reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

madbebe,ewelcia ja wcale nie mam lepiej,Szymek potrzebuje coraz więcej uwagi a jak spuszcze go z oka to juz siedzie na górze bo dzieciaki zapominają zamknąć bramke

lubiczanka właśnie dzisiaj do ciebie tez przyszedł katalog,więc chyba moge obejrzec???skoro masz drugi:-)
 
reklama
U nas teraz słońce świeci ale wieje masakrycznie:szok:W związku z tym postanowiłam suszarkę z praniem na dwór wytachać,ale jak mi piąty raz się przewróciła to spasowałam i z powrotem w domu stoi:angry::crazy:
Kurczę,ładna pogoda ale z Radkiem nigdzie nie pójdę bo z butów chce go wyrwać:sorry:
 
helloł

no faktycznie- ładnie jest ale ten wiatr:baffled: sadze z kominka mam w pokoju:nerd:

Niki dzis znow ladnie poszla- bez zalów zadnych- oby tak dalej.
My po obiadku.Niki drzemie, miśka odpoczywa po szkole.

Perspektywy na popoludnie...zadne poki co :confused2:

ale wam miłego oczywiscie;-)
 
Dzięki laski, powiem Wam że bardziej bym sie wkurzyła gdyby tez zakosili radio GPS , a L jak odkurzał szklo i zaklejal mi ta szybe to ślady od śrubokreta znalazł , pewnie próbowali odtorzyc szybe i im pekla a glupi pies sasiadów zaczał szczeka i uciekli. Jacys partacze na moje szczescie. A szyba tylna od strony pasażera, wiec ubezpieczenie nawet nie ma sensu co ruszac:/ Tyle dobrze że L byl mechanikiem i pojezdzi po szrotach i moze sam cos wykombinuje, bo pewnie mechanik by zdarł kilka stów z nas:/
Co sie bede wkurzac to pewnie jakies irolskie nastolatki, bo jak to by byl profesjonalista to by otworzyl auto jedna reka bez wylamywania i szyby.

Anieczka twoje chłopaki to sa super z tymi katalogami:)
KaMcia fajnie ze wszystko ok:)

Pogoda chwilowo słoneczna może któras ma ochote na spacer czy plac zabaw???:)
 
No ja już przeszłam przeprawę z pierogami-dla nas(tzn wszystkich D)ruskie,a dla J z mięchem:)))Jeszcze mi do odsmażenia zostało-lalala i trochę farszu to jutro sobie zrobię naleśniki ruskie:))))żyć nie umierać:)))))
Idąc do szkoły Dadzia haczyła swoim plecaczkiem o wszystkie kałuże,więc jej powiedziałam,że trzeba będzie się zaopatrzyć w plecaczek na plecy,a nie do ciągnięcia:)Oczywiście zaraz po szkole tematu nie było-zawlokła mnie i tyle.Kupiliśmy plecaczek,który posiada 80%dziewczynek w szkole-hello kitty:/A niech ma:)))
Marta-oczywiście,że możesz-moje Starszaki od godziny molestują ten katalog...a Daniel wszystko inne:/
Margaritta-no,dziecię Ci dojrzało do przedszkola-mam nadzieję,że Ty również;)))
Madbebe-mała spryciulka-wszystkiego trzeba spróbować;)))
Monidan-i co,wybudziła się królewna?zdążyłyście po Eryka?
 
kamcia... to niezle....:baffled:
ja pamietam jak mi kiedys w nocy z pod drzi auto ukradli...
znaczy sypialnie mielismy z lewej a kuchnie z prawej i auto stalo na wprost kuchni...
a rano auta nie bylo tylko szyba potluczona:angry::baffled:
no ale auto sie po tygodniu znalazlo z 30 km od naszego miasteczka:nerd:
a my w nocy nic nie slyszelismy....


ja leze i sie kuruje... pogoda do bani....:crazy: ja nie zamierzam wychodzic, no ale nawet D z Vi nie idzie na spacer bo sie pochorują
 
dla zainteresowanych ;-) Aaniaa wyszła za mąż w ostatni weekend sierpnia:tak: niestety nie zaglądała do nas, bo odkąd wyjechała musiała wszystko sama organizować i załatwiać ze ślubem i weselichem, bo jej O w IRL siedzi i kaskę zarabia. a jak wiadomo, taka organizacja w pojedynkę pochłania baaaardzo dużo czasu i nerwów. jeżeli chodzi o przyjazd do IRL z Kacperkiem to i owszem - ale tylko na 3 tygodnie pod koniec października, bo Aaniaa wróciła na studia dzienne. ale cały czas o was myśli i wypytuje o niusy ;-) to chyba na tyle.
Kamcia - gdzie ty masz słońce? u mnie właśnie leje i nie ma szans na plac zabaw:no:
Ewelcia - co by tu ci życzyć? chyba cierpliwości :sorry:
a u mnie gulasz zrobiony, kluski śląskie czekają na wrzątek, dziecko zjadło całą michę obiadu i teraz siedzi cicho, chrupki kukurydziane wciąga i bajki ogląda.
 
reklama
Kurcze a ja stoje w gigantycznym korku i konca nie widac
Cos sie musialo stac bo na tej trasie nie ma korkow nigdy
Juz kazalam M na pieszo isc i go zgarne po
Drodze
Dzieci poki co cicho
Ja mam neta wiec nie jest zle ;-)
 
Do góry