reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Marta-wszystkiego naj dla Szymcia z okazji imieninek:****
Tichonek-nie ma za co:)Wczoraj Ka.M'cia na kawkę wpadła|(normalnie chyba się stęskniła) to się wypytałam;)))
 
reklama
Witam sie w dzisiejszy sloneczny dzionek!

M niebawem wroci do domu, tzn kolo poludnia, ale to i tak super, bo mial pracowac dzis caly dzien. Jednak sobie wszystko zdazyl pokonczyc, zeby byc z Nami ten ostatni dzien. Bo w nocy juz jedzie i zobacze go dopiero 25 :-( Eh coz. Ja planuje dzis wypad na miasto,bo musze jeszcze pare rzeczy zalatwic. Obiadu dzis nie robie, zamowimy pizze albo jakas chinszczyzne. Zapowiada sie fajny dzien :-)

Uciekam pic kawke.
 
Fajnie bylo poznac nowe mamuski a Kasiuleczka25 Ciebie fajnie bylo zobaczyc (minelysmy sie w ornamore hihi :p)
:)

Mnie bylo tez milo cie zobaczyc, slodkie masz dzieciaczki i takie spokojne... hmmmm no to tera bede myslec gdzie i kiedy sie minelysmy he he

A tak wogole to dziendobry wlasnie skasowalo mi posta i nie chce mi sie pisac drugi raz... ;-(
 
Hejoo;-) i aj nie mam dobrych wiadomości z rana :-:)sorry: Zuzia ma katar leci z nosa jak z fontanny i jeszcze spływa po gardle przez co kaszle :no: i ja też jakoś tak nei wyraźnie się czuję :confused2: wrrr ale za to pogoda póki co ładna :tak:
Ewelcia tulaski i całuski dla Szymcia :tak: Wiktor wczoraj miał fazę kręcenia się i tak szybko to robił że stracił równowagę i wpasował się twarzą w szafkę z całym impetem :eek::sorry: na szczęście nie walnął w żaden kant tylko w gładką powierzchnię szafki więc tylko czoło czerwone poleżał trochę z kompresem zimnym i dziś na szczęście nei ma śladu ale jak to zobaczyłam to myślałam że zawału dostanę:no: jak przywalił to odrzuciło go od tej szfaki chyba na metr :eek:
Larcia miłego dnia z mężem ;-)
No i najlepszego dla Szymonka :tak:
 
Hey :-)
Dziecko nr 1 zaprowadzonen do szkoły, M odwieziony do pracy, a my z Emcia w domku
U nas nocka, cieżka, najpierw Eryk kaszlał, a pozniej Emma zaczęla plakac, o 6 juz sie obudziala i nie spi do tej pory, polozyłam ja teraz, zobaczymy czy zasnie :sorry:
Ma katarek i czasem zakaszle, mam nadzieje ze szybko jej przejdzie

Dobrze ze sloneczko swieci to humor odrazu lepszy

Justysia miło cie widziec tutaj :tak:
jak Kornelek grzeczny? czy przeprowadzacie sie do Galway :-D

Ka.Mcia hop hop co lekarz powiedział????
 
Ciao!
a
Dzis rano w DDTVN mowili o diecie Ducana- czizas laski zainteresujcie sie tematem blizej bo kolejny juz raz slysze gdzies ostrzezenia przed tym ustrojstwem! Jak posluchalam dietetyka to mi sie slabo zrobilo!! Seryjnie- to jest jakas masakra!! Ma nawet wplyw na zmiany hormonalne u kobiet, odwapnienia kosci.....normalnie diebelstwo a nie dieta...uwazajcie na siebie wsyztskie stosujace!

No a tak wogole to moje bobo nr 2 daje mi popalic.....czyt. mdli mnie od rana do wiecora (nie jem nic prawie) i bardzo mi sie rzucilo na nastroj czyt. od rana do nocy warcze!! hehehe...biedny A nie moze sie odezwac bo gryze! Coz...chcial to ma! Ale przynajmniej pryszcze mi zeszly!
No i moje dziecko nr 1 ma troche przerypane bo nie mam do niego cierpliwosci.....:/......
Wlasnie wytargal parasol i wali nim po scianach.....ide po niego.....
narazicho! :D
 
reklama
Do góry