reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Bry:-)
Ja dziś busy do południe miałam:sorry2:Jak dziecko zaprowadziłam do szkoły to od razu stamtąd do miasta śmignęłam,na pocztę po CHB,parę szmatek w Pennysie (przeceny,za całe 2,3 E:-D),kilka spraw załatwiłam i na autobus.Do domu wpadłam,ledwo na kibelek siadłam i już musiałam po syna zaiwaniać:baffled:Ale dałam radę,teraz dopiero kawkę spijam:tak:
Dostaliśmy dziś form do wypełnienia bo za parę tygodni będą szczepienia w szkole i chyba się zdecyduję:tak:
Sandrulińska,zdróweczka dla Ciebie i całej familli:tak:
Marta,jak nóżka?A co Ty w ogóle robiłaś,że ją skręciłaś?:szok:
Misia,świetnie wyglądasz:tak:Ja też myślałam,że chcesz bardziej takiego irokeza sobie trzasnąć i boki na łysola zrobić,ale ta fryzurka spokojnie i do szkoły się nada:-D
Wiesienko,nie byłam w Meteorze,pójdę z P w weekend bo ja z moim angielskim to mogę niechcący np.internet kupić:-D
Kasiun,Ty zamiast za każdym razem notatki robić to rób tak:każdy post,na który chcesz odpowiedzieć zaznaczasz ( pod postem są takie znaczki,od lewej ostatni,taki cudzysłów z plusem klikasz i masz ten post zaznaczony),potem dajesz odpowiedz na temat i wszystkie te posty Ci wskakują na Twojego posta i możesz się do nich ustosunkować:tak:;-)
Anineczko za 3 dni będzie się Was działo:rolleyes2::wink::-D
 
Ostatnia edycja:
Tichonku a jak Radziu w szkole? Podoba mu się?
Moje dziecko lekko zawiedzione,bo myślał,że się będzie non stop bawił,a tu zonk...uczyc się trzeba :baffled:
kurcze nie mogę dostac jednej książeczki dla niego i o zgrozo to pierwsza z 7 części i już ją przerabiają :baffled:



A te szczepienia w sumie obowiązkowe,ciekawe kiedy u nas będą :blink:
A co się będzie działo? Owulka za 3 tygodnie,a test za jakiś tydzień bo poszaleli my :-D

Kasiuleczko Gratuluję :-D
Ja raz w życiu wygrałam kasetę VHS z bajką Miś Yogi jak miałam 7 lat :-D:-D:-D

Dobra lecę wstawię szybki obiadek (ryż z gulaszem kupnym) i biorę się za sprzątanie,wczoraj całą górę wysprzątaliśmy,dziś czas na dół :tak:
 
Hej!
Jakie u mnie slonko wyszlo:szok:...wczoraj caly dzien lalo a dzis od rana z przerwami,ale juz zaliczylam z mlodym maly spacer....poszlam zakupic nowa tarke bo ta stara sie popsula-raczka sie urwala,ale dooopa nie kupilam bo bylam tylko w Heatonsie a dalej nie szlam bo balam sie ze deszcz mnie dorwie.
Pozyczylam w koncu od kolezanki-dzis na obiad placki ziemniaczane z sosem cebulowym;-).
my nadal przyziebieni.
Sandrulinska zdrowka Wam zycze.
Marta i jak noga?boli,co?
Ale pech z ta pralka:baffled:
Misia fryzurka pierwsza klasa:)
Anineczko z tydzien temu Izie od Polowki ukradli wszystkie kolpaki,a miala tez Amerykanskie bo z Polszy jej przywiezlismy:-D
Lubiczanko a Ty jeszcze pracujesz?
Z lekka nie w temacie jestem,bo ostatnio jakos mniej czasu na forum.

Z rana nie mam za bardzo jak,bo mlody w krzeselku nie usiedzi....bo chce na dwor,a jak wlacze laptopa to on tez chce i wali mi w klawiature.
Teraz spi,wiec jestem./
Moj m od wczoraj bedzie w domu juz o 15:30 i chyba soboty wolne:-)ale znajac jego to na fuchy bedzie jezdzil:sorry2:

Dobra spadam na razie obierac ziemniaki
 
noga boli:baffled: a w pracy chodze po paletach i nie raz wykręce:crazy:ryzyko zawodowe:angry:

anineczko a jakiej książeczki szukasz??:-)łóżko całe???:-D:-D

ewelcia lubiczanka juz od niedzieli bąki zbija:-D
 
Tichonku a jak Radziu w szkole? Podoba mu się?
Moje dziecko lekko zawiedzione,bo myślał,że się będzie non stop bawił,a tu zonk...uczyc się trzeba :baffled:
kurcze nie mogę dostac jednej książeczki dla niego i o zgrozo to pierwsza z 7 części i już ją przerabiają :baffled:



A te szczepienia w sumie obowiązkowe,ciekawe kiedy u nas będą :blink:
A co się będzie działo? Owulka za 3 tygodnie,a test za jakiś tydzień bo poszaleli my :-D
Radek jak na razie do szkoły jak na skrzydłach lata:tak:Bardzo mu się podoba i codziennie jakieś słówko przynosi:tak:A jakiego krokodyla ostatnio narysował:szok::szok::szok:W szoku byłam:sorry2:Pytam pani czy to ona go narysowała a on pokolorował,a ona,że nie to Radek sam:szok:No,niemożliwe to jest:baffled:On w domu spazmów dostaje jak siada do rysowania,ledwo co umie narysować:sorry2:Nie wiem jak i co oni mu tam zrobili:-D
Ano za 3 tygodnie pisze:sorry2:Nie wiem jak patrzyłam,ale widziałam za 3 dni:oo::-D
Ale byłoby świetnie jakbyśmy obie za tydzień ogłosiły ciążowe nowiny:tak:Ale,jak mówiłam,nie nastawiam się wcale na tak:sorry2:Chcieć to bardzo chcę,ale nie wierzę jakoś,że tak za pierwszym strzałem nam się uda:sorry2:
Tę formę na szczepienia mam wypełnić,nawet jeśli nie chcę,żeby mi dziecko szczepili więc nie wiem czy obowiązkowe:baffled:Ale one będą dopiero za parę tygodni,dadzą wcześniej znać:tak:
:szok:Se nie wyobrażam Radka na tym szczepieniu,do tej pory z nim chodziłam,ale dziecko małe,nieświadome niczego było to i się kłuć dało a teraz?:szok:
 
reklama
annineczko ja wiem ,ze to Wam w ogóle nie po drodze,ale...idealnie zaopatrzona jest księgarnia o tu Jolly Phonics - Jolly Phonics Workbook Pack (1-7) tyle ze na chwilę obecna:baffled: i tak jej nie ma **^^**&*^**%$*^# ale pewnie niebawem rzucą :sorry2:

gdyby nie ona Miśka nie miałaby polowy ksiązek:sorry2: i jestem tam co jakiś czas- teraz bede dopiero gdzies w okolicach 18-stego...i pozniej jakoś wysłalbym Ci...ale przeciez mozesz zamówic on-line tez- prawda?

Martus gdyby kózka nie skakała ...:-p a tak powazniej to współczuje bólu:sorry2:i oby szybko sie zagoiło.

kasiuleczko pogratulować :tak: i oby częsciej teraz coś Ci się wygrywac udawalo;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry