reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hehe buterrfly to zrob mu, mój własnei powiedział, ze pyszne zrobiłam
O Dublinie nie mysłalam, moja droga, bo ja kocham Galway :-)
teraz to juz spadam naprawde, bye
 
reklama
hello!:sorry2:
u nas znowu wszyscy zakatarzeni:sorry2: hania już wagaruje drugi dzien :sorry2: muisze jakies witaminy kupic bo inaczej czarno to wszystko widze:sorry2: antonio fagardo cała nocke nie spal bo dychac nie umnial przez katar, pogoda cudowna naprawde:no: no jednym slowem jest pieknie:sorry2:
misia frzyurka pierwsza klasa:tak:
wiesenka niesamowita ta Twoja malutka:tak:
pauletta i jak tam sytuacja z przedszkolem Wiktora?
nic no ide nosy czyscic dzieciom:sorry2:
 
witam:-)

sandrulińska widze ze miałyśmy takie same nocki:baffled:zdrówka dla was wszystkich:tak:

dzisiaj biore urlop bo nie wyrabiam z tą nogą i ide do swojego magika:baffled:
 

Marta bidulko, odpocznij chociaż troszkę i postaraj się nie nadwyrężyć, chociaż wcale łatwe nie jest

Witam
My z Anią jak zwykle od 8 na nogach, ale ciągle coś do roboty było. Nie padało i na razie nie pada, ale coś chmury nadciągają:no::crazy:

Misia fajna fryzurka
Wiesienko gratulacje dla Asi, ja bym się bała mojego wędrowniczka tak zostawiać, chyba właśnie tylko taka twierdza na początek by wchodziła w grę.
 
Hejoo;-) boszzzz co za pogoda :angry: a tak ładnie było:-( no ale co się dziwić toż ta piękna pogoda to tu anomalią była :tak: ja nocka do bani :sorry2: wczoraj jak nigdy byłam zmęczona i poszłam spać o 22 bo oczu nie mogłam otwartych utrzymać to Zuzia jak z reguły śpi od 9 do 7 atk od 9 do 2 budziła się chyba z cztery razy :baffled::baffled::baffled: no i d*pa ze spokojnej nocki i odpoczynku wstałam jeszcze bardziej zrypana jak się kładłam i do tego mam zakwasy w nogach :szok: tylko nie wiem po czym:sorry2::sorry2::sorry2:
Sandrulińska Wiktorek wczoraj zaczął w nowym przedszkolu który wynalazła mi właścicielka poprzedniego i nie chodzi z rana tylko popołudniu jak jest luźniej mniej dzieci i więcej można mu uwago poświęcić :tak: mam nadzieję że to wypali wczoraj zachowywał się przyzwoicie :-) a Twojej familii zdrówka życzę :tak:
Marta oby tylko w gips cię nie wsadzili ;-) szybkiej rekonwalescencji kochana ;-)
Misia :szok::szok::szok: super :tak::tak::tak:
Lecę bo Zuza się buntuje w leżaczku ;-)
 
reklama
Witam
I ja dolaczam do grona nie wyspanych te dzieciaki chyba sie dzis zgadaly,poszlam sobie spac o 12 no a moja Majka obudzila sie o 4 najadla i pierwszy raz od jej narodzin nie chcialo jej sie spac co zasnela ja ją do lozeczka a ona oczy otwiera gada se i pluje (teraz ma okres plucia :)))) no i tak do 6 sie meczylismy no a jak zasnela to se spi do teraz jak zabita. Nie dosc ze niewyspana to jeszcze ta pogoda bedzie mnie dobijac co prawda jeszcze nie pada ale i tak zaraz zacznie ach my biedne "matki Polki" :):):) hihi
Marta Sandrulinska szybkiego powrotu do zdrowia
 
Do góry