reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
no to teraz koniec lania wody do basenu jak będą liczniki :baffled::-D
a tak serio to opłaty za wodę wprowadzono już do instytucji,szpitali jakiś czas temu,coś mi się obiło o uszy,że to będzie raptem 100 euro za rok,ale to tylko niepotwierdzona informacja.
madbebe w takim razie skąd będą przychodzic Wam rachunki? Jakieś wodociągi się tym muszą zajmowac :confused:

misia tylko gdzie wiac? Gdzie jest lepiej? Ja to bym chciała na Maltę,ale tam trzeba miec 30.000 euro oszczędności :-D
Do Australii się nie dostaniemy,USA przereklamowane...do Niemców mnie nie ciągnie,Grecja w kryzysie,Hiszpania też...co tam jest jeszcze? :dry:;-)

wiliwia mam nadzieję,że okaże się ten guzek jakimś małym włókniaczkiem czy też naczyniakiem,który sam się wchłonie :tak:

Lubiczanko co też znowu przygarniecie? To jak moje dojdą to będzie istne zoo :-D
 
madbebe katastrofa będzie z tym nowym budżetem:dry: ja mam tak samo jak Ty nie chce mi się zaczynać od nowa życia gdzie indziej , a do Polski nie mam z czym i doczego wracać:dry: także my tu zostajemy na dobre i na złe raczej:dry:
misia super , że z fasolką wszystko oka;-)
wilwia kurcze , ale sie porobilo. oby to była tylko jakaś niegrozna narośl:tak:
lubiczanko :-):-):-):-):-D podziwiam Cie za to , że przy wychowywaniu trójki dzieci, zajmowaniu sie domem i tym wszystkim na glowie Ty masz jeszcze siły na żyjątka:-):tak::tak:;-)
 
Witam laseczki
Misia gratuluje 1 wizyty:)
Wilwia tulam, oby wszystko było ok.
Pauletta niezłe te imionka.
Lubiczanko moja kochana mam off jutro i piatek juuupi, a o jakim żyjatku mówisz??:)

Ja juz po pracy odebrałam Oliviera od niani (bo zapomnialam napisac L pracuje wiec po przedszkolu kolezanka go odbiera ze swoim synkiem-chodza razem do grupy- i przechowuje mi go na 3 godziny). Teraz Oli z kolega sie bawia i pewnie zaraz standardowo na plac zabaw na Doughiske pojedziemy moze jacys chetni??:)

See Ya
 
z tej nieszczęsnej seksmsji pamietam tylko "..ciemność..widze ciemność" :baffled::-D

Tichonek nie sądzisz chyba,ze nie zajarzylyśmy o jaką kulture chodzi ;-)

misia gód,ze z fasolą wsio ok:happy:

lubiczanko się zastanów- co by J nie musiał na "gwałt" kupca szukac :-p:-D

wilwia dla spokoju swego skoro i tak plaujesz w najblizszym czasie wypad do PL- skonsultuj to. Choc wierze, ze nie bedzie potrzeby operacji:tak:

Rosołek uprychcialm dla tej mojej małej a ona lezy caly dzien :-( drzemie:-( no szok...


Teraz z tatusiem spią znow...

No to ja se emke w necie lookne;-)
 
Oł Hapi Dej Oł Hapi Deeej :-D:-D:-D Normalnie spociłam się jak bura suka wracając z miasta :rofl2: tak słońce praży że nikt by nie pomyślał że jesień mamy :szok::-D no myślałam że się rozbiorę bo mi pot nawet po tyłku ciekł :dry::rofl2: w ogóle jaka ja jestem zaj**ista matka :oo2: wychodzimy z W do przedszkola Zuza śpi w wózku ten już zaczyna jęczeć bo już chce wyjść i młodą zaczyna budzić więc ja szybciutko ...szybciutko kurtki na grzbiet i hejaaa...po drodze młody się zatrzymuje i drapie w nogę ja patrzę a on bez butów :szok::huh::oo2::rofl2::rofl2::rofl2: ale że już bliżej jak dalej przedszkola byliśmy to ino go na plecy zarzuciłam i tak tam bez butów łazi :-D:-D:-D obym teraz nie zapomniała mu zabrać jak będę po niego szła :rolleyes2: no później w mieście zaszłam do second handu i za 3jurki kupiłam pchacz VTecha sprawny działający tylko trzeba porządnie wyczyścić a normalnie czaiłam się już na niego od jakiegoś czasu ale nowy 30 :dry: a tu taki suprajs :-)
no i jeszcze jedna dobra wiadomość..w końcu zadzwoniła do mnie socjalna od Wiktorka zespołu i za tydzień przyjedzie mi pomóc powypełniać wszystkie formy na benefity jakie się nam należą :tak: jak usłyszałam że to ona dzwoni zaczęłam tak się cieszyć jej do słuchawki ..jeszcze Boga w to wmieszałam :huh::rolleyes2: prawie że jej tam dziękczynną pieśn wypiałam że baba zgłupiała i zaczęła się śmiać bo nikt jeszcze się nie cieszył tak jak ją usłyszal w telefonie:-D:-D:-D:-D
Misia super że fasolinka się dobrze chowa i że druga się nei schowała :-D:-D
tichonku dzięki za wyjaśnienie Lubiczance sceny ;-)
Zmykam rozpakować wózio i śmigam z butami po Wiktorka buziaki for allllll :-)
 
Tichonek nie sądzisz chyba,ze nie zajarzylyśmy o jaką kulture chodzi;-)

:-D:-D:-D:-DNo proszę Cię!!! :-D:-DNie,wiesz nie zajarzyłam:-D:-DBo ja w ciąży jestem to,że niby z tych mniej kapujących czy co?:-D:-D
No i wizytę u GP mam we wtorek na 16:15:tak:Chciałam na piątek,ale do tego żółwia to ja nie chcę a fajna pani doktor będzie wolna tylko we wtorek:tak:
Pauletta:-D:-D:-D
No,ja też jestem roztrzepaniec ale tego jeszcze u mnie nie grali,żebym dziecko z domu bez butów wypuściła,ale z lewym na prawej nodze to i owszem:-D
 
Ostatnia edycja:
Pauletta :-D:-D:-D
Się uśmiałam normalnie z tych butów :rofl2:
A właśnie miałam Ci mówic,ze w Tuam jest świetny second hand i moja bratowa tam cuda wynajduje.Często gęsto nówki ciuchy za 50 centów,tylko nie wiem czy to ten o którym mówisz.

Tichonku a usg w 10 tygodniu robisz?
 
reklama
Do góry