reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko-szukaj!Pod ziemię się nie zapadło przecież
Pauletta-seksmisję oglądałam miliony razy,ale szczerze też imion nie kojarzę:(((Barykaduj i ta psiura to było święte jabłko a i owszem-i nawet nasi tu byli,ale pimpcia?Przypomnij mi motyw-kiedy i co,bo zgłupłam normalnie
Margaritta-słodyczy nigdy za wiele(oczywiście słownej,bo realną można się poży..wymiotować;))))
 
reklama
Witam mamunie.
Na wstepie:
Wszystkiego najlepszego dla Anulki z okazji pierwszych urodzinek.
Dziekuje dziewczynki za wczorajsze towarzystwo,dzieki Wam troche sie odstresowalam i na chwile odsunelam te zle mysli i smutki...
Larcia-Ty wiesz:-)DZIEKI
Wczoraj mielismy bardzo ciezki dzien.Zaczelo sie od tego ze dzien wczesniej,wieczorem,przy przewijaniu pieluszki Tobiemu wyczulam na jego pupci guzek.No i panika-nastepnego dnia z rana od razu do Cudo.Stwierdzila,ze jesli chodzi o takie rzeczy to ona woli wyslac nas do szpitala,bo nie ma na tyle wiedzy.Wiec wypisala list a my pedem do szpitala.Tam jak zwykle czekanie...W koncu przyszedl "lekarz"ale nic nie potrafil stwierdzic.Zadzwonil po jakiegos "specjaliste".No to my dalej na poczekalnie i znowu czekanie...W koncu nas wywolali.Kolejny lekarz zbadal Tobiego i tu rowniez nic konkretnego nie powiedzial.Stwierdzil,ze wedlug niego to nie jest nic groznego,ale wystosuje list do gp o wizyte w Dublinie w szpitalu-bo tylko tam moga powiedziec nam cos wiecej.No to moj K zawiozl list do Cudo,a ta stwierdzila,ze bedziemy dlugo czekac,ze nie gwarantuje,ze tam dokladnie nam wyjasnia co to jest wiec radzi jechac do Polski.No i ja juz mialam kompletnie dosc,same czarne scenariusze przychodzily mi do glowy.A juz kompletnie peklam gdy zobaczylam mojego meza,ktory sie rozkleil-choc do konca probowal to przedemna ukryc.Wspolnie stwierdzilismy,ze lecimy do Polski.Jeszcze wieczorem,po obdzwonieniu wszystkich w Pl zadzwonilam do znajomej Irlandki i ta polecila mi jeszcze konsultacje z jej lekarzem rodzinnym.No wiec dzisiaj z samego rana zjawilismy sie w jego gabinecie.Zbadal Tobiego i stwierdzil,ze to napewno nic groznego typu np jakis nowotwor itp.Moze to byc jakas narosl,wlokniak czy cos w tym rodzaju.Mowil,ze najlepiej to usunac tylko,ze nikt nam tutaj tego nie zrobi,wiec polecil leciec do Pl i tam to zrobic.Mowil,ze nie musimy sie z tym spieszyc,ale dobrze wykonac zabieg,gdyby mialo to bardziej urosnac.Wiec po wyjscie z gabinetu odetchnelismy z ulga,chooc nie do konca jestesmy spokojni-ale dzieki niemu wiemy,ze to nic groznego.I ja zmieniam Gp,bo to naprawde dobry lekarz.Znajoma Irlandka mowila,ze powierzyla by Mu "zycie"swoich trzech synow i faktycznie bardzo rzeczowy lekarz.Teraz tylko sie zastanawiam,czy usowac mu to teraz.Bo on dopiero zaczyna chodzic,robi w pieluchy-wiec czy ta rana nie bedzie sie paprac i wogole(nie pomyslalam aby sie zapytac)
Tak wiec sie rozpisalam,ale naprawde czuje sie duzo spokojniejsza i podziwiam mamy,ktorych dzieci ciezko choruja i wogole-moja psychika by tego nie wytrzymala...
 
Hej
asienko-wszystkiego naj dla Anulki!
margaritta-ja tez pokrzywe pijam, a co?
anineczko-szukaj, szukaj.

Ale super pogode mamy oby sie utrzymala jak najdluzej.
Milego dzionka!
 
Juz po lekarzu :)

Fasola jest na wlasciwym miejscu. Serducho jej wali :) No i najwazniejsze! JEST TYLKO JEDNa!!! UFFFF.....

