reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

A ja jestem wsciekla na CHB!!!Przeprowadzilismy sie na nowy adres w marcu. Po 2 tyg wyslalam im list z nowym adresem. Od maja zatrzymali Nam kase. Dzwonimy. Mowia, ze maja zamieszanie, ze formy im nie odeslalismy itp, ktora oni wyslalali na stary adres, mimo ze mieli w komputerze juz nowy. Masakra. No, ale ok. Powiedzieli, ze wysla nam nowa forme do podpisania. Wyslali. Ale w srodku byla forma jakiejs innej klientki z dublina. ZNowu tel do nich, ze wyslali zla forme. WYslali nowa, tym razem poprawna. Podpisalam,odeslalam. A tu zamiast kasy, to znowu list, ze potrzebuje list od Gp z ostatnimi wypisanymi wizytami Amandy. Wscieklam sie, ale zrobilam to. M do nich dzwonil spytac, jak dlugo bedziemy czekac na nasza kase. Powiedzieli za do 2 tyg wysla nam list kiedy wplaca kase. I czekalam. Dzis przyszedl list. Ucieszylam sie, bo myslalam, ze bedzie tam wkoncu wypisane ile nam wisza i kiedy nam to oddadza. A tu bum. List,ze potrzebuja list od Amandy z przedszkola(a Ona jeszcze nie chodzi do przedszkola) i znowu od Gp z wypisanymi datami jej wszystkich szczepionek od urodzenia. KU****! Czy oni sa chorzy?!Jakbym byla jakas kryminalistka, ku*** przeciez ciagle tu jestesmy w irlandii, ilez mozna tych listow im wysylac. I wogole za co zatrzymali nam chb?!Ja juz nie rozumiem!Odesle im daty szczepionek, to co znowu przysla, moze ile kup na dzien robi i ich daty?!?!!?!MASAKARA!!!!Mam ochote tam zadzwonic i opieprzyc, ale pewnie to g** da!!!

A w dodatku wracam dzis do domu, a tam pralka wylala. I sie pytam czemu?jest nowa, nie bylo z nia problemow. Nastawilam pranie wychodzac. Wracam, a tu all zalane!!!
 
reklama
Larcia, ja cie dokladnei rozumiem, oni sa chorzy, a z ta zmiana adresu to zawsze przysyłaja na stary adres i im nie da sie wytłumaczyc niczego :no:
My dostalismy 3 dni temu list sprawdzający składki do ChB
M własnei go dzisiaj posłał
a ty taka wkurzona, ze az sie boje jechac do ciebie :-D mam nadzieje, ze mi sie nie oberwie ;-)
Nie martw sie wszystko sie wyjasni

Misia, a jak tam u ciebie? cos sie ruszyło do przodu z ChB?


Wilwia powodzenia w pilnowaniu dzieciaczkow, a to polskie dzieci czy irlandzkie? To teraz na spotkania bedziesz z trójeczka przychodzic :-)
 
Larcia biedulo Ty jak sie zwala to wszystko na raz.
Kasiuleczka ja juz mam zrobionych wszystkich oprocz kangurow a one brazowe sa a brazowej kartki nie mam, za cholere nie moge nigdzie znalez,c no co trzeba bedzie dalej szukac moze gdzies sie trafi.
 
Super...normalnie piekniej byc nie moglo. Posprzatalam, wymylam podloge itp. Otwieram pralke, gdzie pranie, a tam sucho...pieknie pachnie plynem, sobie mysle kuzwa, wiec skad ta woda?!Pozmywalam, a za pare minut nowa wieeeeeeeelka kaluza i drugi dywanik mi zalalo, ktory polozylam w miejsce tamtego zalanego!Czyz moze byc fajniejszy dzien?Nie wiem czy sie smiac czy plakac. Sama juz teraz nie wiem czy to zlew czy pralka!Trzeba bedzie hydraulika brac, a tymczasem nie bede ani pralki ani zlewu uzywac...super.Jedno pewne...pod podloga pelno wody pod panelami, wiec pewnie i grzyba bedzie w zime pelno z tego powodu, chyba czeka nas przeprowadzka w najblizszym czasie :/
 
Wilwia-jestem pewna,że spokojnie sobie poradzisz.I fajnie,że pod nosem wszystko:)))
Larcia-mmmmmmmmmmmmmmmm-nie zazdroszczę-jeśli w pralce ciuchy były suche,to na 100%nie ona,a właśnie zlew przecieka:(Mam nadzieję,że bęcwały szybko dojdą do ładu z tymi Waszymi dokumentami-masakra:(
 
Monia- ja dostalam wczoraj CHB po pol roku i wyrownania takze NARESZCIE!!!!!!!:-)

U nas po wizycie znajmoych, Alencjusz kima....a ja zbijam baki!

Wilwia- na golonke napisze na watku. I szacun ze sie zdecydowalas na opieke nad dodatkowa dwojka maluchow!! Kurcze- naprawde jestem pod wrazeniem!

dziewczyny kiedy przenosilyscie dzieciaki na todller bed???
 
Larcia kurcze,ale masz dzień :sorry2:
głowa do góry kochana.
z tym CHB to porażka...ja mam wrażenie,że też jakieś przeboje będziemy mieli,normalnie czuję to w moczu,zawsze mamy....pewnie przyślą list jak będziemy w Pl...ostatnio na kasę 4 miesiące czekaliśmy i dopiero telefon do jakiegoś managera w CHB coś pomógł...

A mi siada suszarka bębnowa...aż strach dzwonic do landlorda bo ostatnio wymienił pralkę :blink:

A nam cyfra+ zrobiła suprisa bo właczyli nam dodatkowo 7 kanałów Polsatu za darmo,dzieciaki oczarowane bajkami na Jim Jam czy cos takiego :blink:

wilwia podziwiam.Takie małe dzieciaczki...wow...!

Misia ja jak Antek miał 1,2 czyli w wieku Alexa tylko,że młody na początku spał na samym materacu,dopiero po 2 miesiącach dostał łóżko.Matt to inna piłka bo dopiero jak miał 2,5 roku :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczynki

Melduje ze zyje, jeszcze.... Nadal obejmuje muszle klozetowa i do tego Olkowi gorne jedynki wylaza i trzy noce budzil sie na butle:no: Na szczescie ostatnia noc juz lepsza, przespal cala ale o 7.30 pobudka:sorry2:
Przeslijcie mi prosze sil troche do przetrwania tych mdlosci:baffled:
 
Do góry