reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam laseczki
Moje dziecie odprowadzone do przedszkola, troche rano marudzil ale ok poszedł:)
Sandrulińska zdróka życze!
MartaF oby z noga było lepiej.
MoniaD masz racje Galway jest the best. Nie spieszy sie nam do Dublina:))
Pogoda dobija ale cóż , obiad zaraz przygotuje, porządek w miare mam (nawet nie mam ochoty na sprzatanie:), może popracuje nad świnka, troche potrwa zanim sie zadomowi i zaufa nam:)
Teraz cappucinko i tvn ogl.
Miłego dnia
 
reklama
dzień dobry
a dla odmiany ja się wyspałam:)))
Marta-wpadaj częściej:)
Kamcia-robimy nto samo;)
Wiesieńko-wow-wielkie brawa dla córuni:)))
Sandrulińska-nie choruj!!!Mam nadzieję,że wszelakie zarazy czy wirusy się od...czepią:)
Butterfly-oj matko Polko!Jak się znajdzie chwilka to się może zdrzemnij:)
 
A ja dołączam do niewyspanych :baffled:
Antka gardło boli i w nocy przylazł do nas do łóżka...

dziewczynki powiedźcie co na ból gardła dla 5 latka?Pomóżcie bo nie mam pojęcia.
A trzeba go na nogi postawic bo weekend busy :tak:;-)
dziś pójdziemy wieczorem do GP bo może jeszcze migdałki się odezwały...

No i w dodatku zauważyłam,że jednego kołpaka zgubiłam :szok:
Nie wiem kiedy,a były takie amerykandzkie :-(
 
kasiun szczepionka na ospe wietrzna kosztuje 80e i mozesz szczepic w galway od zaraz
ja szczepiłam eryka, koszt w pl to około 300 zł wiec porownywalnie

a ja ide robic sałatke z tunczyka, wiem cholerka ze pozno, ale m domaga sie kolacji a wczesniej byłam zajeta :rofl2:

Good nite


hej monia a gdzie ja moge ja w tym galway zaszczepic????ja sie wszedzie dowiadywalam. Prosze o szczegoly. Ale sie ciesze super!!!!!
 
hej kobitki, ale pada i pada i konca nie widac a mialam isc na poczte licencje za tv zaplacic, bo w zeszlym tyg przyszla baba i sprawdzala a nam to calkowicie ucieklo z glowy.:baffled::baffled:
ha ha ja tez popijam kawke i ogladam ale nie tvn tylko mini mini he he he a co...:rofl2:
Miska super fryzurka
Mart f oby ból szybko minal
sandrulinska zdrówka dla twoich maluszków
crazy girl dzis chyba startuje, wiec spelnienia planów zycze...

A teraz sie pochwale malá drobnostká która mnie bardzo z rana ucieszyla, zapisalam sie do malutkiego konkursu blogowego wystraczylo tylko umiescic komentarz u kogos na blogu a ta osoba losowala z tych komentarzy zwyciesce. Wolalabym zeby nagrodá byl jakis 50calowy telewizor lub wycieczka na Dominikane:-D ha ha ale z tych drobnostek tez sie ciesze bo to pierwsza wygrana w zyciu zawsze mam pecha w losowanich( a wygralam gazetké o szydelkowaniu i drutach- pewnie z crazy girl bym sie tym podzielila) ramke do zdjec, zakladke do ksiazki i bryloczek obie rzeczy haftowane,slonika na szczescie i pelno kwiatuszków ozdobnych ktore z pewnoscia mi sie przydadza w moich robotkach....
 
Hej dziewczynki
U nas tez leje od rana. Ale jest lepiej niz wczoraj, bo tak szaro i ponuro nie jest.
Mialam isc dzisiaj do GP na kontrole na 6 tyg. z Julkiem i z soba ale srednio mi sie widzi leciec z dzieciakami w taki deszcz. Pojde w czwartek, jak A. bedzie mial wolne.

A ja sie wczoraj wscieklam:wściekła/y: Seriale sie zaczely ale o Majce zapomnialam a jak Na Wspolnej lecialo, to taka ulewa byla, ze nam sygnal z satelity zginal:baffled: To sobie poogladalam:baffled: I jeszcze do tego A. sie zachowywal wczoraj wieczorem, jakby mial okres:wściekła/y: wiec dzien zakonczylam troszke po 21. z laptopem w lozeczku...

Teraz tez sobie nie popisze, bo Julek sie obudzil a Ada mi sie montuje na kolana i niewygodnie pisac...

To milego dnia Wam zycze, bo moj sie zapowiada "swietnie":baffled:
 
reklama
Do góry