reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Oczywiście deszcz nas złapał:baffled:Ale za to mogliśmy z Radkiem piękną tęczę podziwiać :tak:Teraz znów się pojawiła,nad domem na przeciwko nas,chyba się przejdę po garnek złota bo z kasą krucho:-D
Lubiczanko Daniel little devil:-DAle nie taki diabeł straszny jak go malują:-D:-D
 
reklama
A i ja wpadlam.Dzis bylismy na szczepieniu,dziewczyny spia jak susly,do jedzenia je musze budzic,wiec odpoczywamy hihi
Ale nocka moze byc ciekawa.Uciekam meza obudzic bo przyspal troche.
 
damian tez sam robi tylko jak go nie przypilnuje to robi wszystko tylko nie prace domową:((( no i czytanke ma czytac jak ta lala a czasem przekręca i musze go poprawiac,no i te słówka na test musze z nim zeby nie zaglądał
 
witam wieczorkiem
Uwierzycie, ze moja Emma nie spała CAŁY DZIEN i jeszcze nie śpi!!!!!!!!!!! Przysnęla tylko na chwile jak w aucie jechałam o 18, przenislismy ją do łóżeczka i myślałam, że bedzie spala, a ona sie obudziła i do tej pory nie spi , no szok normalnie, ja nie wiem co z nia jest

Zaraz "Usta usta" a pozniej KW ;-)
 
witam wieczorowo
ja wyspana dzis wstalam, Asia obudzila sie co prawda o 6.30, ale spala cala noc, wiec luzik. Teraz od kilku dni sie przestawila i chodzi spac kolo 11 i spi do 2 godz a nie jak wróbel po 30-10 min:-D
Asienka R- ja tez na początku miałam twierdze a nie łózko, ale juz teraz jest ok, wierci sie ale jeszcze nie doszła do brzegu łóżka:-D
Marta- a moze owin ta noge bandazem elastycznym:tak:
Sandrulinska- zdrówka zycze i buziaki;-):-)
Anineczka- zdrowka dla Antka:-)
moniadan- to faktycznie jakiegos spida dzis dostala,
Tichonek - a grasz w Totka?:-p
 
Ewelcia a to się trafiło Izie :baffled:
Już mi M podpowiada,że następne przymocuje na jakieś żyłki :laugh2:
Tia...Lukasz poprzyczepial te kolpaki takimi plastikowymi sciagaczami,ale i tak zarabali:baffled:

A moze fasolinka juz rosnie w brzuszku?
Tichonku u Ciebie moze tez?
Moniadan faktycznie Emma jest wytrzymala.Szym zawsze idzie na drzemke przed 13-spi od 30min do 1h
 
reklama
Poszłam dac jej mleko, a tam w łożeczku pełnooo zabawek, wielki krokodyl, poduszki, piszczałki, grzechotki, braciszek byl ja odwiedzic przed snem :baffled::-D:-D
wypiła mleczko i zasnęla w koncu, ale Emma zawsze była bardzo wytrzymala, zastanawiam sie czy to plus czy minus :sorry2:
 
Do góry