest ok:tak: ale jak znam życie za jakiś czas znowu będę miała nocne przeboje bo ona śpi dobrze okresami:sorry:
Asieńka no miejmy nadzieję że malutkiej katar odpuści.najważniejsze że już może spać w nocy bo niewyspane dziecko to marudne dziecko:baffled:
Lubiczanka kiedy teraz będziesz w Limerick?
 
Karolinanicola na jelitówkę nie ma leków:no:I w ogóle nie wiem po co antybiotyk na nią:sorry:Wirusa antybiotykiem się nie zwalcza:no:Możesz kupić tylko np.syrop przeciwwymiotny Diphergan,ale dla dzieci powyżej 2 lat,na biegunkę Smecta:tak:i probiotyki.Z tym,że jak mówię one jelitówki nie wyleczą,złagodzą tylko jej skutki:tak:
Aga_Natalia współczuję,troje dzieci i brak siły do czegokolwiek:sorry:Życzę zdrówka:tak:
U nas tak pięknie jakby to wiosna a nie jesień była:-)
Wyskoczę z Młodym po szkole i odrobieniu lekcji na rowerek chyba:tak:Tzn.syn rowerkiem a mama pieszkom;-)
 
reklama
bry!
Jak tam nastroje na poczatku tygodnia?;-)
Spijam kawke i czekam az dziecie sie 'uchodzi',bo pranie ceka na rozwieszenie-wiaterek fajny,wiec powinnio szybko wyschnac.Fajnie miec suszarke w garazu,co lubiczanka?;-)
wilwia-skrecilam wlasnie te krowe niedawno,az mnie lapsko boli;-)Wikcie sie podoba,co widac na zalaczonym obrazku;-)

Zdjęcie1386.jpg

misia,aga_natalia-zdrowka zycze!
asienko-Ani rowniez poprawy:tak:
Ide moze dziecie zasnie bo marudzi juz:baffled:

Milego dnia!
 
Do góry