reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

:-D:-D:-D:-D
Lubiczanko :rofl2:

Zaraz mi tu Margaret skopa zasadzi :rofl2:

Kasiun bardzo dobra na guzy jest maśc z arniki,zresztą dobra nie tylko na guzy,ale na skaleczenia,krwiaki,oparzenia.Tylko nie wiem czy tutaj kupisz :sorry2:
 
reklama
Chyba trzeba sobie tę maść z Polski sprowadzić, bo na pewno to nie jeden guz będzie.

Głodna jest, ale nie chce nic jeść:-(, to pewnie ten nieustannie padający deszcz. I zęby, bo całe dziąsła popuchnięte. Już nawet M poprosiłam, żeby wracając z roboty zrobił zakupy, bo się wyjść nie da.
 
Boszsz...jaka jestem zakręcona:baffled:Na obiad dziś kopytka,myślę sobie:idę wreszcie je robić bo siedzę i bąki zbijam:sorry2:Wstawiłam garnek z wodą,coby je ugotować,szkoda tylko,że nawet jeszcze ziemniaków nie obrałam i nie ugotowałam:baffled:Z samej mąki je chciałam lepić czy jak?:oo:No,ale już ubite,stygną,tak więc teraz już szybciutko:tak:
Na pocieszenia dla narzekających na aurę,taka pogoda ma być cały tydzień:sorry2::baffled:
butterfly,śliczności,długo Ci zajęło zrobienie tego?
 
Tichonek powiem Cie ze jakis miesiac poltora przed porodem zaczelam robic a po porodzie to czasem jak znalazlam czas az do wczoraj. To zajecie bardzo duzo czasu porywa.
A jak Ty robisz ta kapustke do tych kopytek??
 
reklama
dziewczyny w kazdej aptece mozna dostac tutaj masc z arniki " arnica Ointment" firmy weleda np. pare groszy kosztuje....

maz ma kilku znajomych z pracy ktorzy mieszkaja w okolicach sword i wlasnie wszyscy sa bardzo zadowoloni. podobno duzo dzieci roznych nacji i wszyscy razem sie bawia:happy:
u nas niestety jakies zadufane towarzyswo .....szkoda mi naszego synka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry