reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hej,
Moje dziecko spi:-D, dwie ostatnie nocki spala bez budzenia sie, az nad ranem zajrzalam do niej- bo przeciez spi sama w pokoju na lozku, ale kreci sie mniej niz w lozeczku. Dzis spala do 7.20:szok:. potem pobawila sie z tata poszli na spacer, potem spanie , obiad zjadla swoj potem od taty- dzis jak odkurzacz maly:laugh2:
Misia- super ze wycieczka sie udała, a fryzura :tak::tak::tak::tak:
lubiczanka- masz racje, kiedys trzeba zaczac. Ja powtarzam w pracy ze ja juz swoje odpracowalam w tej firmie, niech sie inni teraz wykaza, a co;-)
kamcia- super zdjecia, a tort zajefajny:-)
Margaritta- ogloszenie pierwsza bym sie zglosila tylko cholercia pracuje:-D:-D:-D:-Da jak tam tel?
Tichonek- bylas w tym meteorze?
Madbebe- wracaj wracaj :tak::-D:tak::-D
andzulina- super ze tak latwo to szczepienie, nas niedlugo tez to czeka:-(jak pomysle o tym placzu to mnie sciska
 
Hej Dziewczyny,

Ja tak dzisiaj na szybko i pewnie polowe pozapominam. Czytam Was po 1000 razy, zeby nie zapomniec a potem i tak klops i tak.Chyba znowu wroce do moich notatek.
Pierwsze co to:
Andziulina przepis na moja babke juz wlozony wiec zycze powodzenia w szybkim i smaczynym wypieku :) Super ze Igor tak dzielnie zniosl szczepienie. Tuaski dla Niego. My na szczescie juz dawno po wszystkich szczepiniach wiec spokoj. Jeszcze tylko chcialam mala zaszczepic przeciwko ospie wietrznej, ale jest tylko w Polsce a tutaj nie i nie bedzie. Kurcze :(
Kasiuleczka moja kumpela robi w Polsce decoupage, mi sie to podoba,ale ja beztalencie jestem, dlatego popatrze sobie u Ciebie a noz cos mnie natchnie i dostane jakies nadprzyrodzone zdolnosci hihihhi
Misia twarzowa fryzurka!!!
Wisienka jestem pod wrazeniem Asi i jej spanka w lozku. Opisz dokaldnie jak to przebiega? Zastawiasz czyms, zeby nie spadla?Masz kamerke, zeby ja podpatrzec??
No i zapomnialam wiedzialam.
Juz wiem hihih Annineczko dzieki za nazwe tej masci.Juz sobie zapisalam, bo wlasnie myslalam i zastawnawialam sie czy jest cos takiego. Super dzieki.
Moniadan moze podrzucisz troszke tych pyszniutkich pulpecikow do mnie tez hm??
Butterfly sliczne cudo stworzylas. Swietnie miec taki talent az zadroszcze!!!
A chcialam tylko napomknac, ze ostatnio kupilam herbatke lemon i ginger Liptona. W samku rewelacja.Tylko nie wachajcie, bo w nosie na dlugo pozostanie i bedzie tak szczypac.
Kobiety skonczcie gadac o tych przysmakach bo mi slinka ucieka hihihi
No nic uciekam.Njawyzej edytowac bede jak cos jeszcze mi sie przypomni.
3majcie sie cieplutko babeczki
 
Ostatnia edycja:
Kasiun80- na początku łózko przypominało twierdze, kołdra na brzegu łózka w razie W, od kilku dni ma tylko położone przy ścianie koc jak sie trochę kreci żeby sie nie uderzyła w razie co, przekręca sie ale nie tak jak w łóżeczku, nie mam żadnej kamerki ani niani. Asia jak sie budzi to albo jej za goraco albo zęby to wtedy placze, wiec ja ide do niej. Spi sama w pokoju kiedy skończyła 8-mcy. Moj P wraca pozno z pracy wiec ja budził jak tylko wchodził do pokoju, odkąd sie wyprowadziliśmy jest o wiele lepiej. Wchodzę do niej do pokoju przed pójściem spać ale sie nie budzi i oby trwało to jak najdluzej i spala cale noce. Zycze tego tez innym mamom i maluszkom
 
Ostatnia edycja:
Kasiun szczepionka na ospe wietrzna kosztuje 80e i mozesz szczepic w Galway od zaraz
Ja szczepiłam Eryka, koszt w Pl to około 300 zł wiec porownywalnie

A ja ide robic sałatke z tunczyka, wiem cholerka ze pozno, ale M domaga sie kolacji a wczesniej byłam zajeta :rofl2:

Good nite
 
reklama
Monia pytaniem na pytanie a Ty nie myslalas czasem o przeprowadzce do Dublina?? :) najlepiej tak zeby bylo przez plot, jakis koszyczek na lince by sie zrobilo, w razie deszczu bez wychodzenia z domu bysmy se wysylaly kalorie :) Jo i jeszcze salatka z tunczyka po raz kolejny pisze dobrze ze moj T nie widzi :) Ja nie wiem ale wy to robicie zawsze to co on lubie :) Potem ma pretensje do mnie" a czemu Ty mi nie zrobilas???? ":)
Dobranoc laski
 
Ostatnia edycja:
Do góry