reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam

u nas piekne slonko...teraz wiem czemu mnie nozki wieczorem rwaly ..hehe... az milo jak patrzy sie za okno..

laski dokazuja...a ja mam dzisiaj humor bez kija nie podchodz...
Al w szkole i tez dzisiaj cos nie w sosie bo marudzil od rana i nie chcial isc..i jakis smutny byl

lece do sklepu i po mlodego :)
milego dnia
 
reklama
Misia, badź wyrozumiała dla syneczka :happy:
a co takiego strasznego jest w tej diecie?? Nie miałam pojecia ze ona jakas zła :szok:

U nas słonce :happy:
Moja bidulka zasnęła
 
Witam laseczki
Dzien sie zapowiada ładnie juz 3 pranie sie robi:)
Ogolnie to sie troche wkurzyłam bo odwiozłam Oliviera do przedszkola wracam i patrze na moja Honde a tam szyba wybita , sie wkurzylam pierwsze co patrze czy cos ukradli , naszczescie nie radio GPS sa ale koszt wymiany pewnie bedzie niezly a kasa mi sie nie przelewa:/
Pojedziemy na szrot i poszukamy cos...

Szymcio wszystkiego dobrego:)
Misia uroki bycia w ciaży hihi a o dietach to ja nic nie wiem bo nie stosuje(naszczescie:)
Didi uśmiech prosze::))))
LArcia miłego dnia:)
No nic uciekam miłego dnia
No i zdrówka dla przeziębionych i chorych!!
 
Kamcia, szyba wybita :szok: i ty sie lekko wkurzyłas!!! Jezu ja to bym chyab cale osiedle rozniosła, masz jakies podejrzenia kto to zrobil? i czy specjalnie czy moze ktos piłka niechcący wybił?
 
Ewelcia,no ja też gapa:zawstydzona/y:,przecież i Twój Szymo chyba się imieninuje?Najlepszego!
U nas słonko wyszło,ciepło,mam nadzieję na jakiś plac zabaw po szkole,lekcjach i obiedzie:tak:Znów będzie,że dziecko męczę lekcjami:eek:Dziś musi kaczkę na żółto pomalować:nerd::-D
Jakieś jesienne przesilenie czy co bo mnie się nic nie chce?:confused2:
 
hej dziewczyny
nie pislam wczoraj bo po scanie pojechalam odwiedzic alex a pozniej bylam jeszcze u lubiczanki
pozniej w drodze do domu wymiotowalam 2 razy jeszcze i strasznie sie czulam w domu , zaczelo mnie ucho bolec i lewy migdal , takze nawet nie wchodzilam na bb tylko poszlam do lozka D zrobil mi herbate z miodem i pozniej lezalam taka zmarnowana masakrycznie , gardlo i uco bola do dzis:baffled:

lekarz powiedzial ze mam po tej stronie co mnie boli osadzone jajeczko.. a raczej juz dzidziuslia bo pieknie bije serduszko:biggrin2:
no i mowil ze jestem przeziebiona i stad nasilenie bolu na ta strone macicy....
do tego mam nie dziwigac bo macica jest jeszcze oslabiona dlatego bola mnie jajniki czasem jak wstaje czy cos.... no a poza tym bez zastrzezen :)
a ja tak sie strasznie martwilam :zawstydzona/y:
nie wiem co tam ten gp wyczul jak mnie macal, ale wazne ze juz jestem spokojna i ze widzialam to male serdusio bijace:happy:
aha blizniakow niestety nie bedzie... ale wazne zeby bylo zdrowe...moze nastepnym razem sie uda ;)
dziekuje za trzymanie kciukaskow
 
dobry!
wlasnie koncze sniadanko,mala spi od pol godziny..Ciekawe czy dzisiaj tez jedna drzemka tylko.Juz wczoraj normalnie bzika dostala wieczorem.Mialam jej dosc!
Dziewczyny gdybyscie slyszaly o bramce to ja poszukuje:tak:

lubiczanko-ja tez mam paralink,kupilam po 1szym szczepieniu malej,ale jeszcze nie dawalam.Nie jest na recepte.Ogolnie polecam bardziej niz nurofen.Czytalam w jakiejs dzieciowej gazecie ze nurofen podraznia zoladek, paracetamol jest bezpieczniejszy..Tulam z powodu nocki.U nas tez nieciekawie.Wprawdzie spala w miare,ale co z tego jak z nami w jednym lozku.Po powrocie sie za nia wezme..:tak:
kaMcia
-dobrze ze wszystko OK,bo tez sie martwilam i 3malam kciuki oczywiscie!

U nas tez sloneczko od rana wiec pranie,pranie,pranie...Ide zaraz za prasowanie sie wziac troche poki zboj spi.Pozniej chyba spacerek jakis..

buziol Szymkom w imieninki!
 
Monia- dietetyk sie wypowiadal aby ostrzec ludzi przed ta dieta. Mowila,ze ona jest modna bo pozwala bardzo szybko zrzucic wage ale to wlasnie,ze jest taka szybka znaczy,ze jest niezdrowa i szkodliwa dla organizmu. Zbyt duzo bialka powoduje oslabienie pracy nerek, tworzenie sie zbyt duzo amoniaku, odwapnienia kosci, zmiany hormonalne, brak blonnika powoduje zaparcia. Jesli chcesz sie przeczyscic rozlegulowujesz calkowicie uklad trawienny. Takze oslabia kondycje skory,wlosow i paznokci. A na dodatek powiedziala,ze cialo ci smierdzi!!:-D W sensie zbyt duzo amoniaku w organizmie wylazi przez skore.....czizas....!!!! Ja juz wczesniej slyszalam o tym jaka ta dieta jest zla..dokladnie te same rzeczy. Ale ona to jeszcze naprawde tak opowiadala,ze juz wogole! Pozatym przy tej diecie trzeba pic 3 litry plynow ale nie tylko wody! Moe to byc cola light!!- powiedziala,ze to jest jakas totalna pomyllka zeby mowic ludzieom,zeby pili colle light z ASPARTANEM! naprawde nieciekawe to wszystko....

KaMcia- bardzo sie ciesze,ze wszytsko ok i ze maluszek zdrowo sie rozwija! Moze powinnas na razie odpuscic chustowanie z mala....oszczedzaj sie! Trzymam kciuki za lepszy nastroj!:-)

kamcia- a to dranie....z ta szyba!

Didi
- usmiechnij sie!! Nie pasuje do Ciebie ponura mina!!:-)

Szymciom
- buziaki!:-)

ja to jeszcze w pizamie.....:zawstydzona/y: czekam az Alencjusz zakima....
 
reklama
No i siedzę jak ta du.a,bo mi na chatę jakiś facio wleciał!!!Okno w kuchni robi,i jeszcze drzwi wyjściowe(szpaqra taka,że Daniel może paluszka wsadzić)...w związku z tym,że zostajemy(bo zostajemy)kazaliśmy agencji wszystko doprowadzić do składu i ładu.o!
Nurofen w syropku zakupiłam-niestety ino to mieli:(
Obiadu nie będę robić-bo co mi obcy facet będzie po garach zaglądał-a ruskie dziś mają być:)))
Madbebe-też tulkam-z dzieciem w łóżku-żadne spanie:(((Bierz się za nią;)))
Kurcze-słonko idzie-znaczy się jest,ale wiatr mi chmury przegarnia,więc może i ja pranko nastawie:)))
Kamcia-współczuję-ja tak jak Monidan bym osiedle rozniosła-zwłaszcza teraz gdy "ino"jeden dochód mamy:(((Opanowana z Ciebie babka-chwali się:))))
 
Do góry