reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hey mamuski!
Z tym prawo jazdy, to nie ciekawie, a co jak wrocimy do Pl, to znow bedzie trzeba zmieniac
ja sie na pewno sama nie zglosze do zadnej wymiany :-p

Jak mnie dziecko nr 1 rano wyprowadziło z równowagi, drań mały wymysla ze mu sie sniadanie nie podoba, ze lunch nie taki, nic by nie jadł przez cały dzien to wiedziałby jak to jest byc głodnym i ze jedzenie trzeba szanowac :baffled:

Larcia to Amanda ma wyobraźnie :-D a chcialam ci doradzic, tzn ja w wychowywaniu dzieci nie bede doradzac, bo sama sobie ledwo radze ;-) ale moze pomyśl o przedszkolu dla Amandy, nauczy sie byc w grupie, jakis zasad i ty tez sobie odpoczniesz w tym czasie troszke od niej
Takim dzieciom juz sie nudzi w domu i ja mysle ze przedszkole to pozytywna koniecznosc :tak:

Sandrulinska, to miałas noc!!! :-):-):-)
Vikamciag gratulacje!
 
reklama
Tichonku krem nazywa sie HYDROCORTISYL....-suwaczek masz piekny:-)
Lubiczanko sliczna kiecocha...ale bedziesz cudnie wygladala;-):-).
Aaa co do garnituru to jak dla mnie ok,przeciez jest elegancki,wcale nie musi byc czarny:tak:
asienko jak tam Twoje pranie???:-Dmoje sie jeszcze pierze!
Didi no Clortimazol jest niby na sprawy grzybiczne-foczke mozna jak najbardziej smarowac,ale na odparzenia rowniez-pani w aptece mi go polecila...i jak na razie u na ssoie zawsze sprawdza:-);-)
Pauletta jak humorek?lepszy ju?
Larcia:-D:-D:-D

Cos jeszcze chcialam ale nie wiem co....


zakupilam wczoraj sadzonki kwiatkow i mialam posadzic poki maly spi,ale jestm tu;-):-Dm bedzie po 15 to sie mlodym zajmie a ja sie zajme "ogrodkiem";-)
 
Tichonek,Ewelcia-no właśnie też sobie tak pomyślałam...z tym,że dzieci myślą inaczej...Choć w zasadzie mój Dawid nie jest wybredny...Tylko nie wiem czy już mu zamawiać-bo gabarytowo może się okazać,że do maja zupełnie będzie inaczej(choć ten akurat jest w miarę większy)...Ale mi psycha siada przez tą komunię-wieczorem zamawiamy mu już prezent na Komunię(schiza)...będz\ie czekał do maja:)))
Monidan-Ty się nic nie stresuj-dzieci mają tak co jakiś czas-zwłaszcza jak coś upatrzą u kolegi w śniadaniówce...Moje mają obsesję na punkcie takich serków -paróweczek...Masakra jakaś,ale śnaidaniówa bez niego nie ma być po co spakowana:/
Ewelcia-wow.Super!!!Ja tam ręki nie mam do kwiatków,ale co rusz coś nowego ląduje na parapecie:)
 
lubiczanko świetna ta kiecka super pokreśla talie i bust! bedziesz wyglądać olśniewająco :-):tak: i garniturek też bardzo ładny;-)
moniadan nawet nie mow o jedzeniu bo moja hania już tez zaczyna wymyślać:sorry2::sorry2: mam nadzieje ze jej to minie :sorry2: jak narazie nie je slodyczy bo nie je obiadu:tak:
 
hejka
Sandrulińska
- mega dużo miłości :-) to fajny prezent sobie sprawiliście..czyt.wreszcie na swoim, nie wspominając o nocce ;-)
Larcia - ależ ma wyobraźnię :-D ale myślę, że to akurat na plus :tak:
ViKamcia - wszystkiego dobrego i bawcie się dobrze :happy2::happy2:
Pauletta - nie smutaj się..z nimi tak bywa niestety..:dry:
Anineczko - a jakie to te inhalatory są? Takie ustrojstwo do noska czy raczej większa maszyna do wdychania?
Lubiczanka - śliczna suknia..aż dech zapiera :yes: a garniak też niczego sobie :-)
 
Uprzedziłam tydzień temu,że się będę chwalić co czwartek i tak też robię:-)
Anineczko na ile lecicie?Się na weselu wybawita,jak dobrze pamiętam?
Asienko_r odejdź już od tego prania i siadaj do nas:-D

Dzisiaj prania nie było tylko chodziłam Anulkę ważyć i musiałam się wyszykować, obiad zrobić i czytam już od godziny, boście się napłodziły jak nie wiem

Wilwia ja bym chyba zawału dostała, gratuluję trzeźwej postawy. Skonsultujecie się z kim trzeba w Polsce i będzie ok

Sandrulińska:cool2::cool2::cool2::cool2:
ViKamcia najlepszego

I tyle zapamiętałam:-p
 
Hehe,Lubiczanko to moja przyszła-niedoszła synowa ma takie podobne smaki jak mój syn:-DOn też musi mieć w lunchboxie serek żółty,ale taki w talarkach,co można w siatce kupić:tak:
My już lekcje odrobiliśmy,Młody chwilę bajki poogląda i za godzinkę do koleżanki wybywam coby się chłopaki pobawiły.Zbóje mają po tyle samo lat (2 miechy różnicy ino)to i tematy wspólne:-D
 
Tichonek-no proszę-to i do towarzystwa nasze pociechy podobny stosunek mają,bo Dadzia właśnie zaraz po szkole do koleżanki pofrunęła:)))
Sandrulińska-noż kurczaku-od takiej stylistki usłyszeć takie słowa to normalnie-dziękuję
Joann-a tak poza tym to co w Clonmel słychować?
 
reklama
Heja
Ja juz chatke wysprzątałam, troche spraw pozałatwiałam i teraz chwilka dla siebie. Zaraz ide naleśniki smazyc.

Lubiczanko suknia super i mój ulubiony kolor zapodaj linka, moze tez sie skusze:)
Dzisiaj mialam lekkiego stresa z telefonem, bo Oli mi go zablokował, ale naszczescie udało sie odblokowac. Nwet pan w Carphonie załatwił mi darmowe wieczory i minuty w wekendy za free wiec sie ucieszylam:))

ViKamcia wszystkiego najlepszego.

Sandrulinska dużo miłosci..

Pauletta trzymaj siebedzie dobrze.

Larcia no dzieci to maja wyobraznie:)

Pani w przedszkolu znowu pochawliła Oliviera że super mu idzie angielski(ciesze sie jak głupia:)
Miłego dnia
 
Do góry