reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ewelcia to sie przynajmniej wybawilas;-)

co do Szymka wspolczuje... moze to jakis skok rozwojowy...?
ale moja mala tez juz 2 dzien budzi sieo 4 nad ranem.,..:wściekła/y:
i jest wyspana jakby to byla jej pora wstawania czyli 7 :eek:
az sie zastanawiam czy mi ktos dziecka nie podmienil:-p bo przy dobrej pogodzie to nawet udalo mi sie ja ululac do 9... a teraz ... ni chu chu....
o 6 dopiero zasypiamy:crazy: i o 8 wstaje... nie wiem co w nia wstapilo... moze to ptrzez ta druga jedynke gorna co jej idzie...
ale chociaz z placzem nie wstaje ani nic .. wiec dziwna sprawa....


trzymajcie kciuki bo zaraz jade na scan
 
reklama
kamcia powodzenia na scanie!

Ja tez chce zobaczyc jakies grupowe fotki, ale z soboty :-) No szkoda, ze nie moglam dotrzec w niedziele do Was, ale wrocilam do domu dopiero po 4. Zrobilam sobie male zakupki, bo M wyjezdza jutro w nocy, wiec musze byc przygotowana na kazda ewentualnosc :-)
lubiczanka szkoda ze ciebie nie mialam okazji zobaczyc. Albo inaczej- szkoda, ze w sobote nie bylo Cie w monkey business :-)


Uciekam pic kawke, bo oczy same mi leca w taka pogode bleh
 
Dzień dobry:)))
Wczoraj już nie miałam kompletnie sił na włączanie komputerka,więc melduję się teraz.Dziękuję WAM WSZYSTKIM KOCHANE ZA TO,ŻE MOGLIŚMY SPĘDZIĆ Z wAMI TAK PRZEMIŁE POPOŁUDNIE-SŁOWO DAJĘ WRACAĆ SIĘ DO DOMKU NIE CHCIAŁO...Ale chyba nikt nie miał żadnych wątpliwości,że będzie super-skoro takie babki z rodzinami się zjechały;)))))))))))))))Wreszcie miałam okazję pogadać-no choć kilka słów zamienić z osóbkami,które np.były w Limerick a jakoś nie było sposobności:(((Raz jeszcze wielkie dzięki i kłaniam się w pas Wam wszystkim:)))A i mój e-mail tolubiczanka@vp.pl
Ka.M'cia-trzymam kciuki:)Wszystko będzie w jak najlepszym porządku-no i dzięki za towarzystwo
Kasiun-cieszę się,że córuni do gustu przypadłam:))))Mam nadzieję,że następnym razem nasze stosunki się nie zmienią-tzn.jej się nie odwidzi grzecznie ze mną siedzieć:)))śliczności Twoje:)
Pauletta-oczka mi się uśmiechały jak na Ciebie patrzyłam:)))
Larcia-no wiem,mnie też jest przykro:(((Ale niejedna okazja się nadarzy-słowo:)
Marta-dzięki za przechowanie mojego małego niewdzięcznika-no w głowie mi się nie mieści jak on mógł wysiorbać Damianowi herbatkę;)))
Andziulina-no wreszcie kilka słów sobie z Tobą zamieniłam-Igorek jest przerozkoszny:)))
Agusiek-nie narzekaj na Maluszka-przecież grzeczny był jak aniołeczek-a,że ciekawy świata to inna historią:))))
Kasiuleczka-dobrze,że chociaż z Dzieciaczkami udało Ci się pogadać;)))No niestety często jest tak,że czasu brak na choć krótką pogawędkę-zwłaszcza jeśli towarzystwo jest takie sporawe:)
Anineczko-jak droga?No i baaardzo miło dostawać takie wiadomości jak się prawie przed kierownicą zasypia-czekamy:)
Misia-nie zdążyłam zapytać-jak samopoczucie...a Twój All jest the best...
Didi-jak dzisiaj?Miło Cię było zobaczyć-w komplecie oczywiście:)))
Mogłabym dłuuuuugo wymieniać-każdą z osobna pokolei,ale Daniel zbój nie pozwala...a wierzcie mi ,że dawno nie miałam w sobie tyle pozytywnych doznań jak po wczorajszym dniu
i co Mamusie z Dublina-co się pozmieniało?Stęskniłam się przez ten weekend
Ewelcia-ładnie to tak się zabawiać i rwać chłopów;)))Dobrze jest czasem tak się wyrwać z domku:)))
Miłego dnia Wam wszystkim życzę:))))))))))))))))))))))
 
