reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam

Lubiczanko ..dzisiaj ok..P jest w pracy ale rano jeszczce pytal czy cos pisalyscie..hehe...

u nas .leje ...ja pale w kominku..laski dokazuja... Al w szkole...
wiec trzeba isc jakis oiadek robic
 
reklama
no prosze jak fajowo spędziły laski weekendzik razem- tez zaluje ,ze mnie tam nie bylo,no ale nie mozna miec wszystkiego ;-)

Tichonku nie wiem jak koncert ,bo jest on przełozony na dzis :confused2: w kazdym razie my na niego juz nie idziemy.

lubiczanko cisza przez weekend na BB była takze nic nie straciłaś ;-)

ewelcia :rofl2::rofl2::-D:-D

KaMcia
3mam kciuki za skan:tak: pisz jak wrocisz.


Boszzzz jak mnie taka aura potrafi dobic to:confused2: najlepiej wejśc pod koc i tam zostać juz:sorry:


Poki co nie ma tak dobrze. zrobie coś pozytecznego a jak starczy mi czasu to wsune sie dopiero pod ów kocyk;-)


Owocnego dnia.
 
Pauletta-no właśnie nie wiem-tak mi błyszczysz:)))
Anineczko-psiaki już są kumplami:)))Powiedz zakręconemu mężusiowi,że się nie wymiga od przyjazdu do nas:)
 
Ciao dziewczeta!!

I ja dziekuje za mile spotkako w obydwa dni! Co to byl za weekend! Wczoraj od Moni wrocilismy dopiero o 20....a o 12 wyjechalam z domu tak wiec wieczorem az mialam drgawki ze zmeczenia ale bylo warto!!

Lubiczanko- dziekuje!! :-) I Twoje dzieciaczki fantastyczne a Danielek w tej skorze to normalnie wymiata!:-D
Achaa!!! Dziewczeta! Uwaga Uwaga ...zaginal ulubiony samochodzik mojego syna! czarno- zolty jep Cata! Zapomnialam wczoraj zabrac z tego parku! Ktokoliwek widzial....ktokolwiek wie.....pliz. :-)

Dobra lece bo dzis tez buzy dzien.

A zdjecia mam i bede rozsylac.
 
hej Wam:zawstydzona/y:
mi az glupio bo mialam tak blisko a nawet sie nie pokazalam:sorry::zawstydzona/y:ani znac nie dalam:sorry::sorry::sorry:
nie mialam sily dziewczyny,spalam jakies 3h,o 2giej sie leglam a Wikta wstala po 6tej i tako. Nie chcialam juz jej ciagac,bo i tak nie wyspana przez ta podroz.Lipa bo strasznie chcialam,ale nie wyszlo:-(
kaMcia-3mam kciuki zeby wszystko bylo OK!
kamcia-dzwonilas?dopiero wieczorkiem zobaczylam bo tel mialam w aucie od soboty:eek::sorry::-(
lubiczanka-buziak najmlodszemu!to juz 10miesiecy:szok:
ja nie wiem kiedy sie ogarne i wpadne w rytm..Chata masakra,jeszcze po przeprowadzce do ladu nie doszlam;zaraz znowu wyjazd..Ze o nadrabianiu BB juz nie wspomne:eek:
ale pogoda:-(w Polsce z reszta niewiele lepiej bylo,wiec dla mnie to nie nowosc..

U nas generalnie jako tako;-)Wreszcie mamy zabka,jeszcze nie calkiem ale juz wystaje.Wikta nie do poznania,tyle sie nauczyla..:szok:gada jak najeta,stoi juz w miare pewnie choc jeszcze sie nie przesuwa za bardzo.Tylko zbojnik z niej i kreciol straszliwy.W miejscu nie usiedzi:eek:A szczypie!:szok::wściekła/y:Ja mam szrame na policzku,A. fiolecik na powiece..a po kim to tak?Chyba rosnie narzeczona dla Szyma ewelci:-D
spimy nadal nie najlepiej,wiec w tej kwestii nic sie nie zmienilo:eek:

lece cos porobic do masakre mam w domu:eek:
milego dzionka!
edit:Tichonek-mnie ta zmiana czcionki wcale duzo nie kosztuje ;)
 
Ostatnia edycja:
Anineczko,Butterfly dzięki,ale to to ja wiem:tak:Myślałam,że można tak na stałe sobie ustawić:sorry:Nie myślałam,że się dziewczynom chce tak za każdym razem kolor i czcionkę ustawiać:sorry:
Margaritta a czemu dziś nie idziecie?:shocked2:
Lubiczanko a o jakie zmiany pytałaś?No chyba,że nie do mnie pytanie bo ja nie z Dublina:sorry::-D
 
Ostatnia edycja:
To ja poproszę zdjecia na moniadan@gmail.com

Witam!
Nocka srednia , dziecko nr 2 plakało, az wzielismy je do łózka :sorry:
Pogoda okropna
Rosół sie robi ;-)

Ka.Mcia powodzenia, daj znac jak wrócisz

Kasiuleczka, mi dopiero moj M w domu powiedział, ze Twoja Oliwcia herbatką została obalana, jak sie dzis czuje? ma jakis slad?

Moja Emma jak na razie grzecznie sie bawi, szok bo zawsze przyklejona do mnie ze nic zrobic nie moge
 
madbebe pomalu pomału i dojdziesz do "siebie" i do ładu w domu. Powiem Ci ze jak ja wróciłam z Pl to z 2 tyg. nie umiałam się "odnalezc tu";-) gratki za zębolka dla Wikusi.

Tichonek bo juz dziś nie mam z kim zostawić dzieci no i graja pozniej niz mieli grac w sobote i jakos tego nie widze.Bilety juz oddalam takze luz:cool2:



ineczka chyba się zda:happy:
 
Misia to autko furorę robiło,bo było jedyną zabawką.Matt też się nim bawił,ale nie zabraliśmy go ze sobą.mam nadzieję,że się szybko znajdzie.

madbebe a no własnie my wczoraj z Kamcią myślały o Tobie,ale ja nie mam Twojego numeru,a Kamci jak widac się nie udało dodzwonic.
A szkoda,że was nie było :sorry:

No właśnie Kasiuleczka jak się miewa mała? Miała mocno czerwoną szyjkę i karczek,ale mam nadzieję,że już lepiej? Zresztą później szalała na placu zabaw ;-)

Tichonku a no nie zapamiętuje bb czcionki,a szkoda.Ale jak widac dla madbebe to cyk i myk :-)

Margaritta a za bilety wam chociaż zwrócą? A to paskudy,no! jak coś to ja Ci dzieci mogę popilnowac ;-)
 
reklama
Witam mamusie:-)
Pogoda za oknem bardzo nieciekawa,nic sie nie chce.Moje dzieci zasnelo a ja mialam w planach cos porobic korzystnego,ale nic mi sie nie chce.Do tego dzisiaj dzien i nocka z dziecmi.
Widze,ze wczorajsze spotkanie Wam sie udalo.Zaluje,ze mnie nie bylo,dobrze,ze udalo mi sie byc w sobote.
Ka.Mcia
powodzenia na skanie:tak:
 
Do góry