reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam się i ja,

Cóż to za pogoda:baffled:??? Jesień w pełni:-( Uffff jak ja nie lubię:wściekła/y:
Tichonku cały tydzień powiadasz....mąż ma właśnie tydzień wolnego...i to by było na tyle, jeśli chodzi o rodzinne wypady za miasto...brak słów:no:
Asienka mój mały smerfik też walczy z ząbkami, od miesiąca mi już strajkuje i wypina się na obiadki, nawet deserki:-( tylko mleko i wieczorkiem kaszunia wchodzą w grę, a i w drodze wyjątku chrupeczek lub ciasteczko:-(
Ogłoszenie czytałam:-D dobre, dobre

A tak poza tym, mam nadzieję, że mnie jeszcze ktoś pamięta (choćby przez mgłę);-)
Rzadko tu zaglądam, o udzielaniu się nie wspominając, ale ciągle mi brak czasu na drobne przyjemności:zawstydzona/y:

Miłego dnia Mamusie:-)
 
reklama
maz ma kilku znajomych z pracy ktorzy mieszkaja w okolicach sword i wlasnie wszyscy sa bardzo zadowoloni. podobno duzo dzieci roznych nacji i wszyscy razem sie bawia:happy:
u nas niestety jakies zadufane towarzyswo .....szkoda mi naszego synka.
A ile Polaków!:tak:Polecam Swords,jeśli myślisz o przeprowadzce:tak:Są spokojne osiedla,ale i duży Shopping Centre,w którym praktycznie wszystko kupisz:tak:

A jak Ty robisz ta kapustke do tych kopytek??
Wrzucę na wątek z przepisami:tak:
 
ehem :cool2:

anineczko kombinuje jak to by zrobić zeby studia owe tutaj skonczyc:-D:-D:confused:
dzołk ofqrs

Tichonkowa eee tam nie utknęłabyś- reszta świnek by Cię popchnęła:baffled::-D

lubiczanko gratki dla pierwszoklasisty:tak:

asienko ten list montywacyjny powinnas bez problemów napisać:sorry2::-D a jak Anulka ma się?:sorry2:

witam nową mamcie- lepiej pózno niz wcale:zawstydzona/y: nick sobie przypomne jak zatwierdze posta:baffled:

Dziś od rana miałam nastrój taki jak pogoda za oknem :-(ale minęlo na szczęście;-)A bo... Niki miala dziś swoj pierwszy dzień "zalamania"...wyłam w domu jak wróciłam..jednak jak ją odbieralam była uśiechnieta od ucha do ucha i pełna wrazen i najedzona takze....


annineczko a co tam u-kopa10[1].gif :cool2::-D ;-)


no.
 
Witam laski!

Byliśmy wczoraj u Renni:tak:Fajnie było,dziewczyny pogadały,panowie (łącznie z moim Radkiem:happy:) w piłkarzyki pograli,bardzo milo spędzony wieczór:tak:Dziękuję,Renni,jedzonko było pyszniaste,lubię takie orientalne potrawy:-p:tak:
Natalka jest taaaka grzeczna,ułożona,spokojna,nie to co mój syn:baffled:A druga córa(;-))jest piękna,weszczie miałam okazję poznać ją osobiście...Ją i jej ostre jak igiełki ząbki:laugh2:
Aaa....i pięknie sobie mieszkasz:tak:


Dziekuje, dziekuje! Cala przyjemnosc po naszej stronie!!!!! :tak::tak::tak:;-)Bardzo milo bylo Was goscic!!!!! :tak::happy:
Ciesze sie bardzo, ze jedzonko Wam smakowalo.
Co ty chcesz od swojego Radzia, jak dla mnie to bardzo ulozony chlopczyk !!!:tak:

A i oczywiscie ciacho ktore przynioslas bylo super smaczne:-p:-p:-p.
Prosze o przepis.

Renni-a cóż za orientalne przysmaki wykombinowałaś?

Dobrze powiedziane, a raczej napisane "wykombinowalas", dokladnie tak bylo, do konca nie wiedzialam co by tu u pichcic, az w koncu wymyslilam takie cos:

Kurczak w sosie balti z morelami i migdalami, ryz i zapiekane brokuly.

marigo-Witaj!!!:-)

moniadan- brawa dla coreczki!!!!!:tak:
 
Dziewczyny zrobilam pulpety i wyszlo mi duzo chcialabym je zostawic na jakis inny dzien i wlasnie mam do was pytanie jak to zrobic Zamrozic w sloiku czy nie wiem jak to sie nazywa zapeklowac...?
Wiecie tak jak mozna kupic w sklepie pulpety czy golabki w sloiku
 
monia ja zawsze wszystko zamrazam, nawet sosy czy zupy jak zrobie za duzo.Albo w pojemnikach plastikowych (szkla nie wsadzaj do zamrazarki NIGDY) albo normalnie w workach do zamrazania. To najlepszy sposob. Mozesz tez je zamknac w dokladnie umytych sloikach i zagotowac sloiki w duzym garnku z woda przez jakies 20minut. Wtedy wieczka sie dobrze zamkna i przechowuj w chlodniejszym miejscu bez dostepu swiatla.

Ok uciekam, mam dzis mezusia w domu :-)
 
Moniadan - ale narobiłaś mi smaka na pulpety... i to jeszcze domowej roboty... mmmm... u mnie dzisiaj ogórkowa króluje (Frog;))
Anineczka - yyyy ja mam wyższe rolnicze, czy jak to tam nazwać - w każdym razie po AR jestem... ale nie w tym kierunku, więc pewnie się nie nadam... :p a do tego trzeba być szczupłym...
Asieńka - a może ty byś się nadała? najwyżej irolskie świnki polskiego będziesz uczyć :) heheee żartuję oczywiście... buziolki dla Anulki - tak myślę, że może naszym dzieciaczkom kaski na głowy zakupić?
Butterfly - no no no - szacuneczek;)
no i to na tyle, więcej nie piszę, bo i tak już dzisiaj naraziłam się komuś, więc lepiej schowam język za zębami:p
my po szczepieniu - całe szczęście Igor zbytnio się nie przejął. był raczej zdziwiony, że coś mu robią i przy drugim zastrzyku troszkę zapłakał, ale po pół minucie już śmigał po gabinecie... aż lekarka była zdziwiona - a ja odetchnęłam. lecę - miłego popołudnia;)
 
reklama
witam:-)

tęskniłyście???już jestem,bo wyprosiłam laptopika od niani bo chora jestem bez was:-(

niestety mój Damian jest w innej klasie niż Dawid i jest bardzo smutny z tego powodu,ja też bo zajęcia ma w sobote a Dawid w niedziele:-(

u mnie ok,Gizmo jakiś wściekły bo ciągle szczeka i gryzie:/ a ktoś mi powiedział ze te pieski tylko śpią:/:/:/

no nic potem może uda mi sie was troche poczytac
 
Do góry