reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia..dzieki... a bedziesz miala nowego chlopca w klasie..i napewno nie tylko on bedzie nowy..hehe ..ale jak bylam zapisac w sobote Alutka to akurat panie dopisywaly go do Twojej klasy ...wiec rodzica powiedzialam ze pani wychowawczyni jest mila i swietna :) napewno synek ja polubi :)
 
reklama
G.Morning
U nas nocka przespana mala obudzila sie dopiero przed 7. Jeszcze wczoraj wieczorkiem bylismy w tesco bo pampersy nam sie skonczyly, no i lyzeczki dla Majjki trzeba bylo kupic i miseczki bo zaczyna juz jesc owoce i warzywa. W tesco stroje kapielowe sa na przecenie dla dzieci nawet po 1e i dla doroslych tez tylko ze trzeba osobno gore i dol kupic.
Kasiuleczka jak ty robilas tego kebusia na sciane to mialas brazowe kartki?? bo ja potrzebuja a nigdzie nie moge znalezc
 
Anineczko,gdzie przeniosłaś wątek z linkiem do Pudełka,chodzi o pomoc dla tej dziewczyny co narzeczonego straciła w wypadku?Skoro można kliknąć raz dziennie to chciałam,ale nie mogę znaleźć:sorry2:

No właśnie nie ruszałam go,wczoraj sama go szukałam i nie było :blink:
Nie wiem co się z nim stało :no:

ale już podaję: TWOJE PUDEŁKO i jesteśmy na pierwszym miejscu :laugh2:

dziewczyny głosowac!!!! ale już!
 
reklama
Do góry