Hejoo laski:-)Zuzka calutką noc przespała obudziła się dopiero 7:15 ( choć dla mnie to i tak środek nocy:sorry:) pogoda okropna leje strasznie :confused2: a ja na śniadanie gyrosa sobie zrobiłam :-D zaraz idę go szamać :tak:
Ka.Mcia powodzenia kciuki ściskam :-)
Lubiczanka nooo zawsytdzasz mnie kobieto :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D a co ja takiego w sobie mam hmmm?;-)
a właśnie Kasiuleczka a jak tam Olivki szyjka?? w porządku??
Zmykam póki co bo mi zaraz żołądek sam do kuchni wyskoczy :-D:-D
 
Witam

Ja również dziękuję za miły weekendzik :-D
Oczywiście z wszystkimi nie pogadałam,no ale choc zobaczyłam na żywo :laugh2::laugh2:
Ja też poproszę zdjęcia na maila anineczka1@gmail.com

Lubiczanko a bo mam zakręconego męża,ale na szczęście mąż ma trzeźwo myślącą żonę :-D
No i jeszcze się zgadamy co do przyjazdu,najważniejsze,że nasze psiaki się poznały i chyba nie będzie tak źle jak razem zamieszkają ;-):-D
Droga w porządku,jeszcze nas Kamcia poratowała ciepłą kawusią przed wyjazdem tak więc było spoko.
Tylko rano oczy na zapałki bo do szkoły czas...
 
Bry:-)
Ależ wszystkie zadowolone ze spotkanka:happy:Fajnie,że się udało i zazdroszczę bo też chciałam być:sorry:No ale może next time:sorry:I Ka.M'cia nie strasz mnie,że dopiero za rok takie następne:-DMyślę,że wcześniej:tak:
Życze powodzenia na scanie i trzymam kciuki:tak:Daj znać jak wrócisz:tak:
Radek od dziś,ze tak powiem cały etat zaczął w szkole więc cisza i spokój w domu:-D
Pranie się kręci,drugie czeka:sorry:
Ewelcia łosz Ty szalona kobieto!:-D
Margatitta jak koncert?
Anineczko już kiedyś pytałam,ale nie dostałam odpowiedzi jak zrobić,żeby pisać sobie inną czcionką posta?Tak jak Ka.M'cia czyMadbebe?
 
Tichonku musisz pisac w zaawansowanej edycji,jak wciśniesz 2 razy odpowiedź to po wyżej masz czcionka i kolor.Piszesz text i zaznaczasz go,a później wciskasz rodzaj czcionki i kolor.niestety trzeba to robic przy każdej odpowiedzi,nie ma jakiś ustawień by zapamiętały styl pisma.
To tak jak składasz komuś życzenia na kolorowo.Się dziewczyny muszą napracowac by coś napisac.
 
reklama
Dobry'
Tichonek jak wlaczas edycje zaawansowana to tam gdzie masz pogrubianie itp jest ramka i pisze czcionka a obok niej rozmiar, wiec musisz sobie tam zmienic
I znow pogoda okropna, jesien nadchodzi ,oj jak ja bym sobie na grzybki pojechala do lasu :zawstydzona/y:
My na weekendzik mielismy jechac na roczek, troszke mnie to wystraszylo bo dowiedzialam sie w piatek po poludniu a prezentu nie mialam i samochodu zeby po niego jechac tez nie ao ale na moje szczescie okazalo sie ze znajomy pomylil daty i to za tydzien ufff co za ulga,pewnie przez to zebym wszystko robila na ostatnia chwilke to nawet nozek bym nie ogolila i mejkapa:happy: nie miala na twarzy:happy:
Tez zaluje ze nie moglam was poznac dziewczyny ale licze na nastepny raz :laugh2:
 
Do góry