reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!

A my dzis busy dzien. Pojechalismy do miasta. Zalatwilam socjal. Bez problemu zamienili mi moj JB na Casual takze dalej bede kaske dostawac i jestem happy!:-)

Kupilismy Alowi buty za bagatela.....60e!!:szok: Zalamka...reka mi sie trzesla...ale coz...nasluchalam sie o tych butach. Ortopedzi gadaja o tych butach ciagle wiec stwierdzilam,ze ok!!!!:-) No i ma!! Fajne buty za kostke!

A potem mila niespodzianka byla dla mnie. Poszlam do bootsa, kupilam sobie podklad Loreal i dostalam pudelko z giftami...a tam cien, kredka, lakier do paznokci, podklad i voutcher! Kurka wodna....i wszytsko z Loreala:-):-):-) Milo, milo!!

Takze dzien zaliczam do udanych! Zrobilam na obiad golonke w kapuscie i kurde...roznosi mnie!! tak mnie brzuch boli od gazow!! szok....a Tu moj maz sie na mnie czai bo ma dzis wolne. A ja sie boje,ze go w powietrze wysadze:-D:-D

Nic to...ide....
Dobranoc Diewczeta!
 
reklama
Hejka
Tia...Lukasz poprzyczepial te kolpaki takimi plastikowymi sciagaczami,ale i tak zarabali:baffled:(...)
Ostatnio widziałam tak przyczepione kołpaki u sąsiadów i się zastanawiałam o co kaman..a to takie buty :-D
Moniadan - mała pewnie przeżywa, że w końcu chodzi :-) eh..ciekawe kiedy Patryk zacznie..
Marta - w pracy to się stało czy gdzie? bo chyba pralki nie kopnęłaś, że cieknie..;-) nie no żartuje..:sorry2: współczuje i zdrówka życzę! Ale samochodu nie prowadzisz..?
Misia - to żeś poszalała.. ja też szukam sztywnych pięt w butach ale tu ciężko znaleźć :sorry2: parę dni temu znalazłam w Lidlu po 10 euro były takie na zimę już! Nie wiem tylko czy rozmiar dobrze dobrałam..bo to wiadomo ile mu nuzia urośnie..hmm..
Fryz niezły! - a jak wygląda z drugiej strony? Myślałam, że więcej zgolisz :-D

A ja nauczyłam Patryka schodzić z kuchni do ogródka tyłem...bo u nas jest taki dość wysoki stopień a raczkując podchodzi tak blisko i łatwo może spaść na główkę..a u nas często drzwi otwarte dla psiaka..więc pokazywałam mu za każdym razem jak ma tyłem zejść i kilka dni temu patrzę a on sam schodzi :szok: aż mi kopara opadła..szkoda, że tak szybko nie chce nauczyć się chodzić ;-) i wciąż ciągnie mnie za rękę bo chce chodzić! ale ze mną :sorry2:
 
witam w deszcowy poranek

Ewunia juznie spi od 6:30 wiec mamunia tez...tatko pojechal do pracy a my lezymy i bajeczki ogladamy...ale zaraz trzeba wstac i buleczki sybkowi upiec

chcialam wam powiedziec ze moja corcia spala sama w lozku w swoim pokoiku..bo tak to ciagle zalegala w moim lozku ale wczoraj nastapila eksmisja..hehe..kupilam jej barierke na lozko i bardzo spodobala sie jej i sama kladzie sie do lozka i lezy.. ale w nocy ok 3 czy 4 obudzila sie i szukala mnie ..poszla na dol..i juz ja wzielam do siebie bo rozbudzila sie lekko..ale mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej


Misia...a co to za buciki??? jak sie nazywaja

Moniadan..Ewa ostatnio tez nei chce spac w dzien..a jak zasnei to ok 16 i spi do 18 albo dluzej i problem z zasniecien po 20 ..
a chodzila zawsze nadzemke ok 13..wiec dzisiaj musze ja przestawic i polozyc na sile o 13
 
dobry!
a u nas poprawa pogody,akurat wtedy jak mi sie pobyt konczy:baffled:No nic,dobre i 3 dni;-)Dzis znowu dentysta:baffled:Zastanawiajace jest to ze po ostatniej wizycie ciagle mnie cos boli,a wczesniej nie bolalo:nerd:
milego dzionka Wam!
 
witam

o nocy sie nie wypowiadam bo:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:druga z rzędu:baffled:

wiesieńka mam taką specjalną skarpete:tak:tak więc krem,skarpeta,leki przeciwbólowe i do roboty:baffled:

joannn tak w pracy bo po paletach chodze:baffled:a z Patryczka to niezły cwaniaczek,bezpieczniej z mamusią to cie wykorzystuje:tak::-Dpostaw go przy ławie i odejdz kawałek to może podejdzie???:tak:

madbebe może wróc do dentysty??mój K ostatnio lekomanem przez zęby został:baffled:ale wyrwał i spokój
 
dzień dobry
ja znowu mega wyspana:)))takiej to dobrze:)
Didi-wreszcie łóżko jest tylko Wasze:)Super:)
Joann-odważy się nie bój nic-poczuje się pewnie to Ci ruszy z kopyta:)
Misia-jak noc?pole minowe;)))?
a gdzie Asienka?i Margaritta-pisz,pisz,pisz!!!!
 
Hej
Nie było mnie, bo jeździłam wczoraj na zakupy, a zanim wróciłam itd to późno było i już nie miałam siły pisać. Dzisiaj Andzia spała do 9:szok:, obudziła się na mleko o 6 i dalej spała. Pranie robię, piorę po troszkę, bo mi się na suszarce nie mieści i nie mam jak suszyć:wściekła/y::no:

Miłego dzionka
 
reklama
Ciao!

Ale pogoda....no coment!

Didi- buziki PEPINO kupilam w Perfect feet w Eyre Sqare centre. Naprawde super. W Clarksie nie bylo nic ciekawego. ....

Lubiczanko- A eksmitowalam do innego pokoju bo mnie roznosilo!!!:-D:-D:-D:-D

Milego dnia!!
 
Do góry