reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
laseczki super ze spotkanie sie udalo, Moj P w niedziele ze mozemy jechac do Galway na to spotkanie a ja do niego czy wrocisz na 3 bo przeciez mamy gosci:tak:
Dzis taki dzien dlatego ze to 13:-p:-p:-p
Ja sie spoznilam do pracy, cholercia zapomniałam portfela:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ale mąż mnie odwiozl, wiec luz:-D. Nawet nikt nic nie mowil.
Nadrobie was pozniej ide segregować Asi ciuszki, te male do walizki a wyciagne nowe:-D:-D:-D
 
hejka dziolchy :)
a odezwe sie i tu :)
spotkanko super :)
Fajnie bylo poznac nowe mamuski a Kasiuleczka25 Ciebie fajnie bylo zobaczyc (minelysmy sie w ornamore hihi :p)
mam nadzieje na wiecej.... moj B tez mowil ze fajnie bylo wiec juz go namawiac na takie zloty nie bede musiala :)
pozdrawiam wszystkie i postaram sie tu czesciej zagladac :)
 
witam:-)

ewelcia:baffled:współczuje dla Szymcia,daj mu buziaka od cioci:tak::happy:

sorki dziewczyny ze wczoraj nie odpisałam ale nie miałam siły:no:Szymek miał gorączke poprzednią noc ale tylko w nocy i juz w dzień było dobrze więc raczej to na ząbki,dzisiaj sie wyspałam za wszystkie czasy bo spałam w innym pokoju a K sie małym zajął:-)

miłego dnia:happy:
 
&%$^&*(*^%$
normalnie już nie mam siły do tego swojego dziecka...rzadko piszę takie rzeczy,ale sam siebie dziś przerósł-najpierw usypianie do 1szej,potem spanko-ale nie inaczej jak tylko przez 1.5 godzinki...Przed 7mą padł-a ja już wstawać musiałam:((((((((((Czopki mi się skończyły-co mogę zapodać tutejszego?Jest jakiś zamiennik-odpowiednik dla paracetamolu dla niemowląt???J już chciał mu disprina w mleku rozpuścić:/ech.....
Margaritta-tak byś chciała synka,w dodatku Twixik chyba podbił Twoje serduszko-bierz!!!;))))
Marta-a jak młody dziś?Przeszkadzał K w spaniu|?U Daniela właśnie jest to samo-w dzień zero problemów,noc-koszmar...aaa-znalazła się zguba mojego sklerotyka?
Dla zainteresowanych powiem tylko,że u Ka.M'ci wszystko oki-po strachu:)))Ale co i jak opowie pewnie potem sama ona;)
Wiesienko-jak tam segregacja?Dużo tego było?Ja się wczoraj spięłam i swoje posegregowałam-nie wiem jak to zrobiłam,ale zdołałam chyba z 5bluzek odłożyć-jestem z siebie dumna;)
No idę już ,idę-pomimo przepaskudnej pogody udanego dnia Wam życzę
 
Bry:-)
Ojoj jakie tu nerwy od rana:baffled:Ale rozumiem,rozumiem,dzieci faktycznie mogą czasem doprowadzić do szewskiej pasji:sorry:
Ewelcia z tym zdaniem to..po prostu w jakiś niewyjaśnionych okolicznościach przemieściło mi się w poście a było skierowane do Margaritty:tak:więc wszystko z Tobą w porządku,że nie zajarzyłaś:-D
Lubiczanko,dzięki za wieści od Ka.M'ci czekałam na takie:tak:
Idę tyłek przyodziać,miłego...
 
reklama
lubiczanka K mówił ze tylko 2 razy na mleczko wstał ale przed spaniem dostał dawke nurofenu i żel na ząbki:-) a zgube poszedł Damian szukać,mam nadzieje ze znajdzie bo nie miałam siły posprzątac wczoraj:-(
 
Do góry