reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ja sie tylko witam.
Pozniej poczytam.....
tak wygladala nasza dzisiejsza noc....

szym obudzil sie po 24 ale napil sie wody i zasnal,pozniej wstal o 2 i zasnal o 3,czytalam mu bajki i jeszcze go pozniej smeralam,co probowalam wysjc z pokoju to sie darl-nie plakal tylko darl sie:baffled:nastepna pobutka przed 5 i walczylam z nim do 6:30 w koncu sie wkurzylam i wyszlam ,15 min wyl,pozniej wyszedl z lozeczka i przylazl do mnie.
Ze dwa razy mnie uderzyl w buzie potem poszedl na koniec lozka , polozyl sie na poscieli i zasnal i spalismy do 9:15:baffled:...............



Kupilismy jakies lipne ziemniaki....kurna oskrobalam sporo na kopytka,wstawilam,patrze twarde,wiec poszlam do Szymka do salonu,za 5 patrze a one wszystkie rozgotowane-wyladowaly w lopie:baffled:oskrobalam nastepne i stalam praktycznie caly czas przy kuchence i sprawdzalam i tez sie troche rozciapaly....
Lece te kopytka robic bo o 15 wychodze.

Aaaa przez mlodego to ja zwariuje i w wariatkowie wyladuje,nie dosc ze nie spi po nocach to w dzien tez niegrzeczny....do lodowki wchodzi,pranie jak sie pierze to przestawia pralke albo wylacza,rozrzuca wszystko-mam juz dosc ciaglego sprzatania....bawic sie nie chce,albo tylko chwile:baffled: .

To sie rozpisalam.........

Slonko slicznie swieci....pranko na dworze sie suszy.szkoda ze mam taki zrabany humor i spiaca jestem:baffled::sorry:
 
mONIDAN-NO WŁAŚNIE MÓJ tATUŚ MI O TEJ ZIMIE MÓWIŁ-NIE CHCĘ:(((
Anineczko-i mnie wrzucili ten katalog-cóże sie stało???Już wieki temu zamawiałam:(
Tichonek-no ja wiedziaqłam i powtórzę -Ty szpiegu;)))
 
A nudzę się,nudzę:sorry:Obiad mam od wczoraj,poodkurzane to latam po necie jak kot z pęcherzem:-DZaraz idę po Młodego i zaczną się katusze,czyt.odrobienie pracy domowej:-D
Aania,ślicznie wyglądała:tak:Z tego co zauważyłam,wraca do Irlandii?
 
Ewelcia nie martw sie jeszcze rok i do dojakiegos crashu poslesz, a jesli on spi z wami w łózku to ja bym ci radziła brac go do was, bo tak to bez sensu, on sie drze, ty soac nie mozesz a i tak sie to konczy u was w łózku, wiec juz moze lepiej, bez stresu niech spi z wami cala noc, a uwierz mi kiedys z tego wyrosnie i zatęsknisz za tym :tak:
Nie ma co sie streswoac za bardzo

Moja Emcia jeszcze spi juz 2.5h, a zaraz musze jechac Eryka odebrac ze szkoły :baffled:
 
Aleście się laski rozpisały, ledwo doczytałam
Lubiczanko u nas też po pięknej pogodzie, lało, na szczęście zdążyłam zebrać:-) prawie suche pranie.

Poodkurzałam, jeszcze podłogi do mycia i prasowanie czeka, ale muszę poczekać aż Anulka uśnie, bo nic mi nie da zrobić. Krótko spała przed południem to druga drzemka murowana. Jaka ona jest sprytna:-D, szafkę na kółkach sobie przesuwa, bo musi przecież mieć to, do czego normalnie nie sięga, czyli termotorbę na swoje butelki.

Zdjęcia Aaani widziałam:)

Zdrówka dla wszystkich chorowitków
Kamciu oj niefajnie z tą szybą
KaMciu dobrze, że z dzidziusiem ok, a Ty odpoczywaj i zdrowiej
 
Witam!:-)

U nas pogoda dzisiaj pod psem,:tak::tak: czasem slonce czasem deszcz,:crazy: wlasnie pranie sciagnelam z ogrodka bo padalo a teraz znowu slonce wyszlo,:angry: na dodatek bardzo wieje.:wściekła/y:
ka'M cia- ciesze sie, ze wszystko wporzadku z malenstwem.:tak:
kamcia-wspolczuje z powodu szyby
WSZYSTKIM SZYMONOM WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ !!!:tak::tak::tak::tak:

No nic ide obiad gotowac.
 
Wszystkiego naj dla wszystkich Szymciow...


kamcia.. no to niezle z ta szyba cie urzadzili:baffled: wspolczuje...
ja to bym znalazla i kazala placic... ale gdzie tu kogo szukac:confused2:
moze jakies kamery w okolicy byly?:-p:sorry:
tez ogladam zdjecia Ani , wygladala slicznie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewelcia-wspolczuje przepraw z Szymem.Ale jak juz pisalam,wiele od Ciebie nie odbiegam..;-)
Ja swojej Wikty nakarmic nie moge z kolei;zje,za pol godziny krzyczy mniam,wspina sie,zaglada po blatach w kuchni czy czegos nie ma. Wyrywala sie do cebuli i papryki,wiec w koncu sobie wziela, porzula i wyplula :-D

Wyszlam z nia na dwor,to nie usiedzi w miejscu bo ona chce na trawe.Nie wazne ze mokra,wiec wrocilam do domu i modle sie zeby poszla na 2ga drzemke:eek:
Generalnie doszlismy z A. do wniosku ze z 2gim dzieckiem to my jednak poczekamy:confused2:
U nas troche pokropilo,ale sekunde doslownie,wiec pranie wyschnie na szczescie. Oprocz obiadu nie zrobilam wlasciwie nic bo nie mam jak.Fajnie:eek:


Nie straszcie z ta zima!:nerd:
 
Do góry