reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

helloł

anineczko u mnie obie dziewczyny obudziły się ciepłe :hmm: i...chyba katar idzie:baffled: zdrowka zycze moim i Twoim ;-)

Tichonku co się odwlecze...:-p

sandrulińska i dla Twojego maluszka szybkiego powrotu do formy:tak:


Niby słonko a zimno jak:dry: wieszałam pranie i zmarzłam:confused2:
 
reklama
no to za godzinke bede juz malowana.heheh.ale jestem podjarana....jakbym czekala na jakis super czadowy niewiadmo jaki wymarzony sex..hhahaha....taka adrenalinka

no i dzisiaj uwijam sie jak pszczolka...gar pomidowrowy zrobiony..goscie nakarmieni..haha...+ gar golabkow...mniam...

Kamcia juz po depilacji ..przezyla..:) a tak cykala...a tu wiecej strachu niz bolu ..i chyba podoalo jej sie...
Ps.zapomialas...lunchbox...
jak bede wracala to przywioze :)
 
Ostatnia edycja:
margaritto zdrówka dla dziewczynek:tak:
didi powodzenia z tym tatoo
dziewczyny sandrulińska się kludzi:-) do bray w we wtorek:-) koniec teściów:-D:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::elvis::elvis::elvis::elvis:
i mam pytanie czy któraś wie ile kosztuje przeprowadzka vanem u polaka oczywiście bo widziałąm ze sie ogłaszają na gazecie i pewnie sa o wiele tansi niz irlandczycy:blink: i moze znacie kogos:confused:
 
Margaritta-zdrówka dla Księżniczek-no choroby Ci jeszcze brakowało:/Były dziś w szkole/przedszkolu?
Sandrulińska-łoj-ból ucha-koooszmar.Twojemu Smykowi także szybkiej rehabilitacji
Anineczko-synowa jak się dowiedziała,że Antoś chorowity to...nie jestem w stanie wytłumaczyć jaki miała wyraz twarzy-normalnie pielęgniara na polu bitwy-wszędzie pospieszyłaby z pomocą:))))
Ewelcia-uuu-mam nadzieję,że maść pomoże...Buziak dla urwisa:)
Asieńko-a Tobie to chyba za dobrze z tą córunią;)
Kamcia-czekamy na relacje-bolało;)))
Didi-jeszcze chwila i już będzie...taki jaszczur pewnie dłuuugo się robi?
 
Witam
Misia no pogoda sie zrypała wiec nie wybieralam sie jednak do Was, tym bardziej że musialam czekac na kuriera bo L sobie cos zamówil.
Tak jak Didi mówi przezyłam i nawet nie było tak żle:) Nóżki gładziutkie hihi, to jest chwilowy ból wiec da sie zniesc:)
Zaraz robie kopytka , i moze jakis plac zabaw czy cóś bo znowu sie przejasnia.
 
Asienko-no gdybyś narzekała to grzeszyłabyś jak nic;)))A nie pozwalaj-jeszcze tą Twoją kruszynkę by gdzieś wywiało;)A tak serio-zaczyna się sezon chorowania i chroń Anulkę:)))
 
hejo...ja juz z iekszascia jaszczura na rece..jestem zadowolona...bedzie cacy jak zostanie skonczony...nie bolalo tak jak mi opisywali..nie zebym byla jakas maso..hehe..ale to tylko jakies lekkie bzykanko po rece..
Kamcia juz widziala zwierza kilka minut po... wiec jeszcze krwiawiacy ...
reka teraz boli a raczej razi mnie jak dotykam

ok..zmykam wciagnac jakas kolacyje bom glodna jak wilk
 
reklama
Do góry