reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ka.M'cia to super, ze z dzidzia wszystko ok, a ty odpoczywaj jak najwiecej!!!!

Misia, dzieki za wyjasnienia, żałuje ze nie moge ogladac DDtvn, bo rano szykujemy sie do szkoły, a pozniej odwoże chłopakow, jak wracam to Emka ogląda Teletubisie, ktore uwieeelbiaaa!!! i cala czas spiewa lala-po :-D no i jak przełaczam na tvn to juz koncowka jest

Lubiczanko, paralink ponoc dobry jest w czopkach, rób te ruskie, niech robotnik widzi jakie polki to dobre kucharki hahha
a gdzie te obiecane zdjecia dla mnie :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ka'Mcia dobrze,że wszystko dobrze i serduszko widac :tak:

moniadan,Misia dzięki za zdjęcia.Lubiczanko czekam na Twoje :confused2::-D

piękna pogoda ;-)

dziś smyths przysłał mi katalog tak wiec młodszego dziecka nie mam od godziny.Robi zakupy w myślach :rofl2:
 
Witam Laseczki:)
KaMcia - super, że wszystko ok:)
Kamcia - o boszzzz ja też zaraz bym latała po osiedlu... co za mendy.
Marta, Ewelcia no i Moniadan - wszystkiego najlepszego waszym Szymusiom - tym małym i temu dużemu;)
Misia - :)
no to lecę, bo chyba bejbik się budzi:)
 
reklama
Do góry