Wszytsko jest ok. Wiek ciazy wyliczony na 7 tyg i 5 dni ze scanu. :)
 
Wilwia,ojej,wyobrażam sobie jak musieliście być zdenerwowani:-(Dobrze,że tak szybko zareagowałaś,im szybciej za takie rzeczy się weźmie tym lepiej:tak:Ja bym chyba nie czekała,tylko jak trzeba to usunęła już teraz,pieluchy to jszcze mogą trochę na dupce zostać a myślę,że nie ma na co czekać:tak:Oczywiście zdrówka życzę Tobiemu:tak:
Lubiczanko to jest scena gdy Ekscelencja wjeżdża do swego domu windą ukrytą w szafie,wychodzi i wita się ze swoimi papużkami:pimcia,Pupcia,Dziewutek:tak:
Misia super wieści:tak:Gratuluję oficjalnej Fasolki...Ja się już nie mogę doczekać USG:sorry2:
 
Hejo mamuski!
Ja cała spocona, bo wymyśliłam sobie spacerek po Eryka do szkoły, wszystko fajnie, pieknie , pogoda super, jeszcze z kolezanka szłysmy, ale moja córcia kochana spac nie chciala i siedziec w wózku tez nie chciała, ledwo do domu doszłam, niosłam ja poł dorgi na rekach

Wilwia, a jest szansa ze to się samo wchłonie?? czy trzeba operowac? ale najwazniejsze ze to jakis niegroźny babel
Ten super lekarz to gdzie przyjmuje?

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ANI
STO LAT!!!
4731_happy-birthday.gif
 
Moniadan wlasciwie to nic nie mowil o wchlonieciu,ale wlasnie rozmawialam z K i mowil,ze rozmawial z dziewczyna,ktorej coreczka miala na dupce tez jakiegos guzka-tylko,ze troche w innym miejscu i po 6 miesiacach samo sie wchlonelo.
Ja chyba i tak w najblizszym czasie polece do Pl i jeszcze tam zasiegne opini.
A ten lekarz to przyjmuje bliziutko nas.NA tym naszym rondzie trzeba zjechac w dol,jak do joyca i po prawej stronie jest dom a przy jego wjezdzie na bramie stoja dwie okragle duze lampy.On tam mieszka,zawsze mozna przyjsc,nie trzeba sie umawiac w okreslonych godzinach.Nie ma zadnych sekretarek,recepcjonistek,niepotrzebnych bior i innych takich.A naprawde konkretny czlowiek-jak najbardziej polecam.
 
madbebe a skąd masz takie wiadomości? Może jakiś link na potwierdzenie czy coś?
Ja tam w to na 100% nie wierzę,IRL wcale nie ma takich wielkich kwot zasiłków na dzieci,a społeczne niezadowolenie było już słychac przy tej obniżce co była,tak więc będą musieli byc bardzo ostrożni...:dry:
linku nie zapodam bo to z tego faktu czy jakos tak,co tu jest za darmo w PL sklepach.Ja tam wierze,bo szukaja teraz oszczednosci wszedzie.Ludzie moga sie burzyc do woli,zawsze sa i beda strajki itp. a oni i tak zrobia ,co zechca...:baffled:
Wszystko przez te afery z bankami i ich przekrety-ciagle o tym mowia.A my teraz bedziemy za to placic...:wściekła/y:
misia-moze to i wyjscie jakby bylo gdzie wiac.Mnie sie nie chce od zera zaczynac w innym kraju,a do PL nie mam z czym wracac...:-(
Ja tam tez nie znalam imion tych papug.Seksmisje widzialam,ale jakos mi w pamiec nie zapadla.Moze dlatego ze srednio mi sie widziala...

asienkaM-my juz mamy zalozony licznik na wode,od prawie miesiaca:tak:A jak to bedzie wygladalo cenowo to nie wiem do konca:dry:
wilwia-tulam:-(Ja tez bym sie z tym do PL udala,jak pewnie z kazda powazniejsza sprawa.To pewnie nic powaznego,ale dzialac trzeba.Zapewne im szybciej,tym lepiej.
Moze kiedys dasz konkretny namiar na tego lekarza.Zawsze to dobrze miec jakiegos porzadnego w zanadrzu;-)
Obiadek zrobiony,Wikar spi,a ja nie wiem za co sie wziac..:baffled:
 
reklama
Do góry