reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam wieczorkiem
Didi a proponowałam co kanapke:)))


Informacja dla Was jutro jest wyprzedaż w NEXT od godziny 7 rano!!!!:))

Dobranoc
 
reklama
Hejka
Asienko tez bym chciala do 9 pokimac,ale jak moj szym wstaje o 7 i chce mu dac mleko to nie chce...sciaga mnie za nogi z lozka i mowi mama odż;-),czasami probuje mi zalozyc kapcie ....no i koniec lezenia.

Bylismy wczoraj u GP mlody ma stulejke...dostalismy krem,mam zawsze wieczporem po kapieli smarowac....za 3 miesiace do kontroli
Ewelcia mam nadzieje, że krem pomoże :tak:a co do spania to mój też ranny ptaszek się zrobił..chyba przestawił się na system zimowy :-D szkoda, że akurat teraz gdy przeziębienie mnie wzięło i chciałabym się wysypiać..:baffled:
Zdrówka dla wszystkich chorowitków..sama jestem w nie najlepszym stanie..więc co by Was nie pozarażać idę spać :tak:
 
Joann tezmam taka nadzieje ze ten krem pomoze :).
Moze gdybym mu caly czas sciagala napletek to nie zrobilo by sie tak,ale jak on juz zaczal kumac ze mama mu tam grzebie to mi nie pozwalal-ja odpuscilam...:-(
Didi super ze jestes zadowolona.a kiedy idziesz na dokonczenie?

Jej mnie tak puzzle wciagnely ze przed chwila wzielam dopiero prysznic.....;-)

Anineczko to w takim razie spotkamy sie po Twoim urlopie;-).
My tez raczej jutro nie dalibysmy rady...moj M pracuje u Henka-wczoraj heniek dal mu czek...za 3 ostatnie soboty i za nadgodziny w pierwszym tyg,wiec M bedzie tez pracowal w soboty....a w srode jeszcze m rzucal miesem na Henka:-pze nie dal mu czeku i ze w kulki wali:-p
 
Asienko-no gdybyś narzekała to grzeszyłabyś jak nic;)))A nie pozwalaj-jeszcze tą Twoją kruszynkę by gdzieś wywiało;)A tak serio-zaczyna się sezon chorowania i chroń Anulkę:)))

No wiem, wiem:-)

Moja współlokatorka pojechała właśnie na porodówkę, taki prezent urodzinowy sobie zrobiła. Miała skurcze co 5 minut, ostatnim razem (mają jeszcze synka) jak pojechała to 6 godzin i było po wszystkim.
 
Didi no mam nadzieje ze jak juz bedzie gotowy to pochwalisz sie jakim zdjeciem. Jestem ciekawa jak to wyszlo i ile miejsca ci to zajelo.

Hej dziewczny. co tam slychac. U mnie swieci sloneczko wiec moze bedzie ladny dzien.
Wczoraj bylam na USG i powiem wam tyle ze wszystko ok i do konca zostanie niespodzianka jakiej plci urodzi sie bobasek. Jak bylam w Polsce moja pani doktor powiedziala ze najprawdopodobniej chlopiec ale nie ma pewnosci, a wczoraj mi powiedzieli ze najprawdopodobniej dziewczynka. wiec zostaje nam tylko czekac na szczesliwe rozwiazanie.
Najwazniejsze jest to ze dzidzius rozwija sie prawidlowo i duzo sie rusza.

a zeby dalej mi daja w kosc.

zycze wszystkim slonecznego dnia.
 
sie witam z domku!
brrrrrrrrrrr,w dresach spalam normalnie:-DFajnie byc tam,ale wrocic w takie chlody nieciekawie:no:;-)Nie pospalam oczywiscie standardowo;-)Duuuuzo wezsze lozko niz w hotelu,wiec we 3ke ciasnawo,ale nie jest zle:-)Wyjazd udany,baterie naladowane,da sie zyc;-)
pozdrawiam
 
Didi no mam nadzieje ze jak juz bedzie gotowy to pochwalisz sie jakim zdjeciem. Jestem ciekawa jak to wyszlo i ile miejsca ci to zajelo.

Hej dziewczny. co tam slychac. U mnie swieci sloneczko wiec moze bedzie ladny dzien.
Wczoraj bylam na USG i powiem wam tyle ze wszystko ok i do konca zostanie niespodzianka jakiej plci urodzi sie bobasek. Jak bylam w Polsce moja pani doktor powiedziala ze najprawdopodobniej chlopiec ale nie ma pewnosci, a wczoraj mi powiedzieli ze najprawdopodobniej dziewczynka. wiec zostaje nam tylko czekac na szczesliwe rozwiazanie.
Najwazniejsze jest to ze dzidzius rozwija sie prawidlowo i duzo sie rusza.

a zeby dalej mi daja w kosc.

zycze wszystkim slonecznego dnia.

Ja też nie wiedziałam, więc niespodzianka była:-D:-D:-D a w którym szpitalu rodzisz???

sie witam z domku!
brrrrrrrrrrr,w dresach spalam normalnie:-DFajnie byc tam,ale wrocic w takie chlody nieciekawie:no:;-)Nie pospalam oczywiscie standardowo;-)Duuuuzo wezsze lozko niz w hotelu,wiec we 3ke ciasnawo,ale nie jest zle:biggrin2:Wyjazd udany,baterie naladowane,da sie zyc;-)
pozdrawiam

Witaj z powrotem, fakt pogoda ostatnich dni nie jest za fajna, ale cóż Irlandia. My już też chcemy na czasowe ustawić ogrzewanie, bo jak się rano z łóżka wstaje to zimno jak nie wiem
 
siemanko

noc srednia bo reka boli wiec spanie bylo niewygodne...
Didi-jeszcze chwila i już będzie...taki jaszczur pewnie dłuuugo się robi?

Didi[/B] super ze jestes zadowolona.a kiedy idziesz na dokonczenie?

Jej mnie tak puzzle wciagnely ze przed chwila wzielam dopiero prysznic.....;-)

:-p

Didi no mam nadzieje ze jak juz bedzie gotowy to pochwalisz sie jakim zdjeciem. Jestem ciekawa jak to wyszlo i ile miejsca ci to zajelo.


zycze wszystkim slonecznego dnia.

robilmi 3 h..pod koniec lekko bolalo a razej szczypalo.. dokonczyc ide w czwartek jak juz lekko sie zagoi ... mam ja na alym ramieniu ..wcodzi na reke i na łopatce mam tez

od..lece clopcow do szkoly odstawic
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam i ja:)))
właśnie kupiliśmy olej,więc koniec marznięcia:)))Póki co pewnie na 3 razy nastawimy-wieczór w środku nocy i rano:)))
Madbebe-witam spowrotem:)))Opowiadaj-co,jak,gdzie:)))
AsienkoM-a niech będzie niespodzianka:)Ważne,że zdrowy Maluszek:)
Didi-współczuję uczucia na ramieniu:(((Ale jaki za to będzie efekt:)
Joann-zdrówka!!!
Idę-trzeba J namówić na jakiś wypad z domku:)))Udanego dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry