reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!


asienka to ma dziecko;-)
:rofl2::rofl2::rofl2:

Zwykle drzemka trwa około godziny, ale jak ma dzień to tak jak dzisiaj dwie śpi:-), czasem marudzi i marudzi, ale w końcu uśnie, a czasem tylko ją położyć to usypia. Ona sporo czasu spędza w łóżeczku, bo jak muszę coś zrobić to ją wkładam, obkładam zabawkami, czasem siedzi dłużej, czasem krócej i wtedy krzyczy, żeby ją wyciągać, bo ona nie chce. Czasem jak jest zmęczona to się kładzie i tylko leży a na noc usypia ją tata, bo tak sobie mała wymyśliła, że tylko tata, bo mało ma go w dzień to wieczorkiem nadrabiają
 
reklama
Tichonek-bo Dadzia najpierw chce zaszaleć na całego,żeby jak się trafi ten co trzeba być pewną uczuć-na zawsze;)))A zadań domowych faktycznie nadawali Radziowi-no skandal jak się patrzy-chcą wykończuyć chłopca czy jakie co;)))
Anineczko-no właśnie Dadzia też ni hu hu zadań-jakichkolwiek:(
Pauletta-no i super!Faktycznie jak na razie przeprowadzka wychodzi na same plusy:)
Asienko-Ta Twoja córunia to Skarb-i nie narzekaqj,bo nie miałaś chyba do czynienia z niejakimi moimi 3D:/
Madbebe-jak tam,zaległości nadrobione?
Margaritta-cieszę się,że sytuacja zaczyna się stabilizować...A będzie jeszcze lepiej-zobaczysz:)
Andzulina-chyba zawsze do "WAs"będę zabierać Reksiowskiego:)
 
Tichonek aaa juz sie nastawilam na nie:confused2: niemniej jednak wielkie dzieki :* i własnie graja o 19:30 i to 2,5h pozniej dojazd to polozyłabym dzieci około polnocy- za chiny by rano nie wstały:confused2: no i ja musze zyc rano:confused2: a trudno...moze next time
 
lubiczanko-cos Ty:no:nawet jednej zaleglej strony nie przeczytalam:no:
asienko-Wikta w lozeczku usiedzi jakies 10min;-)zaraz staje i krzyczy ma-ma:-Da jak ja wyjme to jest wszedzie:szok:Zabawki ja raczej nudza.Na razie kuchnia jest bardziej interesujaca.
Widze ze dzisiaj stanie na jednej drzemce..:eek:
 
Witam laseczki
spotkanie było super:))
Misia ciesze sie że brum sie znalazło.
Madbebe dzwonilam no i szkoda że Cie ni było.
Margaritta odbierz telefon i lec na koncert:)
Anieczka zawsze Was miło goscic:)
Paulina mój chyba nie nauczył W tak mówic:)))
Ja dzis tez średni dzień, rano wstałam po 9 i szybki zryw no i sie spoznilismy z Olim do przedszkola:/
Ogólnie nic sie nie chce.. obiad sie robi, zakupy zrobione świnka happy, a L w pracy. Masakra jakas rozrywka by sie przydała , może ktoś chętny do kina??:)
Didi nie denerwuj sie na P szkoda nerwów..
Lubicznko ciesz sie wolnoscia , tez bym chciala posiedziec w domu troche wolnego od pracy..
Kasiuleczka jak twoja mała, szyjka juz dobrze:)?
Pozdro
 
Laski macie jakas fajna propozycje na spedzenie rocznicy??? co prawda jest w przyszlym miesiacu ale chce cos wymyslec zeby bylo ciekawie, moze macie jakies fajne miejsca albo hoteliki gdzie mozna milusko czas spedzic????
 
reklama
hejka , ja tylko na chwilke. Pogoda nie daj sie istnie zamulajaca i zmuszajaca do siedzenia w domkuuu.
No a z Olivá ok, wczoraj wieczorem juz sladu nie bylo, za to przezywala bardzo wypadek, ciagle gadala o goracej herbacie.Dzieki kobitki dobrze ze te zimne piwko sie znalazlo na oklady:tak:.
 
Do góry