reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry:-)
Misia ale połączenia;-), smacznego. Humor mi się poprawił (jeszcze bardziej) po przeczytaniu o Twoich wygibasach.
AsienkoM super, miłego odpoczynku życzę:-)

Ania przez kilka ostatnich dni wstaje przed 9, hmmm, czyżby tak jej miało zostać:-D:-) Jest grzeczna i siedzi sobie w łóżeczku, to ja myk i prasowanko zrobiłam i teraz sobie spokojnie Was poczytałam

Ja wczoraj pokazywałam mojemu M te zadania i mówi, że zadnie nie może być tak skonstruowane, że to błąd.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
No pogodę to mamy cudowną już kilka dni. Co prawda noce bardzo chłodne ale w dzień cieplutko.

Odprawiłam wczoraj męża.. i jak na razie smutno jakoś tak ale to tylko kwestia czasu (mam nadzieję)..nawet nowa torebka i buty nie poprawiają humoru..
Emilka zaczęła więcej mówić..Służy jej przebywanie z ludźmi, mi zresztą też.. Szkołę zaczynam za tydzień :)
Miłego dnia życzę!
AHA TICHONEK GRATULUJĘ!!!!! :)Spokojnej ciąży życzę!
 
Bry:-)
Niom,pogoda superaśna,ale rano jak szłam do szkoły to lekka piździawka była:baffled:
Sprzątnęłam,zupkę ugotowałam,śniadanko zjadłam i zasiadłam do Was z Ineczką:tak:Miałam mieć wspólnika do tej Inki ale nie dojechał:dry:
Misia palma Ci,widzę bije od hormonów:-D:-DI te zachciewajki...Ja ani z Radkiem nie miałam ani teraz:no:No chyba,że jeszcze mnie dopadnie:sorry2:
AsienkoM no super wieści przy weekendzie:tak:
 
Hejoo:-) a ja wyspana choć nocka połowicznie do bani:sorry2: między 3 a 4 Zuza budziła się 4 razy co dałam cyca zasnęła ja się kładę a ta w ryk :dry: za czwartym razem się wkurzyłam i zrobiłam jej butlę wtrąbiła całą i pospała do 7 :cool2: ale czy to oznacza że mi się cyce kończą:confused::-( P się zajął młodymi razno a ja pospałam schodzę na dół i co patrzę a ten Zuzi zamiast śniadania zaserwował obiad :-D dla niego słoiczek to słoiczek nie wnika w zawartość :-D achh Ci mężczyźni :-D
Misia kombinację masz bombowe :-D ale dla mnie to nie dziwota ja nie musze być w ciąży żeby tak miksować :-D ulubiona ma parówka maczana w cukrze ;-)
Frog dziękuje jeszcze raz za odbiór papużek :tak: jutro jadę je odebrac już się doczekac nei mogę:tak:
Słoneczko piękne a my w domku siedzieć musimy :no: ja kaszlę jak stary gruźlik a Wiktor skrzeczy jak sroka :sorry2: to żeśmy się dobrali :-p
AsienkaM gratuluję :-)
 
Witam laseczki
Piękny dzionek, ja juz 3 pranie robie:)
Zaraz jakis obiadek, i po małego jade .
Pierwszy raz zrobie sobie depilacje nóg jak nie odezwe sie potem znaczy że padłam u Didi na podłodze:)))
Misia ja dołacze z checia na spacer, mówisz o parku na Barnie??
Kasiun proponuje wakacje bo zawsze to w towrzystwie rażniej:))
Lece do sklepu i banku , narka
 
Dziewczynki-pogoda piekna wiec ok 14-15 wybiore sie chyba do parku na plac zabaw. Ktoras ma ochote toz apraszam :)
Hello,
Ja bym sie chetnie podlaczyla lub dolaczyla ale perspektywa bycia w piatkowych korkach mnie jakos zniecheca hihihi szkoda ze tutaj nie ma jakiegos placu zabaw, bo wlasnie widze, ze na mapce, ze pogoda ma byc fajna przez weekend wiec fajnie by bylo wlasnie tam spedzic czas.
A ja wlasnie sie wkurzam bo moja mala odmawia usypiania jej, a przeciez w samochod nie wsiade, zeby zasnela.Bujalam jak zwykle nie chciala. Wieczorem to samo tylko wieczorem potem grzecznie sama zasypia a teraz wylaczyla mi kamere i nie wiem co sie tam dzieje a spac nie chce choc to jej godzina. Ech!
Pauletta zdrowka Wam zycze!
AsienkoM gratuluje.
Didi powodzenia z tatoo.
Milego dnia laseczka zycze
 
reklama
Anineczko-ja zawsze lecę z Cork...najlepszy jest taki malusi przytulny parking-oddajesz auto i facet cIĘ ZAWOZI NA LOTNISKO.jAK PRZYLATUJECIE DZWONISZ I ZARAZ JEST PO wAS:)))
 
Do góry