reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

butterflay piekne dzielo:tak::tak:
Kasiun jak sie wexmiesz za decoupage i bedziesz miala jakies pytanka to wal smialo;-)ha ha tylko uprzedzam ja tez poczatkujaca jestem ale chetnie linkami sie podziele, a czy to jest trudne to chyba zalezy od tego czy lubisz takie prace plastyczne, no i cierpliwosc jest potrzebna:tak:;-)
No a to ogloszenie....:-D:-D:-Dnormalnie brak slow, zapomnieli jeszcze dopisac ze mile widziane doswiadczenie min 5letnie na wyzej wymienionym stanowisku:sorry2::-D
 
reklama
Butterfly rzucam lap ;-)
Larcia a dlaczego nie mozna szkla zamrazac?
Ja zawsze uzywam woreczkow ale tak z ciekawosci pytam
Jak dlugo moge pozniej ten zagotowany sloik przechowywac?
Wolalabym nie zamrazac tylko zapeklowac
Dzieki za rady
 
monia ja bym zrobila tak:
wlewasz pulpety z sosem do sloika, dobrze zakrecasz, wstawiasz do duzego gara z woda tak, zeby woda siegala do 2/3 wysokosci. Gotujesz z 20 min pod przykryciem. Wylaczasz gaz i zostawiasz sloiki w tym garu, az calkowicie wystygna. Na drugi dzien, zagotuj je raz jeszcze przez kolejne 20 min,po czym znowu zostaw do wystygniecia.Sprawdz zakretki. Jak sa "wglebione" to ok. Mozesz w ten sposob przechowywac nawet i pare tygodni.

A szkla nie zamraza sie, bo peka w zamrazarce, wtedy masz fun hehe. Mi raz vodka pekla, bo wstawilam, zeby szybko sie ochlodzila i zapomnialam i nagle bum.
 
hmmm...pytanie co prawda nie do mnie kierowane ale sloik moze ci peknac w zamrazarce-dosc ryzykowne.ja tez zawsze zamrazam albo w woreczkach albo w pojemniczkach plastikowych.
o pogodzie dzisiaj nie ma co pisac nawet.....jaka pogoda taki nastroj.
ja juz po pracy,i do szczesliwych dzis nie naleze,bo wlasnie sie dowiedzialam ze przez kolejne 4 tyg.bede pracowala 5 dni w tyg. brzuszysko mam coraz wieksze i mialam pracowac coraz mniej a nie wiecej:( maz tez bedzie marudzil jak sie dowie.
zawsze moglam powiedziec nie-ale doopa jestem i nie umiem...
 
Witam
Ja dzis oczywiscie busy Pauletta Didi dzieki za dowiedzinki:)
MoniaD gratki dla Emmy:)
Olivierowi dokupilam ciufcie dzis i sie super bawi:)
A także z Kubusiem troche pobawilismy sie:)
Wiec wklejam kilka zdjec tort urodzinowy (ciufcia Tomek), Oraz 1 dzien po przedszkolu:)
 

Załączniki

  • DSCN1753ddd.jpg
    DSCN1753ddd.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 33
  • DSCN1791aaa.jpg
    DSCN1791aaa.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 32
  • DSCN1751ccc.jpg
    DSCN1751ccc.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 31
  • DSCN1789bbb.jpg
    DSCN1789bbb.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 38
Ale naskrobalyscie:szok::sorry2:
no ja to sie juz napewno nie wyrobie....
super ta oferta pracy.. hehehe :-D
madbebe ja tez tesknie:-D choc sama czasem nie wiem o o tu kaman;-)
glowa mi peka.... oj... mam nadfzieje ze nie bede miala takiej zgagi jak ostatnio:baffled: bo niewyrobie....:-(
a z tym spotkaniem to wogole ja sobie myslalam ze to za miesiacc:-D ale jestem zakrecona....:-p
asienka_r wspolczuje malej.... biedulka.. ale jak to sie mowi.. nie pierwszy guz nie ostatni:sorry2:
 
Wiesienko-nie ma sprawy-przecież i tak wiedziałam o kogo chodzi;)
Misia-fiu,fiu-lala;))))
Margo-skąd ja to znam-nigdy nie potrafiłam odmówić jak się mnie prosiło:(((Teraz się uczę asertywności:)Nie daj się wykorzystywać!!!
 
reklama
misia super :-) Delikatnie podstrzyzone, ja myslalam, ze Ty tak na maxa chcesz bok glowy zgolic :-) Super Ci pasuje Twoja nowa fryzurka :-)
 
Do góry