reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Margarittko ale tam gdzie podałaś linka sprzedają wszystkie razem (pack) a ja potrzebuję jednej..już miałam kupowac z eason na www,ale nie dośc,że książeczka 2.30 a przesyłka 4 euro to trzeba czekac 3-5 dni,to ja w tym czasie kupię.Bo m może po drodze o Naas i Newbridge zachaczyc.Ale najpierw zadzwonię do naszej księgarni bo w zeszłym tygodniu mówili,ze w tym tygodniu powinna byc.
Ale dzięki kochana,zapiszę sobie tą stronkę na przyszłośc ;-)

U nas czasem słońce,czasem deszcz...normalnie bollywood :-D

Ewelcia a to się trafiło Izie :baffled:
Już mi M podpowiada,że następne przymocuje na jakieś żyłki :laugh2:


mam biały ser....sernika nie umiem robic...to może oponki :blink:

my juz po obiadku,sprzątanie nabiera mocy urzędowej :blink:

Tichonku a ty też testujesz za tydzień? Mnie coś brzuch boli jak na @ :baffled: ale powinna lub nie byc za tydzień :sorry2:
 
gdzie wy jesteście babole.

w eason książki jednak nie było,pomyliło im się :baffled: ale dorwałam ostatnią w innej księgarni,tak więc luzik.

lubiczanko wielka buźka za chęc pomocy :tak:
 
Ja też już jestem
Anineczko-służę pomocą:)))
Właśnie wróciłam z moim P45 od szefa-ale social już zamknięty:(((
picture281947t.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja też jestem dopieszczamy Kube(albo Tomka bo Oli chyba zmieni śwince imie na Tomek jednak hihi)
Juz po obiadku, seriale sie zaczeły to dziewczyn nie ma hihi
Moze na spacer pójdziemy bo słonce wyszło:)
Anieczka fajnie że znalazłas ta ksiazke:)
 
reklama
Do góry