reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam.
U nas tez pogoda jest ladna i chyba z Nati do Phoenix pojade.
anineczko-nie mam pojecia.
asienkoM-super!
kamcia- dasz rade, moj kolega dal sobie nogi wygolic na cel charytatywny, a wierz mi zarosniety jest jak malpiszon.
 
reklama
ello kobitki, no faktycznie pogoda od rana byla piekna chociaz teraz jakies chmurzyska przywialooo,kuchnie ogarnelam, lecho ugotowalam wloski sobie umylam i wyprostowalam wiec teraz chwilké relaksu sobie fundnelam przy kompie ha ha zagryzajac ciasteczka i popijajac cole hi hi.
hi hi rany jak uslyszalam o tych zachciewankach ciazowych to takie oczy :szok:zrobilam, bo ja to chyba takiego czegos nie mialam tzn jadlam ogórki kiszone ale nie z czyms slodkim he he , no ale tej parówki z cukrem to juz wogole sobie nie moge wyobrazic jak to smakuje ha ha no i chyba jednak nie skosztuje takiego wynalazku.
Ja mialam wczoraj zachciewanke o 23 w nocy a mianowicie lodzik Carte Dor karmelowy polany sosikiem karmelowym mówie Wam przepyszne a wystraczy mala porcja zeby sie zaslodzic:-D ojjjjj chyba @ sie zbliza...
 
Puletta no rozbawilas mnie ta parowka maczana w cukrze:-D:-D:-D:-D
misia ale masz smaki;-):-D
Tichonek ja na poczatku tez nie mialam ochoty na jakies mixy dopiero okolo 4 czy tam 5 miesiaca sie zaczelo.
Lezalam czasami w lozku a mnie sie chcialo frytek z macdonalda,a ze mieszkalismy w Castledermot to MC nie bylo:-(a przeciez m o 23 nie bedzie zasuwal do Carlow po frytki....zadowalalam sie tym co mialam.....kanapka z pasztetem i pomidorem a do tego marchew,albo sledz...czasem popijalam mlekiem:-p;-)
Asienko Ty sie nie nastwiaj ze mala Ci bedzie spala caly czas do 9....szymko spla przez jakis czas do 9 a poznije na gle do 6:baffled::baffled::sorry2:ostatnio spal do 8 albo nawet do po 8 a teraz juz przed 7 wstaje:baffled:.
Przylazi do nas w nocy,nawet nie wiem o ktorej,laduje sie w srodek i spi:cool2::sorry2:dzis spal do gory nogami....jego stopy wyladowaly mi na glowie:dry:
 
Asienko Ty sie nie nastwiaj ze mala Ci bedzie spala caly czas do 9....szymko spla przez jakis czas do 9 a poznije na gle do 6:baffled::baffled::sorry2:ostatnio spal do 8 albo nawet do po 8 a teraz juz przed 7 wstaje:baffled:.
Przylazi do nas w nocy,nawet nie wiem o ktorej,laduje sie w srodek i spi:cool2::sorry2:dzis spal do gory nogami....jego stopy wyladowaly mi na glowie:dry:

Nam już wstawała o 7, potem przestawiła się na 8 a teraz w okolicach 9. Zje mleko przed 7, czasem na śpiocha, czasem się obudzi i wtedy zabieram ją do siebie, bo M i tak wstaje do roboty i usypiamy. Zobazymy jak będzie. Teraz usnęła, więc na jednej drzemce się skończy, więc wcześniej pójdzie pewnie spać. Okaże się wieczorem:cool2:
 
Asienko tez bym chciala do 9 pokimac,ale jak moj szym wstaje o 7 i chce mu dac mleko to nie chce...sciaga mnie za nogi z lozka i mowi mama odż;-),czasami probuje mi zalozyc kapcie ....no i koniec lezenia.

Bylismy wczoraj u GP mlody ma stulejke...dostalismy krem,mam zawsze wieczporem po kapieli smarowac....za 3 miesiace do kontroli
 
Witam.
U nas dalej pięknie,choc już takie chłodne powietrze.

Młody mi przyszedł ze szkoły z bolącym gardłem i podwyższoną temp.pięknie :baffled:
Jutro lekarz.
ewelcia chyba nie uda nam się spotkac na ten weekend :-(
po pierwsze młody coś nie wyraźny,a po drugie muszę się wziąśc za mega porządki przed wyjazdem.Poprzebierac ciuchy,które są za małe na Matta i Antka bo znając siebie wpakuje je do walizek a w Polsce będę przeklinac,że wzięłam to co nie trzeba :baffled:

Jaki alkohol polecacie dla państwa młodych? Bo zamiast kwiatów mamy przynieśc alkohol i nie wiem jaki....mój oczywiście wypatrzył whiskey za 140 euro :szok::baffled: ale chyba nie skuszę się,bo jeszcze coś do koperty trzeba włożyc...państwo młodzi w zasadzie przepadają za wszystkim tylko nie winami ;-)
 
hi!:sorry2:
asienkom gratuluje urlopu:tak:
pauletta no pojechałaś z tą parówką ze hohoh:-)
misia jesteeeeeeeeeeeeeeeem samaaaaaaaaa taaaaaaaaaaaaaki looooooos nieeeeeeeeeeeeekochanaaaaaaaaa aaaaaaaa taaaaaaaaaaaaki looooooooooos:-)
joann :zawstydzona/y: dzięki :zawstydzona/y:
anineczko zdrówka dla małego:tak:
u mnie dziś normalnie szaaaaaaaał macicy:dry: na 11:15 bylam umowiona do gp z antkiem bo placze o targa ucho i juz drugi tydzien katar:dry: no i ***** czekalam do 12:40 na przyjecie:no::wściekła/y: myślałam ze dostane do glowy z tym dzieckim:wściekła/y: głodny niewyspany z bolącym uchem no masakra:dry: no i mamy antybiotyk bo ucho juuz zajete:dry:
 
reklama
Do góry