reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
laski czy któraś z was orientuje się gdzie jest polska hurtownia w Carlow??
kurczę szukam i szukam i nic znalezc nie mogę,a chce się tam dzisiaj wybrac.
pdobno taniej nawet o połowę i wcale nie trzeba hurtem brac :-)
 
helloł

anineczko
ju łelkom:happy: a czemu ja pomyslałam,ze Ty wszytskich knig potrzebujesz to nie wiem:sorry2: najwazniejsze ze ostatnia wyrwałaś komus sprzed nosa pewnie:-D

Tichonek ano bywam w tej ksiegarni, bo tam mam dentyste ;-) najlepszego dla Radzia.A TV licence przeciez i tak kiedyś by przyszlo.Ja mam juz 3 list:baffled: no i raczej musze powypelniac formularz i niech se biora z konta co miesiąc-bo jednorazowo to nie dla mnie:tak:

lubiczako toż pisze przeciez.Zawsze gdzies:-p:ninja2: I jak Ci na wolym? o to Ci chodziło? własnie tego oczekiwałas ?A prezencik od bossa fajny:tak:

dziś rano to samo co wczoraj.Kiedy to minie? :-(
Jakies slonce wyszlo to moze to pranie wywiesze:sorry2: bo sama nie wiem jak sie rządzic bo z tylu domu swieci a z przodu ciemno:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witam,

anineczko-glos oddany!
tichonek-o qurcze, pewnie mi tez zaraz wysla, jak ja nie lubie rachunkow.
Buziak dla Radka z okazji imienin.
marta-wspolczuje z powodu nogi.

U nas tez slonko swieci lece pranie robic.
 
Tulaski dla Radka skoro nie lubi buziaków ;-)
Marta - Patryk już od dawna sam stoi, więc nawet go o nic nie opieram..i jak tak stoi to wyciągam do niego ręce tak by wystarczył mu jeden krok zrobić ale on uparciuch (to po tacie) i albo siada albo się złości (to po mamie).. :-D
ładna pogoda :happy2:
 
reklama
laski czy któraś z was orientuje się gdzie jest polska hurtownia w Carlow??
kurczę szukam i szukam i nic znalezc nie mogę,a chce się tam dzisiaj wybrac.
pdobno taniej nawet o połowę i wcale nie trzeba hurtem brac :-)
nic mi nie wiadomo o PL hurtowni w Carlow.
Jest jedna taka duza i sa tam PL produkty(chyba ze 2 polki i wedliny jakies)) i faktycznie taniej,ale duzego wyboru nie ma.
Nazywasie Swan.....

Czemu nie napisalas wczoraj ze dzis bedziesz w Carlow???? no!!!!!! toz ja tu mieszkam od prawie 2tyg;-):-)
Moglybysmy sie spotkac........przesunela bym podroz do Tullow do Banku:-D;-)....


U nas tez pieknie sloneczko swiecilo -tak przed 10 zaczelo a o 12 jak lunelo to myslalam ze sie chmura oberwala....szybko z praniem do domu ucieklam....teraz swieci i pada troszke.
Pranie nie doschlo a zaraz kolejne bede wyciagac.

Tichonku wszystkiego naj dla Radzia......
 
Ostatnia edycja:
Do góry